ТРИТЕКС - Д ООД /img/frontend/nomap.png"

ТРИТЕКС - Д ООД

и аз работех в  тритекс-д сега до4увам 4е не е като преди време.преди бе у4или6те за много от нас а сега е една обикновена фирма.пак ги има добрите колеги ама не6то куца.как се стигна до тук вси4ки знаят.колеги по добре да запазим спокоиствие.да гледаме напред.ток има за вси4ки

искам да питам нормален лентяи ли бяха ицо жоровци хисарци че си тръгнаха аз си тръгнах защото така реших и не съжалявам нито за минута не знам какво коментират то си е тяхен проблем но нивото им на работа пада .Умничък траи си в ТРИТЕКС то за повече нямаш ум БЪДИ БЛАГОДАРЕН че имаш работа щом това ти стига .Някои бяха много радостнй като се махнах ГОСПОД ГЛЕДА

Никой освен самия г-н Бурдев не може да каже какво е \"дереджето\" на фирмата му. Един ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РЪКОВОДСТВОТО от Стряма, показа изключително възпитание и интелект с написаното преди. Не разбирам защо не си гледате в собствената паница г/жа (г/н) ръководител. Ние сме доволни от г-н Бурдев, от отношението и от заплащането. С достоинство обсъжда с нас текущите задачи и се вслушва в споделените мнения. От фирмата си тръгнаха лентяите ,които си гледаха часовниците за края на работния ден. Хора,които нямат общата култура да разберат страната , а и света в какво положение е. Обръщам се към всички ,които пишат в настоящия сайт: Уважавайте първо себе си , за да ви уважават и другите. Успех!

КРИЗА Е . В РЕЦЕСИЯ СМЕ. Малоумни ли сте бе хора. Има съкращения , хората остават на улицата със семейства,деца...Толкова ли сте глупави да не разбирате каква е ситуацията в страната и как се отразява на всички. Вземете се образовайте и не мислете само за собствения си задник,а по-глобално. Бурдев е човека ,който всеки месец мисли как да ни даде заплати и уверявам ви ПЪРВО ЗА ТОВА МИСЛИ. Явно не сте работили във фирмата за фирмата!!!

Не ви ли е срам да пишете такива глупости. Аз вече не работя за Митко Бурдев ,но то е защото ме научи на много неща , даде ми референции и сега имам собствена фирма. Много съм му благодарен! и винаги когато мога го показвам! Получавах заплатата, която си заработвах. Правел ни е фирмени купони, екскурзии, командировки с цел опознаване на материята и обмяна на опит. Ганчев не му е протеже , а е единия от малкото съвестни хора. Когато има работа остава до нощите, а не като вас да се шляе безделно и да си гледа часовника за края на работния ден-после първи се редите за заплата. А заплатата се заработва. Оборудването във фирмата е на ниво.Базата е нова. Условията за труд отлични. Митко Бурдев е един свестен, отговорен и умен човек. Покажете му ,че мислите за фирмата и той ще ви даде МНОГО !

Колеги, кой е Бурдев? Не е ли това фирмата на Проданови управлявана от жена-Проданова. Съвсем се обърках. Незнам да кандидтствам ли?! Работил съм в чужбина и искам да започна в добра и сигурна фирма с правила и поведение на професионалисти. Пишете моля повече.Благодаря.

Благодаря Ви колеги за това,което сте писали.Днес щях да ходя на интервю там и ако не бях влезнал в този сайт щях да се забуча.

Абсолютно споделям по-горните мнения и предполагам, че всички са мои бивши колеги. Не знам дали при тях се е случвало или не са пък имали "честта" г-н Бурдев лично да ги помоли да си подадат молбата за напускане, но мога да кажа, че и това се случва.
В повечето случаи той е командван или от жена си и от някоя доброжелателка. Хубавото е, че всички кадърни служители си заминаха от неговата фирма и сега са хиляди пъти по-добре.
За работилите в тази фирма е добре да си мислят за нея като за лош сън, от който вече са се оттървали.
Не си заслужава да работите там

До тук не срещнах нито едно добро мнение за тази фирма, е само едно но то е сигурно от човек, който управителите сем. Бурдеви , използват тотално и горкият човек още не се е усетил за какво става въпрос. Но 100 % много скоро едва ли ще има друго подобно мнение за тях и тяхната фирма. Защото работейки при тях, не знаеш точно в кой момент ще те нагрубят за нещо , ей така просто защото така им е хрумнало, не че има защо. Всички в тая фирма са длъжни да поемат от техния негативизъм. Е признавам, че заплатите наистина са добри, също и колегите са страхотни хора, но жалкото е, че много хубави и работливи хора си заминаха, вследствие на отношение предимно, не заради работата.Мисля, че това семейство трябва да разреши проблемите си първо и след това да продължи напред, ако е възможно и най-вече да преосмислят държанието си по отношение на работниците си, ако въобще са способни на това.

Здравейте, не разбирам, защо при такъв дефицит на работна ръка и възможността да си намери всеки работа където и както пожелае ревете за условия и заплата при семейство Бурдеви. Те са коректни с всеки служител доказал потенциал и преданост. Работя в тази фирма и нямам намерение да напускам . Получавам заплата по-висока от нормалната за дейността, която извършвам. Смятам ,че хората писали негативни мнения в този сайт , са мързеливи или с по-високо мнение за себе си от потенциала, който притежават. Заповядайте във фирмата, за да се уверите сами къде е истината. Ако сте уверени и способни, ще получите повече от колкото очаквате.