топ дринкс /img/frontend/nomap.png"

топ дринкс

Страшно некоректен работодател. Лъжат със парите и работното време. Преките началници са страшни селяни и пият по време на работа. Текучеството е постоянно. Не започвайте Там.

Фирмата е в тотален упадък.Единственото хубаво е че не бавят парите.Но дотам.Липса на персонал.Едните работят за сметка на няколко скатавки.Има 20 шефа и толкова работници.Повечето свестни колеги напуснаха поради ниските заплати и шуробаджанащината.Само неколко скатавки са добре щото крадат от стоката като наркомана денислав.Въобще пернишките селяни изгониха свестните.

Работната среда в склада е ужасна.Шефовете са колкото работниците.Постоянна липса на персонал(защо ли)работиш като роб за 35лв.Можещите хора напускат,остават само връзкарите и няколко човека в пенсионна възраст.Започваш работа в 6:30 и се приключва докато се свърши работата.Контролите които проверяват стоката правят само интриги между колегите.И така 26 дни в месеца.

Ако искате да си скъсате нервите,да бъдете лъгани за добри пари,да ви псуват, унижават, подиграват и всичко останало това е фирмата.............

Хора аз съм работил при Любенов в Горубляне това горе долу преди 20 г Тези топ дринкс още тогава си бяха мизерници,вие си правете сметка края на 90 години още мизерници бяхте топ дринкс

Фирмата е супер зле.Всяко лято нямат шофьори и пускат обяви за работа с обещания за високи заплати.Лятото работата е супер много.Работи се от 7ч до 19-20ч.даже съм работил и до по късно.Събота и празници се работи здраво . Като те назначават ти обещават висока заплата.Заплата взимаш на втория месец и тогава разбираш че си излъган.Напусаш с един месец предизвестие и накрая когато дойде време да си получиш последната заплата която си си изработил с много труд ти дават една трета без да ти обясняват защо.Така правят с хората и лятото отминава.Автопарка е под всякаква критика.Няма автомивка където да се мият и това е от години.Мизерията е голяма.Отношението към работниците е унизително.Държът се с теб по зле от затворник и това е така защото управителите на склада са от Перник и околните села.Пиша за да предпазя други да не страдат.ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА В Топ дринкс или така нареченото тд-запад.

Ужасна фирма ужасни служители (за отношението говоря) мръсна обстановка !! Това е!

Фирмата вече не е това ,което беше.НЕ отивайте да работите там.Простотиите са ежедневие,няма такива елементарни хора ,само тормоз.Поредната простотия е заплашването на хората ,които напускат-подложени са на унижения,рязане на заплати.Качествените хора си тръгнаха вече-остават хора пред пенсия,които се унижават да стоят там и да се подмазват.Така наречения мениджмънт останаха само хора с ужасни комплекси и НИКАКВИ умения.Властва интригантсвото и безсилието.Накратко-не работете в тази потъваща фирма!

Това ,което е написано е в голяма степен вярно.Положението със складовете е трагично-напълни се с роднини и бивши полицаи,страшно некомпетентни хора с големи претенции.В администрацията е подобно-властват интригите и клюките и всичко е отровено като атмосфера.
Търговците се крепят на Трунчев,който както се говори си тръгва и тогава не ми се мисли какво ще се случи с оборотите.Благодарение на него и още 2-3 души фирмата се крепи все още ,но това което се случва с внедряването на роднини и приятели минава всички граници.В склада в Суходол се говори ,че си тръгва Владимиров а на него се дължи горе долу добрата работа там .В Горубляне е каша ,която забърка началник склада-зет,който се държи като султан и няма идея да работи за фирмата .Текучеството там е рекордно.
Като цяло впечатленията са ,че собствениците повече вредят отколкото да помагат,много качествени хора си тръгват вече.Липсва екипност вече и това се дължи на лошото отношение към персонал преди всичко.

Както е написал вече бившия колега /мнението от 28.03.16/,работиш като роб дори ако лижеш задните части на управителите.Да допълня,че колегата посочвайки работното време има предвид работниците в склада те са с работно време от 6:00-14:00,реално работят до 17:30-18:00. Шофьорите /с две-три изключения/работят от 7:00 докато завършат курсовете които са им дадени 20:00-21:00 има и "рекорди" 22:00 например. Работното време за тях започва в 7:00-7:15 с получаване на заявките които са длъжни да наредят сами в последователността на курса който ще изпълняват.След това чакат стоката /ако е подредена на рампата/ да бъде проверена от "контрольор" на фирмата и да си я натоварят на камиона. Става въпрос за стотици стекове бира,безалкохолни напитки,каси,кегове,алкохол/които е "подреден" в парцаливи кашони/. След като натоварят около 2-3 понякога и 4 тона!!! стока тръгват по курса.Обикновено един курс трябва да бъде изпълнен за около 4 часа според ръководството / става въпрос за шофиране в София/ , включва доставяне и разтоварване на стоката,проверка от страна на получателя / ако в момента няма клиенти на обекта/,проверка и взимане на амбалаж,заплащане на стоката и така за всеки един обект,адресите в един курс са между 18 и 27 като средно времето нужно за един обект е 10-50 минути.След първия курс се прибирате в базата,чакате да проверят амбалажа,да разпишат документите,да опишете всяка банкнота и монета по номинал и да ги предадете на касиерката.Разтоварвате амбалажа и повтаряте процедурата с документите и товаренето от първия курс.След завършването на втория курс се повтаря "упражнението от първия , документи , пари и прочие. Физиологичните нужди и "обедната почивка" са в движение по време на курсовете!!! Ако имате липса на стока / не е качена в камиона / или е повредена заплащате стойността от джоба си!!! Ако не сте симпатични на "шефовете" или контрольорите съвсем "случайно" не Ви качват някоя и друга бутилка алкохол или каквато и да е друга стока и оставате приятно изненадани от факта,че ще заплатите липсата от джоба си!!! Често има липси и от немарливостта на контрольорите.На "шефовете" не им пука,защото те при всяко положение печелят /стоката е "реализирана" и парите са получени/. При ревизия на склада липсите се заплащат от чистачката и шофьорите до последния складов работник. Правилата за движение по пътищата нарушавате перманентно / спиране на забранени места са основните нарушения/. Камионите са винаги претоварени,поддръжката им е от и за сметка на шофьорите изключвайки случаите когато трябва да влезнат в сервиз за тежък ремонт.Заплата получавате с месец назад! Има и ред други привилегии и удоволствия които може да получите работейки за ТъП ДрЪнкс-ТБ Изток,но цялостното им написване би отнело дни.Напоследък е практика да се наемат деца на 17-19 години на които се заплаща на ръка под масата .Управляват се 4 тонни камиони от водачи с кат.В или от такива без шофьорска книжка!!! Всеки нормален човек прочитайки написаното ще си зададе въпроса какво правят нормални хора там има такива които са със стаж 10-15 години. Отговора е прост,те вече не са нормални.Говори се , че преди години не е било толкова зле. За съжаление това време е отминало безвъзвратно. Ако уважавате себе си не започвайте работа в тази фЕрма!!!