НЗОК-РЗОК /img/frontend/nomap.png"

НЗОК-РЗОК

1 точка от 3 мнения

Работя в РЗОК-Шумен.Заплатите от началото на април 2007г.(за инспекторите) едвам станаха чисто(средно)320лв.Директорката е жена(за втори мандат)- просто не става.На общите събрания на колектива ми говори за изхабена тоалетна хартия,кой колко минути закъснял за работа,в женската тоалетна махна крушките-да не хабят ток.Забравих да и кажа името-...........Заместника й ................. и то момчето е натегач-прави се на мъж.На някои новоназначени им увеличиха заплатите и те станаха повече от на другите.Уж всички сме на една и съща възраст и образование , но шефовете не могат да общуват нормално с подчинените си.Според мен човек, който не е работил като обикновен работник, не е работил с хора от различен ентос, с по-прости и с по-образовани хора не трябва да бъде назначаван като директор или зам.директор.Липсва организация.За последната година са напуснали поне 15 човека.Всички новоназначени са назначени без предварително обявен конкурс.Това може да се провери.Никой не идва на работа с желание.Никой не те пита до къде стигнахте в обработката на документите през съответния отчетен период,имате ли нужда от някоя операторка да ви помага.Иначе много силно сте пуснали климатика............... на колежките-много ви тракат токчетата по коридора.Микроклимата го няма!От време на време ни дават допълнително материално стимулиране-средно(за инспекторите 400 на година).Това прави по 30-40 лв.на месец.Просто сякаш не сме от един отбор.

За връзкари е идеалнно! Иначе си седим с малките заплати...Развитие- никакво. Приказките, които се разказват за някакви бомбастични заплати са един огромен мит...е, може и някои да взимат де. Просто не се издържа!

Гадна професионална съдба...Късмет..