Счетоводна Кантора К И К ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул. Капитан Андреев, 7&markers=София,Район р-н Лозенец, ул. Капитан Андреев, 7

Счетоводна Кантора К И К ЕООД

Отношението на ръковдния екип към по-нисшостоящите е меко казано трагично. Високомерие от първа ръка.
Г-жа Крънчева е забравила къде си е оставила цървулите. Не бих посъветвал никой да ходи там да работи.

мизерно заплащане и много работа

Здравейте Васко,

Благодарим за мнението Ви.

Коментарът на клиента по-долу е реален. Самият той ни информира, че е писал тук и редно беше да поблагодарим. Може би не сте успели да откриете интересуващата Ви информация на нашия сайт, но разбира се, че сме спазили изискванията на Търговския Закон.

Относно кандидатстването за работа:
1. Нямаме изискване за месторождение към кандидатите за работа. Факт е, че в нашия офис работят колеги от различни части на България.
2. Снимката към автобиографията не е сред задължителните за нас критерии за успешния кандидат и не влияе на нашия избор, защото винаги по-важни са качествата.
3. Имаме професионален тест, на който е важно кандидатът да се представи добре.
4. При всеки подбор мининум двама мениджъра дават мнение по теста и автобиографията на кандидата.

Вероятно сме се спрели на друг по-подготвен кандидат, но Ви пожелаваме професионални успехи.

Последните две мнения са просто фалшиви - хахаха. На единия ден се хвали "клиента" и на другия ден веднага пишат от К и К. Поне като си правите само реклама, да бяхте оставили да мине една седмица. Една година неписано и изведнъж за 2 дни - 2 мнения. И като кантората е член на международна организация да вземете да махнете изискванията за снимка и месторождение, защото някой може да реши да ви съди за дискриминация. Нямам нищо против фирмата, но ми стана смешно това "хвалене". И последен съвет, защото уж сте специалисти, а се излагате - прочетете чл.13 от Търговския закон и се постарайте да го спазите, че в момента е малко наполовина работата.

Благодарим за положителната оценка.
Ето нашият екип във Facebook http://www.facebook.com/KiKaccounting
Екип от интелигентни и отзивчиви колеги, с които е удоволствие да се работи.
По отношение на натоварването - има колеги, които се справят бързо и експедитивно, имаме и колеги на които им трябва повече време за адаптация. Местоположението на офиса - Метростанция точно до входа.
Възнагражденията при нас винаги са били над средното за бранша ниво. Изплащат се бонуси и премии. Всички плащания са официални. К и К е член на международна организация и спазва високи корпоративни критерии.

От 3 месеца съвместна работа с КиК и мога отговорно да заявя, че е един от най-добрите ни бизнес партньори с които съм имал работни отношения в последните години. Не би било възможно без най-влияещите обстоятелства.
Професионално подговен екип, мотивиран и стегнат, отговорен по всеки един казус, винаги навреме информиран и подготвен с няколко решения. Какво по-добро от това можеш да очакваш в настоящите условия!?
Мениджмънта води далновидна и модерна политика на управление както на компанията, така и на партньорските бизнес отношения, видно е и че има правилното отношение към избора на екип и неговото мотивиране.
Включвайки още позитивни страни, на които съм свидетел, мнението ми е че имат реален потенциал за израстване и платформата да продължават да бъдат на едно от водещите места във счетоводната сфера на услугите.
По отношение на критикуващите, неработещи вече в компанията, може би ако бяхте там, нямаше да се срещам с чудесният екип в момента. Няма случайни процеси при правилно поставената корпоративна конкуренция. Тези които го разбират, със сигурност ще са удовлетворени от работата си и израстването на правилното място. А нас това като клиент, по всички правила напълно ни удовлетворява.
Успешният бизнес се гради на множество от правилни решения и партньорства, КиК са и двете.
Успех!

до Анонимен, макар и не толкова анонимен :)
Пише се обяснява, а не обЕснява.
И ето как се обяснява:
В случаи, като твоя - когато някой служител си позволява да пише неграмотно на клиентите ни, предпочитаме да се разделим с него. По-добре е и за двете страни.
В други случаи - има колеги, който търсят реализация другаде и това е съвсем нормално нещо. Пожелаваме им успех и се разделяме без никакви проблеми, когато те оставят работата си безупречно.
----------------------------------------------------------------------------------------
до Пламена,
Фирмата в която работиш, когато дойде при нас на обслужване нямаше, нито едно уточнено и вярно салдо в оборотната ведомост, която ни представихте. Всяка сума сме я издирвали, като детективи от предходното счетоводство и батака беше пълен.
В такъв случай (при рисков клиент), за да се стигне до коректни салда се задават въпроси, изисква се информация, потвърждения, навременни решения и документи от страна на клиента, макар и за събития случили се преди години. Считаме, че това е в негов интерес.

Зад привидният им професинализъм и култура прозира некомпетентност , злоба и надменност( важи за служителите и ръководството). Държанието на на ръководството е уникално, ако изявиш някакво недоволство ( мислих, че клиентът има правото) ти се обажда една ЛЕЛЯ, за да ти се накара че нямаш такова и разбира се всичко е рамките на културното отношение- НЕ БЛАГОДАРЯ
За да оправдаят високите си такси пращат безумни имейли с въпроси ежечасно, на които и сами могат да си отговорят- та нали са опитни счетоводители???
Думите си мога да ги подкрепя с факти- бях принидена да работя с тях 1 година

Прекаленото текучество как се обеснява?

Обикновено колегите, които се оплакват от преките мениджърите допускат технически грешки. Работната среда си е много добра даже.