Пътностроителна компания Ес Би Ес АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хр.Ботев 92&markers=Стара Загора,ул. Хр.Ботев 92

Пътностроителна компания Ес Би Ес АД

Зависи кой какво търси.Надявам се занапред заплащането да расте, пропорционално с ангажиментите на всеки служител.

Това - добрата страна да гледат само "нашите" хора в фирмата. За другите дупе да им е яко.

Не стига другото ами сега и намалено работно време!...А как ще изкарат зимата момчетата без допълнителни възнаграждения...Ама кво ли ви пука на Вас "шефовете"?

Е и така може да се разгледа въпроса,но не мисля, че е чак толкова зле. Та нали всяко нещо има две страни - и лоша, и добра. Дайте да гледаме добрата..

A za chastnite firmi sobstvenost na direktorite koito rabotqt za firmata ... znesh kvi pari izkarvat ot SBS-a? i machkat horata samo, firmata raboti za 5-6 choveka drugite lapat muhi ha ha ha.

Lipsa na vsqkakvo uvajenie kam administrativnata rabota na horata v ofisa. Dopalnitelni vaznagrajdeniq se poluchavat ot raboteshtite po stroitelnite obekti za ostanalite - nishto :-). Izvanredniq trud na horata v ofisa ne se kompensira po nikakav nachin /finansovo sashto/.