Сатурн Инженеринг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цветан Лазаров 152&markers=София,бул. Цветан Лазаров 152

Сатурн Инженеринг ООД

Така е, за тези дето работят минусите са повече, аз затези дето пишат коментари по форумите през работно време плюсовете са повече. Въпрос на съотношение между работа и заплата

Това за работата си е моя преценка. Дайте да не превръщаме това в чат.
Истината е, че всеки постъпил във фирмата сам се е съгласил с предлаганите условия. Всички сме на ясно, че един нов кадър не може да знае всичко за работодателя. Затова има изпитателен срок, колкото и кратък да е той.
Фирмата има както минуси, така и плюсове. За един минусите са повече, за други плюсовете. Има на къде да се развива още.

До LIBIDO Не те знам кой си, но явно не можешда си намериш друга работа. Иначе тези дето сме малко по можещи и знаещи изчезнахме. И вземаме повече пари. Иначе всичко писано според мен е вярно. И за това напуснах. И е добре ръководството да чете писаното по форумите, ако иска да промени имиджа на фирмата.

Май повечето от хората, дискутиращи фирмата са недоволни откакто са се родили. На който не му изнася да хваща гората!

Пазете се от така наречения шеф производство, без никакво образование е. Само се мазни пред по-големите шефове и се прави на много знаещ, а не става и за чеп за зеле. Ако ще ходите в тази фирма по-добре да отидете в развойния отдел, та мениджъра поне е по-интелигентен. Заплащането е под средното за столицата, но поне може да избутате някакъв стаж, или да добиете някаъв опит. И не се лъжете за повишаване на заплатата след изпитателния срок, това просто няма да стане.

I porednata prostotiq w tazi firma. Cqlata firma prisastwa na Plowdiswskiq panair, barabar s mitni4ar, s4etowoditel i estestweno parwencite na firmata ot proizwodstwoto.
Javno i noviq direkTor niama da oprawi ne6tata.

Много лъжат в обявите за работа. Заплатата, която предлагат там е 2 пъти по-висока от тази, която ти предлагат когато отидеш на интервю. Обещават ти, че след изпитателния срок заплатата ти ще се промени даже двойно, но уви даже да се скъсаш от бачкане заплатата в най-добрия случай ти се вдига с 50-100 лв и така по веднъж годишно след това. Смешно :))))) нали.
Осигуровките обикновено са двойно по-ниски от заплатата, която получаваш.
Хората които се задържат там повече от 2 год. са т.н. менъджери. Никаква работа не върщат само се надпреварват да се подмазват на шефовете. Дори някой от тях използват активно наличното фирмено оборудване за лични нужди.
Във фирмата има доносник, който непрекъснато следи и клюкари на шефовете.
Има много завист, злоба и интригантство между колегите.
За фирмена сигурност не може да се говори. Уволняват те без предупреждение и когато поискаш разяснение ти отговарят "Защото така го изисква бизнесът".
Гъвкава бонусна система не съществува. Просто няма такава.
Тази фирма се крепи на обещания и интриги.
Като цяло моят съвет е "За бога хора не ходете да работите там"

Заплащане: ниско, каквото се уговориш в началото това е. Увеличение на заплатите: много рядко и с много малко. Осигуровки: възможно най-ниски. Бонуси: толкова гъвкава система, че хич я няма. Местоположение: Дружба 2. Работна среда: доста добра(нова сграда). Техниката е от преди 100 години, компютрите и мониторите са много зле. Потенциал за развитие: идваш, учиш се и си тръгваш. Само за студенти!

В българия 90% от фирмите предлагат същото.
Трябва да се научат да ценят кадрите си.

Фирмата като цяло не е лоша, даже ако си инженер, който иска да се развива и да учи има какво да научиш, но като социални преференции -6. Ръководстото е със страхотно самочувствие 'живее в измислен свят', а в България цените скачат, но заплатите във фирмата не... Уважението е само към 'мениджмънта' и мениджърите, които мога да кажа, че липсват - това е наука а не титла и да си мениджър се учи с години опит, а не само с подмазване към по-висшестоящите.(там има един мениджър, който само това прави и по-лошото е, че ти се бърка и в твойта работа...) В общи линии това липсва във фирмата и най-лошото е, че ръководството не си цени хората, а там има/ше страхотни кадри, които те загубиха. С една дума наитина това е фирма, в която явно трупаж стаж за следващото стъпало-някоя наистина по-добра и такава, в която ще те оценят. Дано да им се оправят нещата, но аз се радвам че вече не съм там....и невярвам че някога ще се оправят - осигуровки не на пълната заплата, няма бонуси, овен символични на Коледа. Както казват хората няма идеално....но в тази фирма определено много куца... и то от към управление и ръководство, а това убива всякакво желание за работа... и забраих има такива, които само пушат и нищо неправят (те са най-добре щото са от подмазвачите) и такива, които рабоят здраво, но няма кой да го види...Шефа е сляп обича с.......те :-D xaxaxxa.... и забравих най якото е, че никой не поема отговорност и ако сгафи си измива ръцете с другите.......