ЗД "Бул Инс" АД / Bul Ins SA /img/frontend/nomap.png"

ЗД "Бул Инс" АД / Bul Ins SA

Отношението на шефовете, на човешкия ресурси е под всякаква критика отнасят се с теб като с боклук. За последните 10 години заплатата от 500 до 1200 лв. което при тази инфалция е нечовешко. Колеги напускат и место да се назанчават нови кадри работата се разпределя между останалите или се чака по 5-6-7 месеца преди да се назначи нов служител за да се спести една заплата. Ако очаквате да се издигнете сбъркали сте компанията.

Искрен съвет - избягваите и BulIns. Тази компания е страшно некоректна като платец! Правят те на луд , когато трябва да плащат. Документи, анкети ... . Арогантност. От личен опит го знам. Хората често стигат до съд с тях!

Супер!

Здравейте, пиша тук, тъй като съм отвратен от фирми като бул инс. Хора не се натискайте да бачкате там. Скъсват ви от напрежение, нищо няма да научите, цялото ръководство си измива ръцете с вас, прикривайки собственото си неможене и за награда получавате 600-700лв максимум и много унижения.

За кандидатстване за работа как става? Харесва ми възможността да работя за голяма водеща фирма след завъшването. Четох тук, че имало конкурси... някой дапомогне с някаква информация?

Добри цени за застраховки, коректни, и дългогодишна фирма на пазара... аз лично не смятам да ги сменям.

Съгласен съм с Марти - на определена част от народа ни всеки им е виновен, те са тарикатите, а другите сме балъци. Еми такива хора нормално да са постоянно недоволни от нещо. Аз до момнта не съм имал проблеми и съм страшно доволен от фирмата. Напълно заслужено са водещи в каското.

Като клиент на Булинс мога да коментирам само на базата на личния ми опит. От няколко години застраховам тук колата си и до скоро нямах претърпяно ПТП. Преди два месеца я ударих и впечатленията ми са добри - в рамките на 20тина мунути пристигна екип, свършиха оценяването прилично бързо. Имаше известно забавяне при плащането, но не сериозно. Чувам и негативни отзиви от някои мои познати, но лично аз съм доволен засега и ще продължа да застаховам колата си тук.