МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry

Колко е спокойно и добре като го няма великия управител на империя метро Плевен! Най добре сме си. Спокойно без интриги. Както писаха колегите преди,най ще му подхожда да управлява." селския моя магазин" и продавачките там!! И да комуникира с клиентите"пенсионери"и местните дистрибуторчета!!! Там му е мястото!мястото е най доброто за него! !!

В Метро Варна развитие няма! Г-н Тодоров (управител) и г-жа Гатева (търг. директор) толерират такива подмазвачи като Ася от отдел Доставки. Работят и пълни малоумници които ощетяват фирмата с безхаберието си.

Ехххх, "хубавия" и амбициозен Иво Иванов с великото си управление на магазина си търси вечерни компании и забавления в скучния ни град с бизнес дами и наши клиенти."Замисли се Деси ", Деси не виждаш ли какъв използвач е само. Както в работата манипулира хората и такъв е и в живота.през седмицата "звезди ли искаш да ти свалям , а в Анаконда, докато работи Десислава с някаква олееее колегите я коментираха "от някакво село до Велико Търново. .уж с големите притенциии , и много харесван а и по селендурки тръгвал.Баща и имал селски моя магазин! То в анаконда всички се знаят и вижда! !!!Непостоянство браткоооо, и в управлението е така както си менка жените. .. .То всичко се вижда!!!!

Абе сега положението стана още по-лошо в Метро Плевен,тъй като се завърна един от най-злобните хора, който съществува на земята,а именно Иван Иванов.Терора започна отначало!!!Те казват хората:"не е луд тоя дето яде баницата,а тоя дето му я дава". До като всички се ядосват само и си мълчат той и Валя ще си развяват коня и ще си правят каквото си искат,както до сега!

Ти като си толкова доволен защо си анонимен?Тази защита е само от Ваня Сергева или самият Иво Иванов си е писал тук и то не е за пръв път.Смешници.Всичко тук написано е истина!!!Просто не ви изнася.Виждате какво става и си продължавате както ви изнася.

Хайде, спрете вече с тези неверни тъпи анонимни публикации. Ако някой има нещо против работата на Иванов или не е получил съдейсвие от него, нека застане пред него и да му каже какъв му е проблема. Ако пък не му обърне внимание има си регламентиран начин без анонимносни и може да се обърне към менъджерите на по-високо ниво. Всички тези анонимни писаници са пълни глупости и без никаква стойност.Обновения ни магазина е чудесен и работната атмосфера спокойна. Който не може да се пречупи и да приеме новостите не е човека, с които искаме да се развиваме и да работим. Всичко което се пише тук е пълна глупост.

Само по харесванията може да се разбере за какво става въпрос.ЯВНО мнението на много хора съвпада с множесвото коментари.Иванов е медиина звезда в Работодател. Ей,каква се случи с този магазин. На какъв човек попадна.

Началници от Централата! Една овца стадо не прави! Това е в Плевен! Имаме си един "велик"управител дето само се хвали колко е добър продавач и как всичко све той го е направил! На Хората не им пука вече от нищо! Нищо не ги мотивира да работят! Не всичко е финансова мотивация, а и помощ, отношение ,либералност и разбиране! Тук е една голяма "бомба", която скоро ще се взриви!Вникнетне в детайлите иначе магазина ще тръгне вместо в положителна посока на дъното на океана! !!

Ех,Метро Плевен! Новия робски проект! Хораа тук всички сме само роби! Пълна експлоатация на човеци и Никакво отношение към тях!Не започвайте работа тук или ако си намерите друга бягайте надалеч от този магазин. Още малко и "великия"и "
Можещ"-Иванов ще си остане с търговския управител сам да си рабува и да се доказва колко е "добър"мениджър на екипа си. Този може да управлява само някоя Врачанска бакалия .Хайде, Иванов-Враца те чака.-там където и гарга не кацааа! !!!!!!

Не се лъжете да работите в Метро Плевен.Преди си заслужаваше, но от няколко месеца всички бягат от там.Управителя Иво Иванов прогони целият си персонал.Не че някой го е грижа.Не си заслужава да се подиграват с ниските заплати и да блъскате като роби.Пълна трагедия,но за какво да се оплакваме,като никой не чува.