Дагма ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дагма ЕООД

1 точка от 3 мнения

Ако изненадка пиеше по-малко, можеше още да говори хубави неща за фирмата, от която се хранеше! А клиенти, които искат евтини инструменти, получават съответното качество, а вие господине сигурно сте си мислили, че за "без пари" ще утрепете змея... Сигурно и толкова разбирате от инструменти, ако приемем, че са ви метнали!... Сега, когато всички търговци не държат на склад много инструменти, когато ти казват - ще ти доставя до 14 дни, а на теб ти трябва за вчера, какво праиш- отиваш при SANDVIK, или ISCAR, или някой друг по- дребен?... Не, брат ми! Отиваш в Дагма, или те идват при теб! И ако нещо не ти харесва - спориш, пробваш, договаряш и купуваш! Разбира се, ако си компетентен и ако фирмата зад теб е нещо! А цените... не забравяйте: според клиента и оборота! Дагма тук е по- добра и по- гъвкава и от производителите, които всяка година вдигат цените на 05 януари с 10%, без да се итересуват от кризата или нещо друго! И последно: евтиното винаги излиза скъпо! Много здраве и успех!

Zabludila si se za potenciala na firmata iznenadke-mente otvsqkude, vehtosharska istoriq,polzvani instrumenti,da ne govorim che nishto ne razbirat.Az se oparih vednug, za malko da si izgubq rabotata.Takiva plastini mi prodadoha... da ne govorim za tvurdosplavnite instrumenti - BG bez nadpis no na cenata na originalen...Tiq izmamnici ponqkoga ne sa v chas s cenite, no puk sledvachtiq put taka te natovarvat che si go izbivat dvoino i troino.Taka che KOLEGI kupuvaite instrumenti samo ot seriozni firmi.Tezi sa ednodnevki.

Не знаех за съществуването на тази класация и я намирам случайно, но с радост. Ще информирам за нея всички мои колеги, роднини и познати. За фирмата, която представям ще кажа само - чудесна фирма с впечатляващ потенциал. За собстваника, който съвместява и длъжността Управител - пази боже. На всички колеги, които кандидатствам за работа там ще пожелая здрави нерви и добър адвокат, който да им поеме нещата навреме.