Бург Трейд ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, Квартал БРАТЯ МИЛАДИНОВИ, бл. 59 А, вх. 1, ет. 2&markers=Бургас, Квартал БРАТЯ МИЛАДИНОВИ, бл. 59 А, вх. 1, ет. 2

Бург Трейд ЕООД

има 5-6 като мен които са добре.Другите да му мислят. Нови да не кандидатстват.Единия шеф е гот другия гад.Нямат пари и са много хлътнали не се знае дали ще оцелеят.

По разюздана фирма не съм виждал

Poyala или Пояла стига четкай шефовете сега, че започвам да се сещам кои си. Знаем си как стоят нещата чудесно. Добър работодател но има още какво да се иска. Няма да навлизам в подробности от колегиалност ама бъди обективен. Критиката е нещо позитивно не да си отмъщаваме или нещо от сорта. Просто да помогнем да се изгради ясна картина на търсещите работа. А и самите собственици ако отворят тази страница да прочетат какво пише по адрес на компанията и да се направят позитивни стъпки в подобряване на нещата. Ама да се правим че всичко е розово извенете.

Това е много добра фирма за развитие и се надявам, че и на колегите да им харесва. Винаги може де се разчита на колега, шефовете са разбрани. Все пак трябва да сме хора преди всичко, а не надути кретени.
Аз си харесвам професията и работата която извършвам в БУРГ АУТО ООД.
Така, че който не му харесва, свят широк, работа много.

Ахахахахах!Мн готини колеги наистина,млади и с желание за работата!
Но има едно дребно и злобно шевче,което просто си избива комплексите! Е тоя господин просто ти къса нервите и вгорчава работния ти ден, никога не цени усилията на работниците си и винаги намира начин да ти скъса нервите за простотии!Заплатите не са лоши за Бургас, има и какво да се научи от фирмата, работната атмосфера също е приятна в нова и модерна сграда, която не е никак близо(извън града)...........но уважение не чакайте там,винаги ония малкия ще те навика за нещо,защото скоро не са му пускали.....работи се яко през съботите и неделите,обедна почивка- този термин не им е известен!Могат да се стиснат зъби за известно време, но като цяло равносметката е- много строшени нерви,унижения и няма кой знае какво развитие!

тези които пишат глупости в този сайт само и само да се намират на работа -бих ви посъветвал намерете си друго занимание !аз лично съм супер доволен от този сервиз,записаха ми час-влязах си на деня -момчетата са много добри -браво!колата ми беше поправена доста бързо

Страхотни колеги, но шефовете развалят всичко! Заплатата е винаги повече отколкото триабва да е и това, което си свършил е недостатъчно!

...просто без коментар...