СНЦ Спортен клуб Ориндж фитнес /img/frontend/nomap.png"

СНЦ Спортен клуб Ориндж фитнес

Всичко е много коректно,заплащане,уважение и имаш развитие- трите важни неща за задържане на персонал от 1 г и половина съм служител и то доволен! Относно коментарите по долу... искат се качествени служители и да са компетентни, ако ще са треньори има си специални стандарти на обслужване и задължително се минава обучение, но не е 6месеца ... явно сме късметлии тези,които работим тук! ;)

Направих всичко възможно да ида точно на време, да бъда коректна и точна към фирмата, но получих невероятно неуважение...
Когато пристигнах в точния час без да подранявам или закъснявам, предполагам управителката на фитнеса интервюираше някакво момиче, аз седнах да изчакам. След като приключи интервюто й казаха за какво чакам аз и без дори да дойде да ми каже, че е изникнало нещо или поне да се извини, отиде на друга маса с още две жени (среща - уж работна, но не изглеждаше нито сериозна, нито извънредна и важна), а аз стоя и си чакам едни 40минути да благоволи да дойде да ме интервюира. За тези 40мин става от масата, минава покрай мен и дори един поглед не реши, че заслужавам, а за извинение да не говорим.
За такива хора, които не ценят човека, личността, чуждото време и коректността аз НЕ бих работила - затова станах и си тръгнах!!!!
За жалост на много места може да се срещне такъв тип поведение, че и по-лошо, но аз категорично отказвам да толерирам такова и да позволявам на който и да е било да проявява неуважение към мен! Призовавам хората да се ценят повече и въпреки кризата да не позволяват да ги тъпчат!!!

Да започнеш работа в тази фирма е почти невъзможно,НО даже и да успеете след полагане на изпит който е след 6 месеца "обучение" (което не се заплаща).Това съвсем не означава че ще започнете да работите и да получавате заплата както би трябвало да бъде.След този период започват малко по малко да ви пускат да работите с клиентите,НО за пари никой не говори.И да обобщим:ако сте имали търпение и възможност да ходите и да гледате как работят другите и да се явите на една камара изпити и и имате честа да започните да работите там,знайте че на всеки 6 месеца се полагат изпити(незнайно какви)и твърде голяма вероятност да не ги издържите:с две думи само те разиграват и не ти плашат.....