БРОД И СО ООД /img/frontend/nomap.png"

БРОД И СО ООД

ЦАРСТВОТО НА ШУРОБАДЖАНАЩИНАТА.Интриги,доносничество и клюки Хора с основно са отчетнички.Работа до смазване,но за минимална заплата.

собственика е добър търговец но не е специалист в областта с която се е захванал.договаря изделия за производство на цена по ниска от реалната.а след това персонала да му мисли как ще ги изпълняват.и все малко работиме и всички сме мързеливи.напоследък хвърля повече пари за личния си имидж отколкото за персонала.и вместо да гледа да си запази персонала (каквито са призивите към работодателите)той гледа как да ги прогони като увеличава работата а заплатите стоят на едно място.и според думите на работодателя-европейска фирма,европейски цени на поръчките,европейско качество на стоките които излизат от предприятието,европейски условия на труд(никъде в предприятието няма топла вода,всички мивки са с един кран за вода)-..............ДА АМА БЪЛГАРСКИ ЗАПЛАТИ.хора не се лъжете да постъпвате на работа там.даже не може да излезете в отпуска нормално,защото ако решиш да излезеш когато ти поискаш,ставаш служител който съботира производството и рискуваш да бъдеш уволнен.

толкова не сериозен безодговорен и алчен човек не бях виждал мисли само за себеси а не за персонала

Това е поредната фирма в която ,шуробаджанащтината е на особенно голяма почит,става дума за това че всички се познават с някой и се надяват на ... това.Собственика на фирмата едва ли знае че , синовете му са под всякаква критика и допускат изключително груби грешки за които после плаща целия персонал на фирмата изключае тези които са привилигировани да са около тях.Има неоснователно работно време несъобразено по никакъв начин с трудовоправните взаимоотношения.Често се случва някой от кадрите да е изключително много напрегнат ,че дори и до смъртни случаи за които никой нищо не знае......
само за миналата година имаше два за два месеца ,лично аз съм виждал ....полиция и линейка в момент на сделка .... така че внимавайте с какво се захващате
питам се защо ли е така....

може би защото това е модерния вид мутри....
или защото имам силни хора във властта

получавал съм заплахи индиректни ... "ти ако не ... аз ще ти пратя...."
Шефа на фирмата купи и още един .... "завод" с средтсвата които са по закон на работниците му в Лъки не си струва да храните тези хора ,не е изплащал премиални.... или коледни или някакви бонуси просто всичко което получава като личен бонус е само за него глобява хората си за това че те не могат да смогнат с непосилните му амбиции да стане още по богат,и поема ангажименти които са на ръба на оцеляването

от гледна точка на личната ми сигурност ще оставя само коментар ... и хора моля не хранете тези лица с труда си който не се заплаща по никакъв начин адекватно.Цялата фирма е една голяма пералня за пари и алчното поведение на група хора ... води до изключително лоши последствия за вас,
НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ
по никакъв начин всичко е ... лъжа

не спазват никакви закони а и не плащат така че не е необходимо да имате в трудовото си досие щемпел оттази фирма под всякаква критика и управление и заплащане

не се лъжете да постъпвате в тази фирма.когато попитате с каква заплата ще бъдете, собственика ви казва тази сума която вие му струвате. това ще рече: брутна заплата+усигуровки+данъци-всичко което той плаща на вас и на държавата за това че работите.

самозабравил се некомпететен работодател който намалява работния персонал с цел по голяма лична печалба. от това страда производството и все повече хора напускат защото заплащането не е адекватно на положеният труд. от това са облагодетелствани малък кръг от хора около него които също не са толкова компетентни. често той прави грешки, а персонала после е наказан за това, изразяващо се в орязване на пари от работната заплата(стигало е до 200лв.)