Шарлопов Хотелс /img/frontend/nomap.png"

Шарлопов Хотелс

абсолютно съм съгласна с катерина. Г-н Шарлопов има визия за бизнеса, стреми се да предостави качествен и дори уникален продукт, който не е типичен за посредствената българска среда, но прави огромна грешка - поверил е оперативния бизнес на сестра си и разчита да върви напред. Но с посредствени и некомпетентни мениджъри е обречен на провал. Единственото качество на госпожата Генерален Директор е роднинската връзка с Шарлопов - какво да се очаква от човек, който не знае как се включва компютър, пише на ръка в бирнически тефтери, няма и понятие от чужд език и от бизнес въобще, и единствения "мениджърския" похват, който ползва е да крещи на персонала - трактористка, както се изрази Катерина! Усети ли, че някой проявява бизнес нюх, за нея това е заплаха за собствения й пост! Г-н Шарлопов - дано се усетите навреме и вземете нещата в свои ръце - госпожа сестра ви може да ви спести 5 - 10 лв., но пропуснатите ползи от нейто управление са в хиляди пъти повече! А Вие нямате време да го осъзнаете за съжаление - това че ви е сестра не означава, че прилича на Вас!

Базата е прекрасна.Хотели ,правени с много обич и професионализъм.
Но мисля ,че големия проблем е в менажерите по места и в централата в София.Не може космическа совалка да се управлява от трактористи.
Собственикът да си намери истински професионалисти и само така може да разчита на успех,защото конкуренцията е смазваща ,а времената тежки.
Желая искрено успех на начинанията на г-н Шарлопов.

Очевидно положителното мнение е написано от роднините на собственика. Можеш да успееш в тази верига, ако си посредствен, но послушен и раболепен - да не си по-умен от роднините на собственика. И да се подмазмаш по цял ден. Да, съгласен съм - тогава имаш шанс за израстване в кариерата...... ....

ZA HORA TARSESTI VAZMOZHNOST ZA RAZVITIE VAV VODESTA HOTELSA VERIGA - TOVA E MESTOTO.
RABOTESTITE HORA POLYCHAVAT SHANCE ZA BARZA KARIERA I RAZVITIE NA TALANTA I POTENCIALA.

Не се подлъгвайте да започнете работа в този холдинг. Собственикът обещава много, но на практика не си изпълнява ангажиментите към служителите. Оперативните ръководители са некомпетентни, но са роднини на собственика, което автоматично ги прави недосегаеми. Вината за всички грешки се хвърля на не-роднините и не-приближените. Тъй като всички се осигуряват на минимални заплати, в случай че искат да се отърват от даден служител - спират да изплащат заплатата която е договорена в началото (черната заплата) и човекът е принуден да напусне. Липса на каквито и да било обучения, атестации и т.н.

Пълен непрофесионализъм на мениджърите.Високомерие и чувство за недосегаемост.Жалко за инвестициите на собственика.Препоръчвам му независим одит за оценка на управляващите фирмата.Ако не вземе навреме мерки реализацията му в сферата на туризма е обречена на пълен провал.

Минимални осигуровки, шуробаджанащина - роднински връзки, интригантска атмосфера, нулево поле за развитие, абсолютна некоректност. За квалифициран кадър - с образование и опит - това работно място е загуба на време.