Optic-Com Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Хора не си заслужава да си губите времето с тази фирма! Ако все пак мама и тати Ви издържат или сте с птичи мозък - може да се възползвате, защото в тази фирма точно такива хора работят! Работите без почивен ден, освен в неделя! Празници за тях - няма! Нон стоп - евентуално покрай коледните и новогодишните празници, други не съществуват за тях! Изпитателният срок е 3 месеца в които не ти пускат договор, да не говорим за заплащането и отношението! Аванси - няма! Заплатите се бавят с месеци, а отношението спрямо работещите е никакво! Колегите ти са напълно ограничени във всяка гледна точка, и ест. всеки гледа него си! Да не говорим, че яко се краде и всеки си прави каквото иска. Напълна загуба на време!

фирмата е супер на има много неразбрани хора които пречат много на производството с извинение към господин Чолаков

Като цяло немога да кажа нищо лошо за фирмата! Аз лично съм доволна от работата! Шефовете са си шефове - не ти се месят в работата! Доверяват ти се напълно! Незнам Вие какво искате ...? Ако мислите, че заплащането е ниско и способностите Ви са по - големи ориентирайте се към друга фирма! Всеки сам отговаря за себе си! Колегите са стабилни, винаги ще се отзоват на помощ! Нямам лошо впечатление за фирмата, пък и другия плюс е, че един булевард ме разделя от работното ми място :)

Заплатите са ниски,което пречи на развитието на фирмата.Бъпзото развитие става с пари.

Оптик Ком ООД е със страница www.optic-com.net. До колкото виждам в коментарите иде реч за "Димяна" ЕООД, която е регистрирала лого с латински надпис "Optic-Com" и няма нищо общо с "Оптик Ком" ООД. Въпросната фирма "Димяна" ЕООД е със страница www.optic-com.eu. :)
Така, че много бих се радвал ако се поясни, коментаторите чий служители са в крайна сметка :)

И аз мисля да се огранича само с дадените оценки. Останалото може да се разбере с точност само ако работите в фирмата. Всеки има лично мнение и едва ли две такива биха могли да съвпаднат...

Според мен нещата са си ОК за потенциял няма какво да се говори това си зависи от човека!!! Който с каквото е решил да се занимава и сам си преценява!!!! Свободно време има не е като да нямаш поне никой не се е оплакал!!! Отношението на шефа е от типа както ти се държиш с него така и той с теб на доброто с добро ;) за което му правя евала!!!! Работното време е определено и се знае кой от колко до колко е на работа!!!! Колегите са супер колектива става има си както минуси така и плюсове. Това е моето мнение за тази фирма! Един малък, но сплотен колектив!

Ще оставя оценките да говорят вместо мен ;)

Заплащането по професията е нормално - нито високо нито ниско!
Засега уважение има :)
Привилегии в момента няма!
Сигурност има също и перспектива!
Работа/св. време и от двете има :)
Фирмата все още е доста млада но има доста потенциал.
Не ми е много удобна като местоположение.
Колегите са перфект.
Работната среда е приятна но има още какво да се иска.

tova e nai-protivanat firma v koiato 4ovek moje da popadne. Zapla6taneto vyob6te ne otgovaria na truda( 6efa trupa ogromen kapital na gyrba na 6epa mladeji)nqma nikakvo uvajenie kum nikoi ot horata rabot6ti tam, tova e semeina firmi4ka i se tolerira mnnieto na edno hlape koeto e blizka rodnina na 6efa.Privilegiite sa 4e ima6 pravo da raboti6 ot kolkoto si preceni 6efa do koklkoto se nalagai tuk stigame do vyprosa za firmenata sigurnost.Takova ne6to niama, dnes e e dno utre e drugo, vutre6nite pravila sa niakakva himera.potencial za razvitie niama6 za6toto ni6to na toia sviat niama zna4enie za 6efa osven parite. Svobodno vreme niama, raboti se po4ti bez po4ivka ima 2 po4ivni dni v meseca. Mestopolojenieto e Slatina ( niama nujda ot komentar). Kolegite sa malki mom4enca koito o6te ne sa hodili v kazarma i ne stavat za 4ep za zele. Rabotnata sreda e pod vsiakava kritika no tova e 4ast ot rabotata na slujitelite tam, te sa mngofunkcionalni robot4eta