Делириум студиос ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Делириум студиос ЕООД

Напълно съм съгласен с досегашните мнения за тази фирма. Аз самият съм един от излъганите. Само определени доверени лица на собственика - Антъни Хинкли са постоянно на работа. Абсолютно некоректни, груби и нахални спрямо наетите на работа специалисти. Не плащат, лъжат и крадат сорс файловете. Портфолиото им е фалшиво, изцяло съставено от крадени уеб темплейти.

Мда пълни измамници. Големи прикази и нищо. Лицата които са зад тази фирма беха и зад Булгара ООД - мнения, за която може д аоткриете също на този сайт. Задлъжняха на много хора и решиха крайно некоректно да постъпят, като изчезнат от Благоевград и се установят във Варна. Хора пазете се! Рано или късно ще се опарите и вие, както се опариха около 30-40 човека от тези "бизнесмени". Колкото и да лъжат и да се обясняват, коя фирма на кой е и че нямали нищо общо и т.н. СМЯНАТА НА ИМЕТО НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ СА СИ СМЕНИЛИ НАВИЦИТЕ.

Фирмата е създадена само с ена единствена цел. Набира персонал в определен град обикновено 20-25 чеовека. 10-15 за търсяне на клиенти в Англия по телефона останалите са програмисти , дизайнери , и други свързани с web development. Намират се клиенти в Англия и започват да им се правят сайтове и се взима предплата за тях. След 2-3 месеца собствениците, които набират персонал с големи обещания но после бавят парите и задлъжняват много към служителите се местят в друг град като измамени са и клиентите в Англия и служителите на фирмата.
Клиенти се набират в Англия защото собственика на фирмата е англичанин и познава пазара там и успява да убеди по лесно клиентите да пратят пари. Но при всяка местене на фирмата се записва под ново име и с нов формален собственик.
Мога да дам предишни имена на фирмата но се опасявам че е против политиката на сайта и коментара ми може да бъе изтрит.