сп.Мадам Фигаро /img/frontend/nomap.png"

сп.Мадам Фигаро

2 точки от 1 мнение

Дават не лоши пари, но само след дълги пазарлъци. Под всякаква критика е отношението на шефовете към хората в редакцията - никога не поздравяват като влизат, гледат те през целия ден лошо, крещят и обиждат за нищо. Ако имаш някакъв проблем свързан със създаването на списането ги гониш с дни, за да те приемат на разговор и пак проблемът не се решава. Абсолютни първенци по интриги!! След три месеца работа там чух за себе си уникални истории... Колегите не са много лоши, но ако могат да те прецакат го правят задължително. Това не е редакция а казарма, в която имаш -нямаш работа висиш до откат. За парви път видях там журналисти на работно време -от 9 до 18 и при всяко излизане на събитие, среща или каквото и да е било се дава подробен отчет на секретарката. Иначе локацията е добра- центърът на София, но това на фона на минусите просто губи смисъл. Редакцията на Мадам Фигаро се намира в нещо като остъклен балкон 4 на 2 метра- супер тясно, тъмно и подтискащо. Що се отнася до потенциала за развитие- такъв не съществува. Трудовите договори са с 6 месеца изпитателен срок и малко преди да изтече шансовете да останеш са малки. Заплатите никога не се дават на едно и също число от месеца, а хонорари не са изплащани от януари!!!!!! От всичките работни места, които съм сменила за последните 10 години, това беше най-неприятното и се радвам, че вече нямам нищо общо!!!!!