PSI SERV /img/frontend/nomap.png"

Хех май не съм единствения, отвратен от Стела. Аз имах късмета да ме изгони още на интервюто за работа, понеже си рестартирах компютъра "без да искам разрешение" ;). Не знам как някой издържат по 3 месеца. Явно са корави типове ;)

Не става въпрос за взискателност, а за всякакви еб.вки на дребно. Така не се управлява. Тя може да е акционер, но управител не е. Аз съм работил за нея 3 месеца, но нямаше смисъл. След реплики от типа на "ти заплата няма да получиш, защото не съм видяла резултат" и какво ли не още, просто няма как човек да се задържи повече там. Взе ми ключа за офиса, за да се съобразявам с първия, който идва да отключи и с последния, който си тръгва, а после бучи, защо малко съм стоял на работа. То не бяха целенасочени задържания СЛЕД работно време, знаейки, че закъснявам яко за ангажимент с репликата "я ми покажи какво си направил днес" и това се обсъжда 40 мин. Комплексарска история, какво да обяснявам. Самия факт, че се е изпокарала и отделила от сегашната "Грифин", когато някога са били заедно, говори достатъчно. Това не е работно място, а място за трошене на нерви. За размера заплащането няма да говоря, защото към всеки е различен и е въпрос на предварителна договорка, така че поне затова не мога да я обвинявам.
А за познанията и уменията й извън Windows Forms не мога нищо хубаво да кажа. 2 пъти преинсталира операционна система, защото не можа да изкара MS SQL Server-a навън през Firewall-a. Е, какво да говорим...
Като цяло един мениджър трябва да знае как да се отнася със служителите си, как да ги стимулира, а не как да се е..ва с тях. Мениджъра не е "пъдар" (една любима думичка на "мениджърката", тя се имаше за такъв). Така или иначе за 3-4 години, от както я има тази фирма, се е извървял много народ за по 2-3-4 месеца и после напуска. Не знам колко мозък трябва да впрегнеш да помисли, за да осъзнаеш, че не съвсем всички са олигофрени и да обърнеш критиката към себе си. Евентуално и да осъзнаеш, че проблемът може би е в теб, как ги управляваш тези хора. Един пък като тръгне лошо има, оправия няма...

Колега аз познавам Стела и нямаш право да я обвиняваш. тя не само е управител но и акционер.Така че има право да е по-взискателна кам служителите си особено когато работиш за чужбина.Трябва да я разбереш.

Еми управителката Стела който не я познава той не знае за къв ... става въпрос. .... Хората които работят с нея обикновено не могат да издържат повече от 3-4 месеца и след това напускат. Със всички, с които съм говорил и които я познават, споделят моето мнение.
Та ако сте търсачи на силни усещания пробвайте се там и после споделете колко време сте успяли да изтърпите там.