Елего ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.Кожух планина", 3, бл. 4, вх. Г, ет. 5, ап. 17"&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.Кожух планина", 3, бл. 4, вх. Г, ет. 5, ап. 17"

Елего ЕООД

1 точка от 4 мнения

Пълни мишкари, абсолютна експлоатация на човешкия труд никога не съм чувал хубави отзиви за тях не ценът служителите си и грам уважение няма даже те използват докато си им нужен и после те изритват даже без да ти платат. Съжалявам но няма нещо за което да се хвана за което да кажа че е ОК. Фирма на доизживяване без никаква перспектива както за служителите така и за самата нея. "Спрела работа"

Абсолютно поткрепям мнението на останалите и се подписвам и с двете рьце че е така. Хора не се льжете да ходите там, ниама никьде по големи измамници, алчни и подли хора от тях.

За съжаление изгубих 5месеца от живота си в тази фирма!!! Между другото тази фирма се ползва с още едно име "техно експерт строй".Това е фирмата в която ако не топиш на шефа не те оважават, невероятно алчни шефове, никакъв шанс за развитие, интригантска обстановка!!! В началото те омайват, прилична заплата, превилегии....нищо такова! Никакво уважение към персонала! На В.Петев и П. Петева тоест шефовете, искам да им кажа, че се надявам да се осазнаят, че не са робовладелци!!!

п.п.Няма човек който да си е получил последната заплата НЯМА!!!

Ако мислите да ходите там - по добре не! В началото те омаиват че всичко е ок и само ако се докажеш и покажеш че можеш ще си добре.
Шефовете са лицемерни и доста подвлиятелни т.е. влиаят се от мнението на по-старите служители кво казват за теб и от там си саздават окончателно мнение за теб. А колеги там жече няма, не останаха.
Точно тези които наи малко очакваш ти забиват нош в гарба и то по наи гадния и подал начин. Страшна експлоатация на труд без адекватно заплаштане. С две думи не си и помисляите да почвате работа там.
Страшно мизерни условия мизерни, мизерни пари, мизерни шефове, мизерни колеги, (мишкарска история).