Дару Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дару Секюрити ЕООД

Гледай ти, гледай ти... Какво намерих. Изказал се "НАЙ–ГОЛЕМИОТ“. Това да не е един понадебелял дребосък, дето купуваше нафта от автобусите в Горубляне, а я отчиташе по цени на дребно?

Динко, смешник си беше, смешник ще си и останеш.

НИШТО НЕ СТАВА ОТ ТАЯ ФИРМА,,,НЕКАКАВ ИЗМИСЛЕН ГЕНЕРАЛ СЕ ПРАВИ НА БОГ..И ТЕ ПРАЖИ НА ПАРЦАЛ...

Когато някой си дава мнението би трябвало да не е анонимно, защото така може да си пише каквито си иска неверни неща !!!

Това е охранителната фирма на Дару Груп. .... .. ... ... "Генералот" (както го нарича родата му) назначи племеника и няколко свои селски от пернишко и никой не може да им каже нещо. В продължение на години ..... всичко, до което се докопат. .. .. .. ... ...
Условията за работа са под всякаква критика. При нас в Дару Кар си е направо трагично, от заплатите, до условията. Има други обекти, но там пък се водят на едни заплати, а се дава на ръка. Изисквания огромни, условия никакви. Няколко колеги вече ги осъдиха, доколкото знам.