БЕЛОСЛАВА/ООД /img/frontend/nomap.png"

БЕЛОСЛАВА/ООД

Запла6тането не е чак толкова зле,като се има в предвид и други фирми,аз уважение сам получавала ,потенциала за развитие сащо е на ниво-като за Русе.Свободно време няма ако си решил да бачкаш за пари-ама то е ясно!Голямата част от колегите не стават изобщо,но една малка част са супер.Говоря по-точно именно за Стела!!!С голяма грешка сте за нея!Говоря на човека които я оплю така красиво.
Виж сега;ако ще работиш-работиш и си търсиш парите,а ако си решил 4е няма да работиш не се баркаи в работата на работещите!Това е болестта на тези които работим в Белослава-не ви се работи,направо умирате от марзел ама гледате в паницата на хората които си скъсват задника!!!Не е правилно и ти личи че цял живот си тракаш на машинката и никои не те забелява,а има хора които ги издигат и то защото работят.Така че малчи си и продалжаваи така-ти по-нагоре няма да стигнеш.Не злобеи-ти си до тук!И млакваи спри да плюеш,няма смисъл-ти си никои и никои няма да те чуе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AKO ISKATE DA ZNAETE KAKVO STAVA VIV VA6ATA FIRMA GOSPODIN BAER SLOJETE KAMERI ZAPLATENA MANIPOLATSIYA SE DAVA NA OPREDELENI 6IVA4KI KOITO UMEYAT DA SE PODMAZVAT NYAKOI KAKTO SI PRIKAZVAT TSYAL DEN SI IZKARVAT NADNIKA OBIRNETE VNIMANIYE I NA TOVA

Neotdavna na vyprosa po kakyv kriterii se nazna4ava rykovodstvoto mi be6e otgovoreno s vdigane na ramene!vsy6nost takyv kriterii nqma!nazna4avat se tehnolozi,koito nqmat predstava kakvo pravqt!ima brigadir,koito ne znae kak se vdqva ma6inata i se dyrji neopisuemo vylgarno s 6iva4kite,sqka6 sa jivotni!otk,koito se praknaha ot nqkyde si i nqmat izob6to predstava ot 6evno proizvodstvo!za da ima6 dobra zaplata ,trqbva da lije6 zadnitsi,i e udivitelno,4e ima dosta,koito go pravqt!Intrigi-kolkoto poiskate i o6te tolkova!kolkoto pove4e ru6veti dava6 tolkova po zaplatena manipulatsiq 6te ima6!potentsial za razvitie-nikakyv!ako iska6 da nau4i6 kak da donosni4i6 za da si dobre-da!g-n Baierl edva li znae kak dobre ''se raboti''zad gyrba mu!

uvajenie kam rabotnika nikakvo ot rakovodstvoto dobre 4e 6efa se useti 4e go kradat i tragna iz brigadite sam. kariera ne moje da se gradi za6toto ima 6urey badjana6tina ima leli ima kaki koito sa na 6tat
ima i tehnolozi koito ni6to ne razbirat no za6to da ne si vzemat 6tata i da si otidat.samo obe6tavat no ni6to ne se izpalnqva obe6taha za val4eri ni6to ne stana. imat rakovodstvo koeto pred 6efa ne moje da kaje dve prikazki na krast 4udqt se kak do go izlajat za da mu vzemat parite. otarvat pitomnoto gonqt divoto

ЗАПЛАЩАНЕ МНОГО ДОБРО-850950.ДОБРО-700650лв.СРЕДНО-560. УВАЖЕНИЕ:КОГАТО УВАЖАВАТ ТРУДЪТ МИ АЗ СЪМ ДОВОЛЕН. ВСЯКА ЕДНА РАБОТА Е ДОСТОЙНА И Е ЕДНАКВО ЗНАЧИМА .ГОВОРЯ ЗА КРУЯЛЕН УЧАСТЪК .И ЗАЩО Е НЕОБХОДИМА ВЪНШНА ПОМОЩ ??? И КОИ СЕ СТАРАЕ ДА ДОКАЖЕ НУЖДАТА ОТ НЕЯ ??????????????? ПРИВИЛЕГИИ :МОЖЕ БИ НЕ СЪМ ИНФОРМИРАН ЗА ВСИЧКИ . ФИРМЕНА СИГУРНОСТ:ТАКА ГО ЧУСТВАМ СВОБОДНО ВРЕМЕ/РАБОТА :НЕ РАЗБИРАМ ВЪПРОСА .АКО ИМАТЕ ПРЕДВИД ПО ВРЕМЕ НА РАБОТА ТОВА ЗАВИСИ ОТ БРИГАДИРА .ПО НЯКОИ ПЪТ НЯМА РАБОТА .НО В ПО ВЕЧЕТО СЛУЧАИ ТРЯБВА ДА СЕ ДОКАЖЕ НУЖДА ОТ ВЪНШНА ПОМОЩ . МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ:СЛЕД КАТО ИМА ВЕДОМСТВЕН ТРАНСПОРТ. КОЛЕГИ:МИСЛЯ ЧЕ НА ТЯХ МОЖЕ ДА СЕ РАЗЧИТА .НО СА ИЗНЕРВЕНИ ОТ ТОВА ЧЕ ГИ ПОДЦЕНЯВАТ /В ПРОФЕСИОНАЛЕН ПЛАН / СЛЕД КАТО СЛОЖАТ КЛИМАТИЦИТЕ. ЗА КОЕТО СЪМ БЛАГОДАРЕН . МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ДОБРЕ ДА СЕ ПУСНЕ ТАКАВА АНКЕТА В ПИСМЕН ВИД ПО БРИГАДИ . ЗА -БЕЛОСЛАВА.ООД НЕ МОГА ДА СЕ ПРЕДСТАВЯ С СОБСТВЕНО ТО СИ ИМЕ ЗАЩО ТО НЯКОИ ЗАСЕГНАТИ ХОРА ЩЕ НАПРАВЯТ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА МЕ "СМАЧКА"