Кадуцей ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Кадуцей ЕООД

здравейте мисля да отворя зоо магазин ще сам много благодарен ако някой който е работил тази работа ме светне откаде да зареждам магазина за софия става на вапрос.Пък и ако се стигне до отварянето на магазинчето ще ми и трябва човек за продавач.Така че ако има някой работил тази област,напуснал старата работа заради некоректно отношение сега е момента да приложи знаниятя си,работата му е усигурена.ще оставя и телефона си за всеки случай-

Работното време на продавачите е по 6 часа.Първа или втора смяна.Почивка няма...винаги трябва да си на линия.Няма Коледа или Велик ден.Не можеш да се разболееш,защото няма кой да ти поеме смяната.Да не дава господ детето да ти влезе в болница...човешко разбиране и съчувствие няма!!!Да дойде детето ти да те види....вой до небесата.Ревизия се прави,но магазинът не се затваря-шефа ще загуби пари!!!Почивка за море има,но колегата ти поема по принуда смените-работи по 12 часа 1 седмица,а пък после си го отработваш....Всички го крадът,Доверие няма на никой!!!Ако кум някой кучешки или котешки продукт има подарък то той се сваля и се продава!!!
Ако си закупуваш нещо от борсата като служител получаваш смешна отстъпка :))) Трябва да печели и от теб!Заплатата трябва да я проверяваш,защото МНОГО ЧЕСТО се обърква и дава по малко пари...
Не си заслужава да се работи там!!!

В момента работя там и сичко е идиялно колегите са супер шефа абе няма друг такав парите са достатачно за работата която се варши

работно време от 8,00 до колкото прецени шефа обедна почивка - липсва а също така и постоянно недоволство от свършената работа колкото и да се раздаваш.Не е редно да се разболяваш защото това е в ущърб на фирмата.Отношението на собственика към служителите и клиентите на фирмата е под всякаква критика.Уникалното е че клиентите се оплакват на персонала от управителя.