My Day /img/frontend/nomap.png"

Мисля, да ти отговоря, защото поне не се държиш вулгарно както повечето "колеги" в този форум.
1. Относно топлата вода мога да кажа само, че и аз не съм във възторг, че я спряха. Знам само, че когато приключват смените би трябвало да има.
2. За съжаление, никъде, никой не се е разписвал, че ще получава ваучери за храна. Те се дават по преценка на работодателя и пак по негова преценка могат да бъдат спрени - неприятно е, но е факт. Това, че са спени ваучерите обаче не е оправдание за кражбите, които не са от вчера и днес, а от години !
3. Разбира се, че ще има глоби за неспазване на вътрешния ред. И да, шапките са много важни и би трябвало всички да са на ясно с това. Интересно ми е, ако си отвориш кофичка мляко и от вътре изтеглиш тлъст, черен косъм, как би се почуствал ??? Когато човек постъпва на работа, той бива запознавам с правилата в дадена фирма. Ако ти изнася и си в състояние да ги спазваш - започваш и изпълняваш, ако ли не - мястото ти не е там ! Не може първо да си приел, а после да роптаеш, че трябва да носиш шапка примерно.
4. По въпроса със столовете в столовата - напълно възможно е, никой от ръководителите да не е подал сигнал или искане, което не вярвам да не бъде уважено. Някой от вас споделил ли е някъде, че имате нужда от столове ???
5. Условията не са мизерни !
Знаете ли колко хора например, стоят по 15 часа на Женския пазар, при минусови температури, в студ, дъжд и пек, без никакви елементарни условия като вода, тоалетна и т.н. и взимат може би същите пари като вас ???
6. Мишки и хлебарки - дори хората в собствените си домове имат. Да сте забелязали, че периодично се пръска, слагат се отрови - огледайте се ! Навсякъде около и във сградата са поставени хранилки с инсектициди. Какво повече може да се направи ??? Идеи ???
И аз знам доста поговорки и една от тях ми е любима ! Хубаво би било и ти да я запомниш !
" Гледаме треската в чуждото око, а не забелязваме гредата в своето!"

Съгласни сме и с вашата гледна точка, но поне топла вода да има, нопоследък топла вода няма, пуска се на някакъв график, е как човек да се изкъпе и да не засмърди, за другото има доста голям % истина, като цяло проблемът е общ, но трябва да се поработи за отстраняването, а не да се плюем един друг. Да наистина има хора които са нечистоплътни, но не са всички. Това относно кражбите за които говорите от гъбички и какво ли още не, еми не знам дали е истина, но и истина да е вие си го заслужавате. Спряхте от няколко месеца ваучерите за храна, глобявате производството за какво ли не, глоба ако си без шапка, глоба ако ядеш на друго място извън столовата, ама погледнете столовата има 4-ри стола, от които два са горе-долу за сядане, другите са счупени и едвам стоят, е как човек да седне и да се храни, вие ни ебавате, ние също. Така че, условията са мизерни. Колко пъти виждаме мишки, хлебарки и какви ли не гадини, те защо не са с шапки и не се хранят в столовата, оправете гадинките, тогава и ние ще се поправим ;) Има една поговорка
Каквото повикало, такова се обадило!

