ЗД "Бул Инс" АД / Bul Ins SA /img/frontend/nomap.png"

ЗД "Бул Инс" АД / Bul Ins SA

Здравейте, пиша тук, тъй като съм отвратен от фирми като бул инс. Хора не се натискайте да бачкате там. Скъсват ви от напрежение, нищо няма да научите, цялото ръководство си измива ръцете с вас, прикривайки собственото си неможене и за награда получавате 600-700лв максимум и много унижения.

За кандидатстване за работа как става? Харесва ми възможността да работя за голяма водеща фирма след завъшването. Четох тук, че имало конкурси... някой дапомогне с някаква информация?

Добри цени за застраховки, коректни, и дългогодишна фирма на пазара... аз лично не смятам да ги сменям.

Съгласен съм с Марти - на определена част от народа ни всеки им е виновен, те са тарикатите, а другите сме балъци. Еми такива хора нормално да са постоянно недоволни от нещо. Аз до момнта не съм имал проблеми и съм страшно доволен от фирмата. Напълно заслужено са водещи в каското.

Като клиент на Булинс мога да коментирам само на базата на личния ми опит. От няколко години застраховам тук колата си и до скоро нямах претърпяно ПТП. Преди два месеца я ударих и впечатленията ми са добри - в рамките на 20тина мунути пристигна екип, свършиха оценяването прилично бързо. Имаше известно забавяне при плащането, но не сериозно. Чувам и негативни отзиви от някои мои познати, но лично аз съм доволен засега и ще продължа да застаховам колата си тук.

Здравейте, аз кандидатствах преди около месец за длъжността Оператор.Няколко дни след това ми се обадиха и ме поканиха на интервю, на което се явих заедно с още около 40 кандидата по едно и също време. Ако изобщо може да се нарече интервю- по-скоро бяхме поканени на прецентазия, относно същността на работата, за която кандидатстваме. Всички кандидати стояхме прави на входа на отдела на 8-ми етаж и ни бе обяснено от някакъв господин (не запомних длъжността му), че заплатата ще е 500лв.-550лв. Работно време от понеденик до петък, от 9-17ч., както и събота и неделя, ако се наложи.Каза, че ние сме избрани от 400 кандидата, което значело много! Същността на позицията беше да се набират застрахователни полици за възможно най-кратък срок. И, трябваше да минем едноседмичен курс на обучение (понеже е много сложно да въведеш няколко данни от един лист в една програма и да повтаряш този процес по 100 пъти на ден), след което щяха да ни направят тест и да си изберат кои остават за работата. Трябваше всеки да посочи кога му е по-удобно да идва на курса, сутрин или следобяд и след като решат дата и часове на стартиране на курса, щяха да ни се обадят.НИКОЙ НЕ СЕ ОБАДИ! Освен това, когато се обаждах на телефона, от който те ми се бяха обадили се включваше секретар. Интересно ми е дали някой от всички нас е посещавал този курс, минал ли е теста им, започнал ли е работа при тях или всичко това е било просто театър- изценировка, назначили са си техни хора или какво?

Аз лично съм доволен от услугите на "Бул Инс". Досега проблеми съм нямал, но и винаги съм се отнасял коректно към тях. В повечето случаи с оплаквания или някой не си е прочел както трябва условията на застраховката, или се опитва да се прави на тарикат. Разбира се проблеми винаги могат да възникнат, но това важи за всеки един застраховател. Критериите при оценка на щети са много и затова е трудно понякога да се каже кой крив и кой прав. Не може също така да отречете, че доста хора мамят застрахователите си и после плюят наляво и надясно като не им стане далаверката …

Здравейте,някой знае ли какво е заплащането на длъжността офис сътрудник,и има ли някакви перспективи,може ли да се научи нещо или...............нищо подобно.
Благодаря ви!