МЕТРО Кеш енд Кери България /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери България

И така, не искам да звуча като всички огорчени, напуснали или неразбрани, НО.... За една фирма, която принуждава служител с 22 годишен трудов стаж в нея от днес за днес да приеме условията им за напускане, без никакво време за размисъл и реакция с мотива, че не се справя с работата си !?! ...трябва ли да гооря повече. За начина на съкращаване на хора в отдели, в които пенсионери продължават да работят до безкрай... При тежката ситуация през 2020 , в която преминахме в годината на ковид и безумие, без ден болничен, при ежедневен контакт с клиенти, да е по-лесно да се разбираш с тях и с безкрайните им капризи, отколкото с колеги и шефове, на които не се подмазваш :( ,когато си вършиш работата съвестно, взимаш допълнително часове, без за ти ги плащат, за да улесниш колеги и правиш хиляди предложения за оптимизиране на работата, икономия на ресурси и време, подобряване на условията на работното място... получаваш похвали от клиенти и заповед за напускане от шефа :(
Тежки комунистически и връзкарски прийоми, редовно, но даже не и благотворително заплащане, намаляване на изпълнителите в магазина, за сметка на тежка, връзкарска и малоумна администрация, с много претенции и никакво покритие. Не се лъжете, че Метро е чужда фирма, практиките са побългърени и опошлени до крайност! Благодаря, за точното отношение на добрите колеги и за уроците от останалите! Пожелайте ми късмет занапред с моята безкомпромистност и непреклонена глава!

Заплащането е под всякаква критика!!

още ли властва бившата номенклатура в тази фирма....?!

Постъпих на работа в фирмата с големи очаквания!Но уви тези изроди заслужава да ги затворят и да не съществуват въобще!Беше по време на пандемията и отношението им към мен и към повечето служители,беше вулгарно и обидно.Нито пък заплащането си заслужава!Аз съм касиер с опит ,изкараха че не мога да смятам!Освен това са кретени!

Опит 3 години. Компанията е супер,но ... побългарена . Изключително интригантска компания на всички позиции . Назначават се най-вече приятели, роднини и изпратени хора. Подмазвачите и клюкарите са на невроятна почит и само те остават в компанията. Хората, които не са такъв тип се махат. Нервите са много . Управлението не е за коментиране, затъва и затъва. Конкурентните фирми са крачки напред.
Като цяло не бих препоръчал ...освен ако не сте подмазвачи.

Офиса наистина е много смотан, но това е нормално предвид, че шефа на HR-a - Филип Анастасиу е прекарал цялата си кариера в МЕТРО. Завалията няма как да знае, че дори в най-обикновени малки фирми и офисчета има кухня, която всички служители, а не само борда на директорите, могат да ползват. Средата е много интригантска и неприятна. Назначават се познати и приятели, повишават се подмазвачи. Доста лоша работна среда. Доста мизерен и гнусен офис. Не бих се върнал там за нищо на света.

Не се лъжете да почвате преди празниците. Както каза колегата по-долу ще ви използват за да си вземат отпуск и след нова година ще ви кажат, че не са доволни от обучението и чао. Допълнителен труд е съмнително дали ще ви се плати съдейки по това дело http://145.255.215.55/2016/02-2016/01704515/977b2615.htm.
Магазините им са мрачни и смърдят на умряла риба 24/7 и като цяло препоръчвам била, lidl или кауфланд.

Не забравяйте да си искате парите,като напускате....много къса памет има некои хора там....въпреки,че даже имаш и документ,за парите,подписан.....HR и сие.....

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Отвратителна компания. Само това мога да кажа. Само името й е "чуждоземско", всичко останало е в духа на най-лошите български нрави, ако мога така да се изразя...