Пи Ес Ай АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора, бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ, 190&markers=Стара Загора, бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ, 190

Пи Ес Ай АД

Отново съкращения.
Отново некадърност и шуробаджанащина се цари.
Хора с неподходящо образования на ръководни позиции, завършили непрестижни университети МГУ, ВСУ Любен Каравелов ( имена няма да цитирам, те ще се познаят) фиктивно завършили магистратура ТС във ВИАС се правят на много важни.
Дано повече млади хора прочетат това и да НЕ ПРАВЯТ ГРЕШКАТА да работят някога в Трейс!
Пазете се! Некоректни са!

nai qkata firma Пи Ес Ай АД samo da ni opravqt zplatite che sa mnogo po niski ot dogovora no mnogo mi haresva tochni vinagi na vreme poluchavame zplati..... ako sa vsichki firmi kato Пи Ес Ай АД nqma da shte se opravi durjavata i horata vsichko e vurzano