СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

Искам да почна работа в фирмата.Има ли шанс да получавам над 1200 лв. начална,като охрана?

Абе боклуко Виденов! Как се живее с 780 лв? Тези пари стигат колкото да си платиш сметките , как очакваш да се работи качествено? След някоя друга година патрулите и целия ти персонал ще са на %90 черни неграмотни мангали.
Защо се подиграваш с хората?
Аз съм вече почти 8 години твой служител и съвсем сериозно много скоро ще се махна от тая мизерия! Единственият плюс е че си получаваш навреме стотинките в плик.

Тази фирма беше нещо, сега е едно нищо. Лъскава отвън, но гнила отвътре. Взели Аудита на патрула, а вътре човекът няма пари за едно кафе. Единствено в София на патрула е поносимо. Бачкат по-малко дни от негрите в провинцията, но взеюат 2-3 пъти повече. Стартова заплата в провинцията на патрул 560 лева чисто. Затова се наемат хора от кол и въже. Изтърваха си служителите с недалновидната си политика. 10 години не си вдигнал заплата...хората не са мазохисти. Умряла работа. И аз ще ги оставя. 10 години и чисто не мога да хвана 800 лева. Смях пълен.

В Лидл Русе заплата 510 лева ако искаш. Да ви е..а и прехвалената умряла фирмичка

Работя във сот 161 от 4 год,мога да кажа че сам доволен от нея.Заплащането е прилично поне на обекта на който работя,със началника също нямам никакви проблеми.Другият плюс от тази работа е че имам свободно време и мога да работя и на друго място,обекта ми е близко до дома което е голям плюс за мен,колегите са стабилни и се разбираме.

ООО, значи щом си получаваме заплатите навреме и имаме осигуровки, както пише в договора и както е по закон, трябва да целуваме ръката на шефа! Е ,тоя анонимния от управлението сигурно го целува и другаде!

Не говорете глупости и не бъдете не благодарни.Получавате си заплатите на време,имате осигоровки и шанс за развитие в най голямата фирма с осигурено професионално обучение.Трябва да целувате ръка на Господин Виденов,той е интелектуалец !

ООО здрасти Швейк161 сега разбрах че са пуснали отново Скот161 в БГРаботодател.
Вече не съм охранител защото тоя олифгофрен от испания ми помогна доста да ме изгонят от всичките фирми в Русе и региона.Като преплетени черва са тука няма оправия милиционер до милиционера и примерите
СОТ161 - Станчев - бивш милицинер от сектор издирване, няма нито един издирен и задържан през милиционерския си живот, пият си кафенцето с Испанеца около халите съм го засичал
ВИП Секюрити - Величков - бивш милиционер от криминална милиция, няма един задържан и крадец на череши даже, селски на Испанеца
Юсис - Белчев и Митко Милиционера - окрал милиционерския СОТ и навремето продаваше техника на частниците
Ерика - и там милиционер на Велко ли беше незнам
Зона СОД - е тия са трагедия тотална пак милиционер окрал държавния мвр сод и фалирал акб сод Любо Пенев и той е роднина на Испанеца
Щит - е там е бившия милиционер и настоящ депутат от Герб Нунев , съсед с Испанеца.Засякох ги офиса на партията в кв.здравец
СОТ Русе - е там Пенко друметровия маркуч и Испанеца ...
ИИИИ Валентинчо Испанеца - рядко се вижда в Русе ама като го видиш препасал пистолет и с нова дачия се разкарва да не бие на очи явно, какви далавери върти сега незнам.Далеч съм от тия неща вече, явно по европрограми се върти и печели

Кофти фирма! Третират те ужасно, не се съобразяват изобщо с теб, мислят си че те притежават! При напускането видях над 10 трудови книжки в офиса - текучеството е огромно, което е съвсем естествено!

Искрено се притеснявам за шефа, Bидeнoв е в рискова възраст за прекарване на коронавирус, а сега и фризьорските салони са затворени и няма и как да се боядиса, което може да му докара и депресия. Освен това, поради риск от разпространение на вируса се преустановяват парите в пликче - ще ги получите когато отмине положението.

Аз лично, нямайки какво да правя, изкарах още един курс и той е за превенция и борба с коронавируса, така че съм готов да предложа и тези си услуги и квалификация на COT161.