И Би Еф Ти Ви АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ 1, АНДРЕЙ САХАРОВ, 56&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ 1, АНДРЕЙ САХАРОВ, 56

И Би Еф Ти Ви АД

2 точки от 1 мнение

Безсмислено е да се работи в тази фирма. Малка заплата, следене, колеги-агенти на ръководството, подмазвачи, глоби без да си виновен, нервна работа. Пиша го като бивш служител, "изработен" от колега, на когото съм помагал в работата.Всички, подчертавам всички кадърни хора показали потенциал не изкарват повече от няколко месеца на работа, докато разберат за какво иде реч, и че не всичко което са им обещали или казали на интервюто всъщност е вярно и въобще са имали намерение да го направят, тези които са им го обещали! За мен това е фирма в която може да постъпиш на работа до толкова че да си намериш друга работа!