Така.
Понеже много се изписа за администрацията, сега аз ще напиша няколко неща за някои хора от производството, за да видите, че медалът винаги има 2 страни, и че навсякъде има мърша, а в производството е малко в повече !
1. Крадат всичко, каквото им попадне пред погледа - като се започне от гъбички, които в магазина са по 0,10 лв. и се стигне до готова продукция, кранове на чешми, душове, работно облекло и т.н.
2. Съдейки по написаното тук, някои са абсолютно неграмотни.
3. Нечистоплътни и мръсни ! Някои не са си давали дрехите за пране с месеци, а за работните обувки няма да говоря изобщо. Поне една гъбичка да са видели за една година, ама не би.
4. Вечно недоволни ! Както и да си вършиш работата, все ще намират кусури, все парите им малко, а иначе не можеш да ги видиш в цеха - постоянното присъствие в пушкома. Мъжете пакетировачи се мислят за голяма работа и всичко, пробутват на горките женици, които едвам смогват - много мъжка постъпка - няма що !
5. Много е лесно да изтъкваш само негативното на даден работодател, нали ? А колко плюсове има Май Дей пред други сходни фирми - това никой не го отчита !
Посочете една фирма, в която да няма човек, който да се оплаче!
И още нещо - много ми е интересно, ако вие бяхте работодател как щяхте да процедирате с работниците си ? Може би щяхте да ги водите лятото на Канарските острови, а зимата на ски в Аспен :)
Определено в Май Дей има много трески за дялане, но те не са само в администрацията - бъдете сигурни !!!

Tova e nai-dobrata firma,v koiato sam rabotila dosega.Viarno e,che ne sam v proizvodstvoto i moje bi tam ysloviata ne sa dobri,no az sam dovolna ot zaplajaneto i ysigorovkite,koito mi se plajat.Razbira se,che ne vsichko e rozovo,kato vav vsiaka firma.Kolegite sa priatni hora,s malki izklychenia.Lichno az ne moga da se oplacha ot otnoshenieto kam men ot strana na kolegite.V MY DAY rabotiat topli i sardechni hora.

работата не е най-тежка,заплатите не са кой знае какви,но в крайна сметка всеки като постъпи на работа там знае за каква заплата отива.
Вярно дават се извънредни смени,но се заплаша извънредния труд на няколко месеца.Лошото е това,че няма никаква колегиалност-ебаваме се взеимно.Ако имаше поне малко разбирателство помежду ни щеше да е по-леко.Малко е анархия и се носят какви ли не слухове.

да gost, май се изказах малко неподготвен
сори
а и вече знам за какво става на въпрос в тази фирма
незнаеш кога си на работа,мени се графика,карат се по много много нощни смени.,а и парите не са чак толкова добри

Филипе, да ти имам доброто икономическо образование, ние с какво мислиш че сме, средно или какво, повечето са с висше както и аз,а да ти кажа честно не смятам, че си учил повече от мен, та моляте не ми говори затова, че сме работили по 13-15 дни, ела да видиш как се работи в произвоство 13-15 дни, като ти се спукат няколко вени и станеш зомбиран ще те питам тогава как се работи
Не го приемай като заяждане, а просто помисли и ти, преди да си дадеш коментара!!!!!!!!

каква заплата получавате???
падате ли под 500 чисти без купоните за храна???

случайно намерих този сайт. Така откуде да запoчна и аз незнам. не работя в тая фирма а в съседната. Този който дърпа конците е и на двете фирми(Имена няма да споменавам). Мнението ми за My Gay... Нямам мнение просто. Работиш като луд и накрая в джоба пак дрункат семки и бонбонки. Ако отидеш и кажеш че заплатата ти е малка работното време много се обръщат към теб -> В момента сме в криза . а работата не спира обаче сме в криза. Хубавото е че на Бул. Илиенци има мн фирми и ако тругнеш да сменяш работата има мн хора който ще ти подадът ръка. Такаче по добре да работя като кон ама да знам накрая за какво съм работил толкова а не да се гърбя за некъф където незнае и Български език и да му пълня кесията !!!

ей,каква заплата искате да получавате?
Аз съм с икономическо образование и работя за 600лв.чисти на месец по 10 часа на ден,а Вие получавате същите пари за 13 или 15 работни дни.
Е вярно е че е производство,но и умствената работа не е никак лека.
Аз бих кандидатсвал на работа там,става въпрос за производството,стига да съм сигурен,че получавам твърда заплата дори и да е 500лв.,но
ще знам,че ще имам почивни дни.
ТАКА,ЧЕ НИКАК НЕ Е ЗЛЕ,ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО И ЩЕ СЕ УБЕДИТЕ САМИ!!!