Бургаснет ООД /img/frontend/nomap.png"

Бургаснет ООД

Изключително трудна работна атмосфера, ниско заплащане, повече часове от необходимото и разбира се без да се заплащат. Работи се на открито под дъжд, студ, жега. Нямат ценене на персонала. Възлагат други работи, който не влизат в длъжността. Договора не е според длъжността, която заемате, съответно и осигуровките. Обещават 1 час обедна почивка, но всъщност, когато има работа (всеки ден) не си я ползвате... Постоянно има проблем с интернета и се работи извънредно. Използват най-старите и евтини технологии. По цял ден се опъват кабели и получават ругатни и недоволство от шефа. Некоректно заплащане...Като след предизвестието не се получава и последната заплата.

От 5 години съм при тях и много съм доволна.Обмисляла съм да се прехвърля към друга фирма,защото не ми се налагаше преди много да ползвам интернет и 20 лева им е най-ниската тарифа,а в момента другите оператори предлагат много по-ниски,но се отказах.Не се знае какви ще са другите и дали ще са коректни.Нищо не мога да кажа,за работата там,а съдейки по първия коментар е направо изтезание.Не знам доколко е вярно това,но няма лесна работа,а в днешно време няма и добро отношение от страна на работодателите и колегите.Забелязала съм,че там има хора,които работят откакто съм при тях,ако беше нещо непоносимо едва ли щяха да търпят.

Мога да кажа само едно за Бургаснет -професионалисти !!!И то големи ,никога нищо не са отказали помощ а интернета е много високо ниво ,вече близо 5 години ползвам услугите им и са перфектни !!!Браво !

Ха интересен казус , който виждам в този сайт. На въпроса как се прави и прилага фирмена политика и досие на фирмата - е отговора , че така не се прави. Няма начин НЯКОЙ да си позволи да влезе и да пише защо го боли главата , защото е бил препил. Има и по етичен начин да се направи обмен на информация , и той е открит и честен.
Ето аз правя първата стъпка и казвам че аз съм управителя на Бургаснет ООД гр.Бургас казвам се Веселин Тихолов и желая да разбера кой е този който бил едва ли не измъчван и каран да работи цели 3 години за без пари , наблюдавайки тази история на използван , изтезаван и измъчен творец на писателството.
Изисквам от администраторите на този сайт , ако не се появи отговор от истинското лице изразило волеизявлението си по анонимен начин , не представи ОТКРИТО своята теза до 01.06.2007 г. , този пост да се изтрие.
Оценки на съм дал и нямам право да дам по обясними причини.

Мнението ми се основава на работа в този колектив повече от 3 години.
Основния проблем идва от самите собственници и управители на фирмата.
Никакво уважение към работниците си не проявяват , а тези които имат смелостта да напуснат стават най омразните хора за тях.