Авотолир ООД /img/frontend/nomap.png"

Авотолир ООД

1 точка от 3 мнения

Бивш служител съм,от скоро. Тази фирма е просто еталон затова как да не се прави бизнес в БГ, или поне не в градовете. Наистина четиримата собственика нямат и бегла представа от счетоводство и финанси. От там нататък имаме един самозван преподавател в университет, една лелка -неговата съпруга-, която е шаблон за перфектната простакеса от облеклото, до отношението си към всичко живо. Съответно дори когато въртяха далаверите си с ДАИ, никой не ги уважаваше. Към клиентите отношението беше смешно- така и не разбрах как изобщо са прокопсали поне за малко тези хора. В момента чувам, че тази автошкола вече е почти фиктивна. Заплащане там няма, поради което се наложи с тръгването си да извъртя така нещата,че да си взема каквото ми се полага. Куците познания на собствениците обаче не им позволиха дори да разберат това. Не бъдете техни служители и не бъдете техни клиенти ,освен ако не сте с основно образование и нулева самооценка.
Работата на инструкторите им няма да я коментирам - никаде на едно място няма да видите повече пияни мъже, закъсняващи за час с курсистите.
Моя приятелка изкара курса там - така и не разбра защо никой не й показа къде е маслото на колата и какво означава да се опиташ да паркираш...

отношението ужасно както към персонала така и към курсистите, лъжи,лъжи...никога не си изпълняват обещанията и винаги ,ако някой напусне не му се изплащат дължимте суми , просто бягайте от тази фирма, няма официални празници ,няма отпуски ,няма договори има...експоатация до дупка . от курсисте се измъкват максимум пари в процеса ,за сметка на евтината цена на курса , така че излиза прескъпо . това е от мен ,парите са малко ,няма вероятност да се увеличат, така че просто не се захващайте .няма смисъл!!!

Не са коректни със заплащането, нямат трудови договори, никакво счетоводство и не могат да си разпределят парите за разходи, бавят заплати или не ги плащат(по-често), лъжат служителите и клиентите си в сроковете за провеждане на курса, ... ... ... ..., дължаха ми пари за последния месец и половина, след което ги напуснах и още си ги чакам :)))
Привилегии - ами никакви.
А офисът в който работех беше с разкапана дограма и на практика неотопляем.
Фирмата е абсолютно менте !!! Не работете за тях, не бъдете техни клиенти.