МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери БЪЛГАРИЯ ЕООД / МETRO Cash & Carry

Подобно като по-долу написаното : имах покана за интервю и като всеки нормален човек отидох 10 мин.по-рано( това си е мой проблем). Чаках на Рецепция , докато слушвам двете служителки там как си избират обувки за по 5лв.и са супер недоволни , че са на работа.
След като се забавиха с поне 10-15мин, все пак интервюто започна. Задаваха ми въпроси, които поне за мен не носеха никаква добавена стойност и в никакъв случай не разясняваше колко съм/не съм подходяща.
Ако трябва да съм честна обстановката на пръв поглед никак не ми допадна : остарял офис, изтъркани мебели ...всякаш попаднах в 90-те години.
Разбира се, както почти във всяка фирма обещаха ОВ във всеки един случай - до 14 дни, но и до ден днешен нямам. Явно е и е близко до акъла, че не са се спрели на мен- лошо няма, но когато поемеш анагажимент във всеки един случай ( и за отказ,и за предложение) .
Това може би най-много ме дразни във всички фирми,така че Драги ми "Компании", когато поемете ангажимет - спазете си го.

Вчера бях на интервю във фирмата. Накараха ме да чакам 15 мин в коридора докъто вътре си клюкариха. Запкащането е малко за такава голяма фирма.

Шуробаджанащината е въздигната в култ в тази фирма. Затова и резултатите са цалице.

Работя в МЕТРО в Мюнхен. Заплащането е прилично за работата, която върша. Но макар и в Германия.....тук също си цари шуробаджанащината.

Г-жо вашата компания дава мизерни заплати за размерите си ( а и не само). Бях на интервю . Държа се арогантно колегата. Изключително несвойсвействени въпроси. Семейно положение, къде живея. Защо ли ? Опитах се да отваря темата, че е неудобен транспорта от нас до тях. Но глас в пустиня. Защо? И защо настоявате за бележка за доходите? Да не се прецакат да платите повече ли?

Казвам се Станислава Гатева и пиша по повод на злостния коментар от 25.11.2016 г., в който е използвано неправомерно името ми, и който има за цел да злепостави мен, мой колега и компанията , за която работя от почти седемнадесет години. МЕТРО е мястото където израснах и се развих както в професионален , така и в личен план. Моля за напред недоброжелателите да имат предвид написаното.
Пожелавам Весели празници на всички! Бъдете здрави и се обичайте!

Как можаха да направят този плужек Борислав Тодоров регионален? Нима аз не заслужавах това? В тази фирма определено се гаврят със служителите си и няма развитие! Заради това ще си губят кадрите и ще пада нивото! Само подмазвачите повишават!

Приятели,

уважавайте събеседниците си и пишете грамотно.Неграмотно написаните коментари са само лош признак за незнание и неразбиране в работата. Признак за тенденциозност има в повечето ви коментари :)

Уважавайте колегите си които полагат труд и за вас, а се редите заедно на банкомата в края на месеца!

Успех на всички :)

Искам да кандидатсвам за стаж в централата. Някой знае ли какви са заплатите за стажант в централния офис? Въобще вярно ли е че наемат само стажанти защото не могат да плащат добри пари за хора със стаж?

Абе този г-н Иванов си смени гаджето и нещо много си повярва. Явно тази какичка нещо много го надъхва. Голяма му порасна пак работата. Ама да не забравя, че не е в София, а в Плевен и нещата са по-друг начин! !!!