МЕТРО Кеш енд Кери България /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери България

Приятели ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт: https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan

Плащат в биткойн, Аз лично съм много доволен и от три години на сам го развивам като си докарвам до 0.01 BTC на месец, което сметнато по текущта цена в лева е между 600/700 лв. Зависи от волативността.

Онзи ден в Пловдив минавам през Метро в Пловдив и решавам да си купя една вода и познайте какво… не може, само на стекове. Има вода, но тя е с някакви подсладители, а не чиста нормална вода, било то минерална, изворна или някаква обработена. Не знам дали е политика на фирмата, но това е прекалено! А в магазина цените никак не са ниски, дори са по-високи от тези в Кауфланд например. Искате да ни унищожите ли с амбициите за печалба? Айде поздрави на шефа и да помисли по въпроса, че ще ви заобикалям, ако не се промените!

Нарочно ще пиша с правописни грешки "специално за критикуващите" ...Ето за това България не е мръднала от толкова години след като над половината работна сила на цялата икономика е от оплакващи и мързеливи лентяй които искат по цял ден да си стоят и нищо да не правят и живота им да е супер ,без да притежават решителност,последователност,постоянство,добри навици,дисциплина и здрава работна етика само се оплаквате за най-малкото нещо което ви се случи в живота като малки кучки вместо да си вземете топките в ръцете (ако имате такива ест...) и да минавате през трудностите които живота подхвърля и да вървите напред ,да се адаптирате в трудните ситуации , вие развявате бялото знаме при най-малката трудност като пълните неудачници човек които се пречупва при най-малката трудност никога няма да постигне това което иска и само ще се дави в мизерстваща посредственост като по-голямата част от населението на планетата (един човек беше ми казал искам да стана актьор ,обаче много ще ме отхвърлят,на много уроци по актьорско майсторство трябва да ходя и т.н. и аз си помислих ако искаш да го постигнеш достатъчно силно ще минаваш през отхвърлянията с лекота и ще си ходиш на уроците докато не го постигнеш ти от друга страна си избрал да си никои и естествено няма да постигнеш целта си) , мислете като шампиони които са готови да минат през всичко и всеки за да постигнат целта си която са си поставили и естествено да получат наградите ,за които са се трудили здраво ....

Назначават се само роднини и връзкари на по-добрите позиции, за съжаление няма нищо общо с Метро в Германия или Австрия.
Избягвайте. Не си правете труда да кандидатствате, загуба на време и енергия.

Не осъзнавам как така се случи,че Зам.Управителите станаха количкари,Зам.ръководителите и Ръководителите-електрокаристи.Изгонихме си свестните сътрудници,защото са по един,най-много двама читави в отдел,и благодарение на тях отделите смогват.Търсим отговорност от работарите,а има такива които от години са си намерили перфектната среда,настанени удобно и тихичко и си взимат заплатките.Надяваме се на нови служители,за чиито подбор,колегите от HR са супер некомпетентни.Да те уволят от днес за днес,въпреки 10-15 години стаж,ей така без обяснение,става вече ежедневно.Всяка ,,свободна,, позиция,която би могла да се заеме от вече доказан работник в системата,се пази за новопостъпил служител.Извинявам се,но това развитие ли би могло да бъде за мен?С какво оценявате служителите си?Как биха могли да израстват във фирмата?Защо се лансират само колегите от Варна и Бургас?Госпожа Николова от там ли си ги повишава?Защо освобождавате толкова читави колеги,за да настаните някой послушен и удбен?Това ли е европейски стандарт?Да имате за служители хора без мнение и искания?Какви са тези смешници,които идват и ми стават управители?В стремежа си да израстват и да получават помазвания,третират дългогодишни служители като кучета.Сложете някой кадърен,който е отдаден,а не такъв,който дори не си поздравява персонала,или смахнат пияница,идващ в 9 часа на работа,а е Управител...Е,нали си има зам.управителка,която си го прикрива за всичко.От както се побългари борда на директорите стана страшно.Изгонихте професионалисти и Човеци.Изгонихте хора с отношение,знания и ги заместихте с неугледни натегачи.Да са ви живи и здрави малкото зам.управители и управители,които са Ви останали,че благодарение на тях крепите положението.И си оправете заплатите!Не може хора,които си клатят краката и са миловидни,да взимат повече пари от други,които бачкат през цялото си работно време!

Наемат персонал за празниците и съкращават + ниско заплащане

Ако ви се работи за 800 лева на неудобен график с тежко физическо натоварване, упреци от ръководството и скатаващи колеги, кой от кой по-голям тарикат, то това е вашето място! Успех! :)

ВЪПРОС-ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО СЕ ОТПУСКАТ ЗА ХРАНА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ВЪВ ВИД НА КУПОНИ?
ОТГОВОР-О(НУЛА;ГЕВРЕК)
КЪМ ТОВА ПРИБАВЕТЕ И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО АТРАКТИВНИТЕ ЗАПЛАТИ ОТ ОКОЛО 800-850ЛВ(ИМА СЛУЖИТЕЛИ С НАД 10 ГОДИШЕН СТАЖ,КОИТО ВЗЕМАТ И ПОД 800)
САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ:)

Опит 6 години. С всяка изминала година фирмата затъва все повече и повече. Абсурден мениджмънт. Абсурдно ръководство на филиала в който работих. Кадърните хора които работят се товареха повече, за сметка на мързеливите и скатаващите, които явно са на почит във фирмата. Всеки следващ ден задълженията ти се увеличават все повече и повече, за сметка на заплащането. То е бетон, не мърда.
Отговорностите които носите са изключително големи (особено ако сте електрокарист).

Клиентите на магазина няма да коментирам. Трябва да имате железни нерви, за да се занимавате с тях.

Единствените плюсове във фирмата са реалното осигуряване и редовното заплащане.

Вие Нормални ли сте?

Знаете ли къде се намира Метро Кеш енд кери