Т 2 Р ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, СВЕТА НЕДЕЛЯ, 16, ет. 4&markers=София, Средец, СВЕТА НЕДЕЛЯ, 16, ет. 4
3 точки от 1 мнение

Много лъжат в обявите за работа. Заплатата, която предлагат там е 2 пъти по-висока от тази, която ти предлагат когато отидеш на интервю. Обещават ти, че след изпитателния срок заплатата ти ще се промени даже двойно, но уви даже да се скъсаш от бачкане заплатата в най-добрия случай ти се вдига с 50-100 лв и така по веднъж годишно след това. Смешно :))))) нали.

Осигуровките обикновено са двойно по-ниски от заплатата, която получаваш.
Хората които се задържат там повече от 2 год. са т.н. менъджери. Никаква работа не върщат само се надпреварват да се подмазват на шефовете. Дори някой от тях използват активно наличното фирмено оборудване за лични нужди.
Във фирмата има доносник, който непрекъснато следи и клюкари на шефовете.
Има много завист, злоба и интригантство между колегите.
За фирмена сигурност не може да се говори. Уволняват те без предупреждение и когато поискаш разяснение ти отговарят "Защото така го изисква бизнесът".
Гъвкава бонусна система не съществува. Просто няма такава.
Тази фирма се крепи на обещания и интриги.
Като цяло моят съвет е "За бога хора не ходете да работите там"