МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry

Заплатата 600 ли е за оператор център за контакт с клиенти? Ако е толкова изобщо да не си губя времето. Малко е за София.

Тази позиция как се казва? Обслужване на клиенти по телефон? Такава обява не са пуснали с такова наименование. Моля да поясниш

Може ли някой да каже какво е заплащането и работната обстановка в Метро на бул.Европа в отдел обслужване на клиенти по телефона?.Имам интервю за работа.Предварително благодаря на всички!!!

Молим, това сериозно ли е за 600 кинта? Касиерка в Лидъл в София, вече взима 1000 лв...то затова в Лидъл и Кауфланд няма текучество, а в метро, ден през два си заминават хора, картинката ми се нареди много бързо...

Е нали беше готина фирмата, за какви връзки говорите?
Нямам нищо против фирмата, а отношението на някои от мениджмънта към персонала като предмети.
И относно кариерното развитие ами да остарея ли трябва човек, за да се изтегне в йерархията.
Ами хора с качества, с образование, с опит, които са добили от други фирми.
Какво трябва човек да остарее ли, за да се издигне и да получи висока заплата. После защо бавели младежта и не сме раждали деца :(

Заплатите ги решава г-н Борислав Тодоров. Ако нямаш връзки 500-600 лв. ако имаш - повече! Но най-вероятно ще е сезонно.

Гатева, стига си им се зъбила на ония, вземи кажи колко заплата давате на търговския представител, заслужава ли си да започвам като такъв...

Здравейте, всички много добре ме познавате и знаете на какво съм способна! Спрете да пишете срещу фирмата, която ми е дала толкова много, защото ще разбера кой плюе и ще бъдете уволнени всички! Бъдете здрави!

Някой може ли да сподели какви са заплатите за търговски представител в метро, защо има такова голямо текучество?

Като бивш служител на МЕТРО Кеш енд кери си позволявам да твърдя, че това е една хубава работа със свободно време и добри пари за часовете на работа., аз имах прекрасни моменти там с прекрасни колеги. Естествено работата не е за мързеливи хораа! Метро Бургас е дъ беест!!!!