Анди ООД /img/frontend/nomap.png"

В тази фирма работи съпруга ми, който е със стаж с компютърни умения, с висше образование и с английски език, въобще със всички изброени екстри. Работи там доста време, положи доста усилия и все се надяваше, че ще оценят усилията му, обаче във фирмата има посредствени хора, на които явно собственикът много държи, защото непрекъснато се вслушва в интригите им и не оценява градивните идеи. Заплащането е доста ниско като се има предвид обема на работата и непрекъснатия стрес от несигурността да не те уволнят в резултат на интрига, а откакто преместиха офиса на километри извън града без да осигуряват транспорт е направо кошмар. Аз също опитах да кандидатствам за работа там. С висше образование съм, с отлични знания по английски и компютърни умения. Когато приемаха документите ми ме посъветваха да махна снимката си "за да не подвеждаме господин Андреев". За едната длъжност веднага ми обясниха, че не мога да кандидатствам защото се търсела служителка с голям бюст?! Извикаха ме втори път за да докажа компютърните си умения. Доста трудно ми беше да се добера до фирмата, тъй като няма никакъв транспорт до там. Когато влязох и седнах пред компютъра, проверяващата знанията ми служителка не ми обясни веднага какво трябва да правя, а си говореше с някакви мъже и флиртуваше с тях. трябваше да я попитам на няколко пъти кога ще започнем, за да се сети да ми даде указания. Даде ми да правя някакъв документ където трябваше да правя само copy paste, и ме остави. няколко пъти й казах, че съм готова, обаче тя беше заета с приятни разговори с някакви техници, с които разговаряше доста свойски. Когато благоволи да ми обърне внимание ми каза, че много съжалява, обаче съм се справила много бавно и клиентът нямало да чака толкова време. Като излизах за всеки случай ме изпрати чак до вратата за да не взема да отида да говоря с господин Андреев. Служителката се казва Катя и явно е "много квалифициран" кадър щом като я държат там без да върши никаква работа или може би в тази така нестандартна фирма е имало конкурс по флирт при назначаването й на работа. Учудващо е, че господин Андреев е толкова нехаен към назначаването на служителите си. Все се надявах, че в личен разговор ще мога да го убедя в желанието ми да работя за него със всички сили / а повярвайте доста съм продуктивна, когато го правя/. Явно не го интересуват наистина квалифицирани служители. Сега планирам операция за увеличаване на бюста за да съм конкурентноспособна на трудовия пазар ;). Последното беше шега разбира се. Но вие сами си направете изводите.

Това е една измамна фирма,в която нямаш сигурност за утрешния ден!Във Велико Търново идва тоя шеф на Анди с чисто нова кола и вика "КРИЗА" ебати помияра и съкрати 3-ма човека,а остави работници със средно образование с коефициент на интелигентност 0 а изгони хора с висше образование.Сам върви към фалита си!!!!
Това са хипер интриганти и хора на които трябва да им се лижат задните части за да си добре.
ХОРА БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ!НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЛЪЖЦИ СА!!!!

predi 3 god be6e dobre sega e mnogo zle

Няма по-добро работно място за мен. Удоволствие е да тръгваш сутрин за работа с хъс и мерак.

Просто нямам думи....егати фалшивите хора

Споделете нещо за тази фирма......