МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry

А към момента къде работи Пепи Андреев след като не е в Метро?

Пепи Андреев беше може би единствения Floor Manager в тази българска държавна компания(завод),който да си свърши работата от сърце.

Попитали радио "Ереван":
- "Кога над Метро - Бургас ще изгрее слънце?"
- "Когато идиотът-управител М. Ганев освободи длъжността." - отговорило радиото.

Някой ще сподели ли мнение за Петър Андреев?

Те не знаят какво е тормоз. За тях е нормално да се отнасят с теб като предмет без чувства и нещо в главата. Нали са некви дето имат собственост и финансова възможност. Пък ние сме бедни работници без права.

Нова светска двойка и честито.Деската и господин Иванов.Господа управници виждате ли тормоза над хората?

В Метро-2 положението е катастрофално.Управителите се държат като господ или кредитори.Някой нещо им дължи, особено г-н управител Методиев.В NON FOOD HARD шефовете са некадърни връзкари и подмазвачи особено Ал.Динев.Вместо да създават работни условия се занимат с клюки и интриги против служителите в отдела.Изгониха много свястно интелигентно момче което им вършеше и тяхната работа с нагласени постановки и интриги.В FOODа е пълна анархия.Много работа, липсват хора с здрави нерви които да я вършат.Занимат ни с клюки и интриги под вещото ръковоство на г-н Методиев. Постояно идват идват някякви хора и после си тръгват.

Подобно като по-долу написаното : имах покана за интервю и като всеки нормален човек отидох 10 мин.по-рано( това си е мой проблем). Чаках на Рецепция , докато слушвам двете служителки там как си избират обувки за по 5лв.и са супер недоволни , че са на работа.
След като се забавиха с поне 10-15мин, все пак интервюто започна. Задаваха ми въпроси, които поне за мен не носеха никаква добавена стойност и в никакъв случай не разясняваше колко съм/не съм подходяща.
Ако трябва да съм честна обстановката на пръв поглед никак не ми допадна : остарял офис, изтъркани мебели ...всякаш попаднах в 90-те години.
Разбира се, както почти във всяка фирма обещаха ОВ във всеки един случай - до 14 дни, но и до ден днешен нямам. Явно е и е близко до акъла, че не са се спрели на мен- лошо няма, но когато поемеш анагажимент във всеки един случай ( и за отказ,и за предложение) .
Това може би най-много ме дразни във всички фирми,така че Драги ми "Компании", когато поемете ангажимет - спазете си го.

Вчера бях на интервю във фирмата. Накараха ме да чакам 15 мин в коридора докъто вътре си клюкариха. Запкащането е малко за такава голяма фирма.

Шуробаджанащината е въздигната в култ в тази фирма. Затова и резултатите са цалице.