Спейс П ЕООД / Паркети Спейс /img/frontend/nomap.png"

Спейс П ЕООД / Паркети Спейс

Заплащането винаги е било точно, работната среда приятна, както каза колегата всеки си знае мястото, работното време ми беше 5 часа и половина и работатата не беше натоварваща. Никога не е имало такива глупости като контрол извън работно време. Човеко ти нещо не си наред?! Това да не ти е ЦРУ или да си някой депутат, който ако направи нещо ще го пише по вестниците. Уважението вече си зависи от човек до човек.

До скоро работех в тази фирма,но се наложи да ме махнат мен и още двама колеги заради кризата.Всичко беше супер колегите също за развитие нямя накъде всеки си знае мястото ако някой си отиде просто идва друг на негово място и това е.Хората плащат редовно даже не по договор а с 1 месец на пред/вс ед/.

Който поработи малко повече от няколко месеца веднага ще разбере, какво значи да те мачкат като парцал. Щом чистачката взимаше повече пари от организатора по внос на стоки, щом складовите работници взимаха повече пари от офис мениджъра, това беше едно от доказателствата. Освен всичко друго, имаше контрол в извън работно време кой какво прави. Личните проблеми от страна на управляващите рефлектират върху работната обстановка. Кражбите и шуробадженащината бяха на изключително високо ниво. Обещават много като започваш работа, после нищо не спазват.

Не се лъжете на обявите, които пускат, я си вземете заплатата я не. Нервичките ще ви изпият, живота ще ви стопят. Работите нон стоп докато някои си купуват джипове, лимузини и спортни коли с откраднатите под носа ви пари.