Трансат АД /img/frontend/nomap.png"

Трансат АД

Трансат спря работата на централната станция на VSAT мрежата в края на м.февруари 2010 поради икономическата криза и липса на достатъчно перспектива.  Останалите на работа служители бяха освободени в края на м.март. Оперативното ръководство си подаде оставките пред акционерите и в началото на м.април беше назначен нов СД, който се очаква да закрие фирмата, като я вкара в съответната законова процедура.

вижте малко повече за коректността на някои хора на адрес:

Добро заплащане, спокойна работа, има какво да се види и научи за сателитните мрежи. Работи се на работно време. По-скоро е място за отдих сред природата, а за потенциала за развитие ще е добре ако излезеш на нула след няколко години. Екипа е вежлив така или иначе ще работиш с него. Познатите и роднините са избрани с конкурс. Мениджмънта е леко закостенял и трудно излиза от клишето, но като цяло е ОК.