Самиташ Металбау ООД /img/frontend/nomap.png"

Самиташ Металбау ООД

Здравейте,мога да кажа доста неща,но няма да ми стигне мястото.шефът е турчин с немски паспорт-той сигурно се нарича германец.най-важното е ,че и той не знае какво иска.ходих на интервю 2 пъти за технически секретар с немски-нямам никакви проблеми с немския-живях 6години в Германия и следвах там.започнах работа без бюро,на което да работя-местих се от бюро на бюро на колегите,за да свърша малко работа,а там има мнооого работа за свършване,повярвайте ми.на 2-рия месец изглежда взех много да разбирам и шефа реши да ме освободи БЕЗ ДА НАЗОВЕ ПРИЧИНА!!!иначе ми платиха всичко от първия до последния ден.работила съм на много места едновременно в Германия,но НИКОГА не ме бяха освобождовали от работа-много чудничко ми стана.както и да е сега имам страхотна работа-мениджер съм на фирма,която ме защитава за всичко!!!работниците не са никак лоши хора-но се скъсват от работа.С две думи : побългарен немски стандарт на турски :-)))Дано съм помогнала на някого!Усмихнат ден на всички!

Какво да кажа за тази фирма.... ОТВРАТИТЕЛНИ условия на труд!!!! Има няколко души, които си мислят, че са хванали Господ за ... да не казвам за какво..:)) Заплщането е ниско.. но поне не го бавеха когато работих там. Най-голямата идиотщина беше, че ако спрат тока ... после това време трябва да си го отработваш. А бе с две думи - БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111