ЗД "Бул Инс" АД / Bul Ins SA /img/frontend/nomap.png"

ЗД "Бул Инс" АД / Bul Ins SA

Здравейте, аз кандидатствах преди около месец за длъжността Оператор.Няколко дни след това ми се обадиха и ме поканиха на интервю, на което се явих заедно с още около 40 кандидата по едно и също време. Ако изобщо може да се нарече интервю- по-скоро бяхме поканени на прецентазия, относно същността на работата, за която кандидатстваме. Всички кандидати стояхме прави на входа на отдела на 8-ми етаж и ни бе обяснено от някакъв господин (не запомних длъжността му), че заплатата ще е 500лв.-550лв. Работно време от понеденик до петък, от 9-17ч., както и събота и неделя, ако се наложи.Каза, че ние сме избрани от 400 кандидата, което значело много! Същността на позицията беше да се набират застрахователни полици за възможно най-кратък срок. И, трябваше да минем едноседмичен курс на обучение (понеже е много сложно да въведеш няколко данни от един лист в една програма и да повтаряш този процес по 100 пъти на ден), след което щяха да ни направят тест и да си изберат кои остават за работата. Трябваше всеки да посочи кога му е по-удобно да идва на курса, сутрин или следобяд и след като решат дата и часове на стартиране на курса, щяха да ни се обадят.НИКОЙ НЕ СЕ ОБАДИ! Освен това, когато се обаждах на телефона, от който те ми се бяха обадили се включваше секретар. Интересно ми е дали някой от всички нас е посещавал този курс, минал ли е теста им, започнал ли е работа при тях или всичко това е било просто театър- изценировка, назначили са си техни хора или какво?

Аз лично съм доволен от услугите на "Бул Инс". Досега проблеми съм нямал, но и винаги съм се отнасял коректно към тях. В повечето случаи с оплаквания или някой не си е прочел както трябва условията на застраховката, или се опитва да се прави на тарикат. Разбира се проблеми винаги могат да възникнат, но това важи за всеки един застраховател. Критериите при оценка на щети са много и затова е трудно понякога да се каже кой крив и кой прав. Не може също така да отречете, че доста хора мамят застрахователите си и после плюят наляво и надясно като не им стане далаверката …

Здравейте,някой знае ли какво е заплащането на длъжността офис сътрудник,и има ли някакви перспективи,може ли да се научи нещо или...............нищо подобно.
Благодаря ви!

Бул Инс няма ли да фалира вече..!?
Чувам че сериозно се люлеят...мисля че годинките им изтичат:)))

Момче, не те познавам, но явно си отскоро във фирмата или не работиш близо до въпросната персона. Не се срамувам да си кажа името, че дори и фамилията, запитай си колегите, сто процента ме познават особено счетоводството - Димитрова съм и напуснах през 2006. Разбираемо е невежеството ти (нищо лично) - като се поотракаш, ще разбереш за какво става дума. Друго, което искам да допълня - и то е сравнително положително за Бул Инс - чудо трябва да стане за да те мръднат от безперспективното ти работно място /каквито са 95% от местата там/ - т.е. колкото и некадърен или кадърен да си - там си оставаш. Но като се замисля, с никого от старите колеги не съм се чувала, защото от година живея и работя в Торонто. Все пак - не ми се вярва в този бардак нещо да се е променило, ама щом те кефи - гнии си там.

Така...Роси въпреки не много близкото ни познанство нямаше как да не се включа в темата...пиша истинското си име тъй като не ме притесниава да разкрия самоличността си,не искам да навлизам в подробности,за да не те побърквам...само ми е интересно как така за 300лв месечно търпите такива страданиа и то цели 4 години,а не искам въобще да коментираме някакво евентуално ниво на професионализъм,което ако имаше не би коментирала фирмата и кадрите й по този начин!И тук стигаме до прословутия сексуален тормоз едва ли,ако имаше такъв ти щеше да знаеш за него тъи като не вярвам който и да било да упражнява такъв срещу един свински бидон на какъвто приличаш ти...

Ще се постарая да обясня най-кратко. Всеки, абсолютно всеки в Бул Инс е нечии приятел, роднина, гадже и пр. Случайни хора не търсете, защото НЯМА. Интригите са жестоки - клюкарства се и се правят доноси за всеки! Има нещо много важна - т. нар. директор на Човешки ресурси - не дай си боже да си падне по вас и да почне да ви преследва... Откажете ли му - край, дните ви са преброени, само че няма да ви уволнят, а ще ви принудят да напуснете, защото Николай Велизаров /така се казва шефа на личен състав/ е близък с директора на фирмата. Аз бях жертва на подобно преследване. То не бяха телефонни обаждания без причина, не бяха внезапни проверки, не бяха намеци и вулгарности пред колегите. В момента, в който демонстрираш, че не желаеш да имаш общо с него - край. Човекът е истински психопат, клюкарства и плете интриги. Когато те нарочи, почва да говори на шефовете, че говориш зад гърба им и други измислици от сапунени сериали. Да, там има сексуален тормоз. Става дума за Филиал "Лозенец" на "Джеймс Баучер" 87. Не мислете, че ще получите защита от началниците си. Съветът, който получавате е, че най-добре да пуснете на Велизаров, за да си нямате неприятности, рутинно било. Повярвайте, страшно е. Аз издържах там 4 години като полагах неимоверни компромиси със себе си. Друго - 90% от персонала няма висше образование, но все пак са доведени с връзки. Хората, които са пристигнали там с интервю, получават минимум 2 пъти по-малко от останалите, а работят пъти повече. И това не са само мои наблюдения. Година след като аз се отървах от този ад, уволниха моя колежка, която на всичкото отгоре е тежко болна. Причината - Велизаров я притиснал да правят секс напълно открито... Примамват ви с обещания за високи заплати, а получавате 300-400 лева, които ви обещават че ще увеличат... Това не става с години. Както в началото, така и сега, фирмата е 100% мутренска. Зад фасадите на уж-директорите Маргините още дърпат конците неформално. Отношението е като с животни. Не продавайте себе си в "Бул Инс" АД!!!

Преди половин година се излъгах да сключа каско с Булинс .. Не правете като моята грешка . Случи се така че едни наркомани ми разбиха колата и счупиха двд то . Последваха 2 месеца чакане за изплащане на щетата , след което се оказа че ДВД то не е застраховано , а аз изрично казах че искам да го застраховам и го застраховах .. но ето - грешно е застраховано , не по моя вина де , и от там отказват да го изплатят ..
Още преди да узная това бях го върнал на застрахователите защотъо така ми казаха .. за да го изплатим трябва да го върнете . Подадох жалба и се оказа отхвърлена ..
Последствията - набутах се с разговори по телефона , ДВД , счупено стъкло и не на последно място нерви .
Така че , сами си вадете заключението :)