Жак-Даниел-Ив СД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Брод, ул. Вела Пеева, 17&markers=Брод, ул. Вела Пеева, 17

Жак-Даниел-Ив СД

2 точки от 1 мнение

Хора бягайте от тази фирма , колкото се може по далеч
Това е фирма, в която могат да работят само пълни дебили и олигофрени. Дори и да сте на ръба да умрете от глад, запазете капка здрав разум и себе уважение и не си и помисляйте дори да кандидатствате за работа там.
Никакво уважение спрямо работниците,началникът е под всякаква критика,не се интересува от работниците си,не комуникира с тях,няма никаква елементарна култура,каквото и да го попиташ отговаря с повдигане на рамене,искаме увеличение на заплатите а не да работим по 6 дена седмично и да не получаваме никакво уважение.
Тази фирма не заплаща. Льжат, че ще платят. Като ще ви изтискат от труд. Ще се правят на имаш ли ми доверие или не.
Ще се изнервят при думи като: договор , пари.