МЕТРО Кеш енд Кери България /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери България

Тичай по-бързо от вятъра, колкото по-далеч, толкова по-добре. И да има мнения, около 200, само трябва да си отвориш очите.

Интерсесувам се има ли мнения за работодателят"Метро Кеш&Кери"

Поздравления за Метро, още на 21 следобед платиха за целия месец с 50-100 лева отгоре. И това при 18 дена по 8 часа норма за декември, без извънредни въпреки болните и напускащите. Самите заплати не са големи но поне ги дават няколко дена предварително, аз който и да познавам работещ в българска фирма казва че ще си вземе парите през втората половина на януари.

Здравейте на всички!Работих в Метро 1 Пловдив,като кредитен консултант на Уни Кредит преди години.Служителите са страхотни,ръководството е на ниво и не видях лошо отношение към хората,които си изпълняват съвестно задълженията!Нормално е,когато има проблем,да има и напрежение.Това го има навсякъде!Въпросът е,как човек гледа на нещата,никъде няма по мед и масло!Всеки сам създава отношения и от него зависи,как ще се развият и в каква посока!Затова искам да работя за фирма Метро Кеш енд Кери!

Не знам за другите но пловдивското метро-1 е само за дъртаци, които си чакат пенсията. Никакво доверие и подкрепа за младите и новите, по-скоро пренебрежение. Иначе работата е бавна и тъпа, като в държавно предприятие.

Метро е фирма в която с работа можеш да се развиеш и в това няма спор
Метро наистина е социално настроена(храна,таксита и др )
И до там
В Метро работят прекалено много роднини абе направо цели фамилии и то даже в едни и съшти отдели
Трябва сериозно да се внимава с коментарите колкото и да си добар ште те закопаят.
В тези магазини ако попаднеш на отдел с добар началник можеш да вземеш заплата по голяма и от най стария работник , заштото бачкаш.
И накрая Метро ште ти даде такъв опит ,че няма фирма в който да не те вземат

Какво означава добър социален пакет за касиер? В какво се изразява, защото на интервюто нищо не се споменава.

Цитат от обявата:
"Ние ви предлагаме:
• Възможност за кариерно развитие в голяма международна компания
• Професионално обучение
• Отлични условия на труд и добър социален пакет"

Много ниски заплати на всички нива в администрацията! Непрекъснато въртят едни и същи обяви или ги пускат с променени наименования на позициите, напр. от специалисти в асистенти, без обаче да променят изискванията за образование и за позиция към по-ниски. Само разкарват хората и им губят времето. Никой няма да се хване да им работи в София на тези заплати!

Заплатата 600 ли е за оператор център за контакт с клиенти? Ако е толкова изобщо да не си губя времето. Малко е за София.

Тази позиция как се казва? Обслужване на клиенти по телефон? Такава обява не са пуснали с такова наименование. Моля да поясниш