топ дринкс /img/frontend/nomap.png"

топ дринкс

работих за тази фирма няма и месец но останах потресен от това което видях бях в отдела който се занимава с приемането на поръчките пуснах автобиография и зачаках ... чаках можеби около седмица след това бях поканен на интерю - след кратък разговор с т.нар мениджърка се разбрахме да ми се обади ако ме удобрят ,минаха още няколко дни както и да е взеха ме на работа на предварителния разговор ме убедиха че ще ми бъде проведено адекватно обучение за работа със техния софтуер и т.н.т - -- ОБУЧЕНИЕТО представляваше да ме пуснат да ровичкам из програмата и да се науча така а след това колежките да ми обяснят онова което не ми е ясно да дотук историята е що годе добре но после стана направо ад - колежките които имаха на идея за какво става въпрос /т.е наистина познаваха програмата с всичките и особенности /бяха затрупани с работа и нямаше как да ми обърнат внимание мениджърката идваше точно за минута и им казваше да ме обучават след което излизаше по късно се оказа чее нова и изобщо незнае за какво става въпрос , съвсем естествено започнах да правя грешки /обучението както го описах беше два дни /колегите заппочнаха да недоволстват по всички нива тъй като работата ни засяга доста хора озовах се в нощната смяна там бях само с една колежка която се опитваше нещо да ми обесни но мн трудно и се отдаваше позанимава се с мен малко и накрая реши 4е трябва да блесне - почна да ми обеснява как съм бил мн тъп как едно време са ги подбирали мн по добре и едва ли не тя е най доброто /господ да пази българия от такива професионалисти /и как щели да ме изхвърлят откарах още няколко смени с нея и накрая просто станах и си тръгнах /ДЪРЖА ДА ПОДЧЕРТАЯ ЧЕ ИМАМ ОПИТ НА РАБОТА С КОМП.БИЛ СЪМ ОПЕРАТОР И ТНТ /УВАВАЕМИ ХОРА АКО СТЕ НА ДВАИСЕТ ГОДИНИ И НЕ СТЕ СПИРАЛИ ДА РАБОТИТЕ И НЯКОИ ЗАПОЧНЕ ДА ВИ ОБЕСНЯВА КОЛКО СТЕ НЕКАДЪРНИ А ВСЪЩНОСТ Е НЕСПОСОБЕН ДА ВИ ОБЕСНИ  ,ИЛИ ВИ ОБЕЩАВАТ ИЗМИСЛЕНО ОБУЧЕНИЕ И НАКРАЯ СЕ ОПИТАТ ДА ВИ ИЗКАРАТ НЕРЕДОВНИ НЕ ОБРЪЩАЙТЕ ВНИМАНИЕ СТАВАЙТЕ И ПРОДЪЛЖАВАИТЕ що се отнася до старшите фактуристки и по специално една по пълничка така - МИЛА ИЗРАЗА НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА НЕ МЕ ЗАНИМАВАИ С ГЛУПОСТИ  не отива на човек които е сложен да наблюдава .Ако видите обява на топ дринкс хубаво си помислете с колко нерви разполагате за да се справите с тая бумащина там УСПЕХ

Здравеите аз съм на 16 години и ми трябват пари.Мой приятели ми препоръчаха тази фирма,но след като видях коментарите не знам какво да мисля моля кажете какво да направя.Аз няма да съм на заплата а на надница защото няма да мога да искарам дулго време.Моля помогнете.

Фирма Топ дринкс изобщо не ми допада както предполагам и на повечето работещи в нея.Всички там се държат ужастно и гледат по всякакъв начин да те прецакат.Ако можеш да работиш денонощно ще е най добре но стане ли въпрос за заплащане всички си прехвърлят топката.А когато решиш да напускаш ти трябват три месеца докато си вземеш цялата сума пари който уж голямата фирма а именно Топ Дринкс ти дължи.Общо взето изглежда смешно от страни но ако и ти си в кюпа ще разбереш за какво става въпрос.На решилите да работят там ще кажа само НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ.А на започналите работа успех!!!!

Не мога да дам супер актуално мнение, защото само комуникирам със служители във фирмата и съм неин клиент, но от не малкото, което знам мога да кажа, че взимат доста добри заплати в сравнение с другите в бранша. служителите споменават, че доста ги юркат, но за сметка на това имат осигурено почти всичко необходимо за рабтота.Сигурността мога да я коментирам: веднъж се забавих с едно плащане... не ми се разказва, но в това отношение имат наистина доста сериозна политика. освен това чувам, че изхвърлят безкомпромисно служители за каквато и да било злоупотреба- стига да стигне до правилния човек. чувам, че свободното време е кът, а повечето хора не изгарят от желание да се развиват. складовете не са на пъпа на софия, но за сметка на това са нови и модерни. колектива и работната среда били безупречни

топ дринкс е некоректен със своя персонал имат много лошо отношение, постояно им се ударжат пари и никой неим дава обеснение за какво.работи се на празници без да ти го плащат като двойно възнаграждение изнудват ги и ги обиждат.мога да напиша фермани но моя савет е стойте далеч от тази фирма.

Фирмата е много успешна и стабилна на пазара,което в днешни дни си е сериозно преимущество.Имаше проблеми със складовете,което е нормално при смяна на ръководството,но сега нещата се стабилизираха и вече тръгват по правилния път.
Има много хора във фирмата които работят в нея от самото й създаване,но уви те не си търсят работа,за да пишат по тези форуми.

Какво мога да кажа за толкова "уважавана" и "предпочитана" фирма като Топ Дринкс...Освен управителя, който е съвестен и отговорен в работата си всичко останало издиша...

за две три години видях много неща ,които една фирма не би си позволила.администрацията е супер а ма мндгоооо раздута.тези хора лежат на гърбъ на хората които мъкнат по цял ден а те заслужават по добро отношение към тях и подобаващо заплащане.