Шарлопов Хотелс /img/frontend/nomap.png"

Шарлопов Хотелс

НАИ ДОБРЕ Е ДА ПОПИТАТ РАБОТЕЩИТЕ В ОБЕКТА ДАЛИ ИМА ИЛИ НЯМА ТАКИ ВЕДОМОСТИ А ВИЕ НЕ  СЕ ИЗКАЗВАТЕ ХЕЙ ТАКА МОЖЕ НА ВАС ДА ВИ Е ДОБРЕ

Работя във Хотел Пирин час то веригата Шарлопов хотелс от 2 години и нямам наблюдения за такива проблеми които са изказани в комвнтарите по доло. Нещата със ведомостите са си наред, що се отнася до това че главният мениджър на комплекса нехае за задълженията си и посяга на момичетата от персонала са пълни глупости. Напротив обратното бих казала който се е обърнал към него за помощ на него не е помогнал,независимо от какво естество е проблемът, а що се отнася до отношението му със служителките си то е напълно професионално,е като във всяка фирма има и момичета които си мислят че като преспят сас шефа ще се издигнат, но те не стигат далеч рано или касно си трагват поради простата причина че трябва да си знаят къде им е мястото. А за сервитьора които без образование е станал мениджър мога да кажа че е прекрасен човек и много добър в своята работа, от най-некфалифицираният персонал може да направи много добре обучени сервитьори, успява блестящо да въдворява ред и дисциплина,увъжава персонала си както и те него.

незнам дали знаете но от четири месеца няма ведомости хората не знаят за какво работят би било хубаво по често да се правят проверки от вас и да се допитвате до работниците за работата. Хотела е много хубав и е доста посещаван

Аз съм бивша служителка на Парк хотел Пирин гр.Сандански.Подкрепям изцяло мнението на всички изказали се по въпроса.Прави са,че не може един бивш търговец на автомобилни части да стане мениджър на един от най-посещаваните хотели в България,това е смешно.При това да търси нешто повече от колегиални отношения с момичетата от персонала.Аз мисля,че този пост на които той е поставен изисква много отговорност,а "мениджъра"е най-безотговорения в целия комплекс.
Едни такива служители ще опетнят името на г-н Шарлопов и ще доведат империята му до пълен крах.

Хотелите са наистина добри за разлика от ръководните органи.Не може бивш сервитьор без образование да стане управител и да искаме после някакви успехи,ами нестава така.Трябва да се обърне внимание на това кой за какво е назначен и дали си върши работата аджеба!!!Често се замазват очите на г-н Шарлопов и той е в невидение за доста неща за жалост.....

Браво на маркетинга ни.Много са яки.В април хотела ни е пълен догоре,по добре сме от зимата.Съкращения няма.Получаваме заплатите си с премии даже.Карайте все така.В Пампорово другите хотели ги затвориха ,ама ние бачаме яко.
Да сте ми живи и здрави,че ако не сте вие гладни ще си умираме.

Мисля, че настоящата ситуациа на криза ясно се вижда в коя компания има екипна работа и отговорност и в коя не. Работя в Шалопов хотелс и смятам, че това е една от малкото фирми, в която се плаща редовно /понякога със закъснение/ - но се плаща. - за разлика от много дръги хотели където работиш 2 месеца и после си чао - без пари и в тарсене на ново место. има неща които ме дразнят като например делене на мои и твои от страна на мениджъра, но когато си гледаш равотата и клиентите ти благодарят със съответния бакшиш си ок - признание за положения труд. В хотела, в които работя почти няма напуснали колги - с малки исключения. Фирмата дава сугурност. Имаме работа , имаме клиенти, които са наши редовни - значи справяме се. Ако има повече собственици като г-н Шарлопов сте добре.

Нямам представа за заплащането в тази фирма, но ръководните кадри /особено в търговски отдел в София/ са абсолютно некомпетентни и надути. Държат се с клиентите сякаш са има длъжни или те заплащат почивките им. Г-н Шарлопов определено се опитва да предостави добър продукт за пазара, но с тези некомпетентни служители не се получава. Все пак от близки във фирмата знам, че за да се успее и да се издигнеш трябва да си или роднина, или да спиш с г-н Шарлопов. Интриги и завист!!! Хората с ум в главата и собствено мнение, които не лижат заднице, не се задържат във фирмата.
P.S. Мнението за тракториста и совалката много ми хареса :-)))

Няма логика във вашето мнение,Роси - при толкова много обекти, трябваше да ви предложат място в друг хотел, щом сте толкова доволна. А най-добре в централата в София - примерно в отдела на Кацарова може да ви назначат да й правите кафе, или при Маждракова - да й правите комплименти по цял ден за това колко добър ръководител е! Г-н Шарлопов има голямо желание да развие хотелската си верига, но ръководството му е некомпетентно. В офиса господстват интригите, подмазвачеството, раболепието - в съчетание с минимални осигуровки и нулево поле за развитие - едва ли е най-перспективното место за работа!

Като бивш служител във фирмата съм изключително доволна от собственика,г-н Шарлопов,както и от г-жа Маждракова,под чието ръководство се развива успешно вече една година обекта в гр.Сандански.
Аз съм родена в този град и мислия,че отварянето на такъв тип хотел в тази част на България е изключително добра идея.
За съжаление трябваше да напусна самия град и да се разделия с колегите там.Поздравявам екипа на парк хотел ПИРИН,желая също и много успех на г-н Шарлопов.
Ще се радвам,ако отново бъда част от екипа на Шарлопов хотелс