My Day /img/frontend/nomap.png"

За тази фирма бих казал нещо средно между слаб и среден.Заплати-среден3.Натоварване-100процента.Уважение от началници-среден3.Професионално развитие-0.
Атмосферата в цеха е нервна и отвратителна.Голямо е натоварването-искат за малко пари да работиш максимално.От т.н.началници всички са дупедавци и подмазвачи на производствения директор Василев.Въобще работната среда е отвратителна и нервозна.Работи се на смяни по 12часа на един кофти график изготвен от некопентентен мениджър-производство Николов.Заплатите не отговарят на натоварването и т.н.
Затова не препоръчвам да работите в тази фирма.

Моля за мнение ,обективно за фирмата.Кандидатствам за работа там!
Благодаря!

КОДАП,КРЕМИО , MY DAY все тая.
Комбинация между Крарлуково и Суходол,
а забравих олигофрените които гърбят като общи работници предимно от Своге и околия.
психодиспансер......

Условията и културата в предприятието са изключително неблагоприятни. Работното време и смените не се спазват, както е по кодекса на труда. Локацията и заплащането са незадоволителни. Трябва да се пътува в продължение на часове и да се използват различни превозни средства, докато се стигне дотам. После човек не може и да се прибере. Автобус спира там през 50 минути, липсва табела, която да показва колко време остава до следващия. И човек си чака, чака.... на жегата или в студа по зимно време, до колене затънал в преспите сняг. А когато смените свършват през нощта?? Таксиджиите даже не знаят къде се намира това. Не си заслужава.

Какво е положението във фирмата към днешна дата? Интересувам се от позицията "началник смяна"- заплащане, 2 смени ли са, социални придобивки и т.н.?

как е положението сага, най вече в производството.и аз бях на интервю и съм много приатно изненадан .смятам че хората си разбират от работата. колкото до предишното мнение на фифи ,написал е пълни глупости.много ми е интересно ка от едно интервю разбра кои и колко крадът.трябва да си в кухнята за да ги разбереш тези неща...

здравейте,
съветвам всеки кандидат за работа в тази фирма да не се замисля а да бяга далеч от нея.Там няма никаква работна среда,всеки зослови срещу колегите си,нож в гърба ти забиват от всякаде.
Фирмата се води че е италианска,но се управлява от българи.това са семейство-Велкови.изключително некадарни хора.особено "бащата" който е началник на складовото стопанство.Абсолютно некадърен човечец,не може да напише повече от една дума на компютър,а се работи със сложна складова програма.този човечец само обикаля и се вре в работата на всеки-даже да не му е в ресора.той коли и той беси във фирмата.не му ли се подмазваш-си аут.
не само при него но и в цялата фирма-имаш ли собственно мнение-което е различно от това на власт имащите-значи си пътник.
развитие в тази фирма няма.само за определни хора има-заплати,коли и т.н.всички други бачкат по 12-14-16ч.компенсации не се дават-или много рядко.извънредни не се заплащат(само на определени хора).текучеството на персонала е огромно.
много кадърни хора напуснаха и други ще напуснат скоро.
търговският отдел е най-слабото звено на фирмата.по цял ден никаква работа не вършат и затова фирмата губи много дивиденти от доставките към магазините и фирмите.
искат със малко хора да постигнат много резултати.но със заплати от 400-600 за повечето хора свързани със пройзводството и малкото хора-резултатите които искат,няма как да се постигнат.
във тази фирма всеки месец се губят тонове мляко.Повечето е от некадърността на операторите които са на работа.голяма част не излиза от фирмата защото лови мухъл още след карантинния период.
пастьоризираното мляко даже не го чакат да му мине карантината а директно заминава по веригите.
кражбите на мляко и сметана във фирмата е огромна.не говоря за малки количества от 100-200 килограма,а за много повече.
и всичко това със знанието на определени хора във фирмата.
там е най-голямата шуробаджанащина която съм виждал досега.
мениджърката на човешките ресурси е абсолютно некомпетентна по повечето въпроси които трябва да решава и затова е партия и послушна овца на нужните хора.
абе и да продължавам-смисъл няма да има.
тази фирма за да е успешна трябва да се премахнат доста от безделните раководни органи.

Poznavam mn hora koito sa raboteli predimno kato 6ofiori v tazi kompaniq i nito edin ne e dovolen( s izklu4enie na podmazva4ite). Za dlujnostta 6ofior - otiva6 oby4avat te, izvestno vreme kara6 s dryg 6ofior, davat ti opredelen raion, koito trqbva da zarejda6, obe6tavat ti hybava zaplata, slyjeben gsm i do tyk vsi4ko e syper. Dokato ne trugne6 s 3 tona mle4ni izdeliq, koito trqbva da raztovari6 sam za 1 den i to na ruce. Slagat ti na den da zaredi6 15 magazina fantastiko, koito sa nai-golemiq ad za zarejdane - visi6 po 100 4asa samo za edin. Davat ti ogromen kamion, koito da go vkara6 na rampata za da stovari6 stokata e po4ti nevuzmojno - trqbva da si mn dobur i opiten 6ofior i da ima6 neveroqten kusmet. Obikalq6 cqla sofiq i se moli6 da ne te sprat policaite, za6toto na pove4eto mesta e zabraneno spiraneto ili preminavaneto na kamioni! Da ne govorim 4e nqkoi ot magazinite nqmat rampi i trqbva da spre6 otpred pred magazina, kudeto razbira se nqma slyjeben parking. Mnogo 4esto stokata ti e oburkana ili sa ti slojili po-malko ili pove4e. I dokato doide kraq na meseca i si 4aka6 obe6tanoto zapla6tane se zapo4va s ydryzkite za lipsi i za nz o6te kakvo!

Операторите ги мързи да си изхвърлят кофите с отпадъци и карат други да го вършат.
Седят като резани на един стол и дремат.......
не всички разбира се има и такива които са нормални и се държат нормално,но за жалост са малко.
Нямам нищо напротив да им изхвърля кофите,но поне да имат някакъв по-нормален подход и език по който да ми го кажат,а не да ми викат..........
но както и да е -то простотията ходи по хората.....
пък и като гледам нещата май не отиват много надобре,така,че ще си свиркам и няма да се ядосвам на нещастници

съгласен съм с "гадно копеле" - но аз мисля, че проблема е комплекстен и не е само до чистачки мърлячки и мързеливи оператори.