МЕТРО Кеш енд Кери България /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери България

Не забравяйте да си искате парите,като напускате....много къса памет има некои хора там....въпреки,че даже имаш и документ,за парите,подписан.....HR и сие.....

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Отвратителна компания. Само това мога да кажа. Само името й е "чуждоземско", всичко останало е в духа на най-лошите български нрави, ако мога така да се изразя...

НА фона на цяла БЪЛГАРИЯ фирмата е супер.
НО!!!!!!!!!
Моляви не гонете стари , и млади отлични работници заради двайсет годишните ви, че и повече ЕЛЕКТРОКАРИ ПОТЕНЦИАЛНИ §§*@№§*%№@
Мили кандидати замислете се когато ви кажат че ще бачкате с електрокар
Излиза че който кара го духа, а който не кара е перфектен
а заплатат накрая една и съща

Като работа е доста тежко.
Повечето колеги са много точни, проблемите идват от мениджмънта на магазините, който няма представа за какво иде реч. Шуробаджанащината, роднинските връзки и подмазвачите са на почит.
За съжаление фирмата затъва поради този лош мениджмънт...
10г работих в София 1.

Здравейте, имат обява за позиция касиер в Пловдив. Някой би ли споделил нещо по-подробно?

Бих искала да попитам каква е заплатата /нето/ в Метро Пловдив ?

Напълно съм съгласен с мнението на Джорджо Армани. Само мога да допълня че цялата тази работа с несигурността идва от некадърните шефове. Повишават разни младежи едва навръшили пълнолетие и те го раздават яката работа - примери много - Димитър Вутков, Нели Гавазова, до скоро и Лазар Лулчев... наемат и държат хора, които са за усмирителни ризи - в маркетинга има една Екатерина Димитрова, която е на достолепна възраст, а се облича като тийнейджърка, явно не е чувала за сутиен, веднъж се държи мило, друг път - вика, тотално неадекватен човек. В същото време съкращават много кадърни хора, както беше примерно Ники Богданов, едно време и Лазар Малаков. Аз лично не разбирам тази политика да се държат само подмазвачите - без качествени хора тази компания няма да прокопса. Аз така или иначе скоро също ще съм чао защото това не е нормална компания...

ниско заплащане лоши работни условия.назначават персонал
преди Нова година и Коледа когато приклучат съкращават 10 % от персонала това е Метро

Най-мизерният офис, в който някога съм работил - сигурно не е ремонтиран, откакто е създаден, преди 20 години - вехто, мръсно, неподдържано. Има някакво много мизерно допълнително здравно, но никакви office perks.
Както навсякъде има свестни и кофти колеги и разбира се най-добре са натегачите.
Доста голяма шуробаджанащина!
Сигурността е нулева, защото непрекъснато се сменя ръководството и много често има съкращения, просто защото на някой така му е хрумнало. В момента чувам от бивши колеги, че отново съкращават наред - нови, стари, бременни служители, не им пука от нищо.
Като цяло не бих го препоръчал на хора, които са свикнали да работят в големи чужди компании, защото тази няма нищо общо с такава.