Фадата / Fadata /img/frontend/nomap.png"

Фадата / Fadata

Има хора които не си знаят Цената

Вие 1000 лева ли струвате бе Идиоти такива?

Умствено изостанали!

Да попитам многоуважаемите Програмисти

Вие с Какво Самочувствие ходите всеки ден на работа?

Знаете ли че за един Костюм само струва 1000 лева

С един Костюм може ли да ходите цял месец на работа?

За какво стигат 1000 лева?

What is IT?
What Programmers?
What Education?
What salaries?

First, be a programmer

you need to speak english

and experience in technology

here

clown hunters

ИМА ЕДНО НЕЩО КОЕТО СЕ НАРИЧА ДОБЛЕСТ, ЧЕСТ, ДОСТОЙНСТВО

АКО ГО ПРИТЕЖАВАХТЕ НЯМАШЕ ДА СЕ ПРОДАВАТЕ ЗА 1000 ЛЕВА ЗАПЛАТА

НА НАЧИНАЕЩ ПРОГРАМИСТ

Те Заплатите на Шофьорите са 2000 евро

А Вие работите Програмисти за 1500 начална Заплата?

Какви Програмисти сте?

Палячовци,Клоуни от Цирка от Детската градина?

СРАМ!

Във фирмата няма човек, който познава целия продукт от А до Я. Затова има няколко отделни тима, но тийм лидерите са много неподготвени за лидери и разработката не върви. Много некачествен код, без никакви стандарти за кодене, без никаква яснота в процеса на разработка. Има някакви свръхразбиращи по конкретно направление - разбирай екран и съответна таблица в базата. Истинските кейсове на клиентите никой не ги знае/разбира/разработва.

Хората си тръгват от днес за вчера без коментари/инкогнито все едно сме в трилър от типа на филма "Знам какво направи миналото лято".

Офисът е хубав, има безплатни ядки и сокчета, паркоместа за шефчетата, но работният процес куца.

Мнение на бивш служител: НЕ СЕ ЗАЛЪГВАЙТЕ С ТАЗИ ИЗМИСЛЕНА ФИРМИЧКА!

За мое голямо щастие вече съм бивш служител и това беше най-доброто решение, което можеше да взема за себе си. На кратко за фирмата (сами си правете изводите):
1. ПОТРЕСАВАЩ мениджмънт - всеки с титла "мениджър", "директор" си мисли, че е хванал Господ за шлифера. Смазват и демотивират най-добрите си служители, възхваляват тези, които им се подмазват и ги слушат като верни кученца...докато са им изгодни, след това режат глави. Унижават и крещят вместо да критикуват градивно (главно новопристигналият Ради Палазов от DXC - дано нямате щастието да го срещнете). CFO-то им Милен Глушков е същият дол дренки, явно си мисли, че фирмата е негова и налага някаква диктатура там и си вре носа навсякъде независимо, че е некомпетентен по дадените въпроси.
2. За отдел Човешки ресурси просто няма да се коментира. Директор им е долуспоменатата Ивелина Петрова, която мисли, че е незаменима (както всички в отдела им). Наред с нея двете й протежета Славей Тренин и Елена Манолова се мислят за някакви шефчета и само раздават заповеди нагоре-надолу и определят кой за какво става и кой не. ЧР общо взето решават кои са техни и кои не са (нали пак в случай, че сте им удобни, да не си помислите, че им пука за хората).
3. Няма развитие във фирмата. Не очаквайте да мръднете нанякъде. Факт, социалните им придобивки са добри, но откъм заплащане, уважение, развитие е пълен минус.

В последната година и малко им изпонапуснахме почти всички стари хора, които сме компетентни и ни пукаше. Отношението, което показваха, начинът, по който работеха не се издържаше, смазват те психически, натоварват те до краен предел, притискат те да вършиш работа като някой робот, който не живее за нищо друго освен за Фадата. Това, което беше преди и това, което е сега е съвсем различно. Преди ходихме мотивирани на работа, давахме всичко от себе си, кеф ти е с колегите, просто защото виждахме смисъл в това, което правихме. Беше хубава фирма, сега е в потресаващо състояние откакто я купиха чуждестранни инвеститори.

Ясно е, че никъде не е перфектно нищо, но повярвайте ми навсякъде другаде е в пъти по-добре. Само попитайте някой от напусналите и всички ще кажат колко са разочаровани от отношение (най-вече) и с какви негативни емоции са към фирмата. Ако искате да се развивате, да придобиете качества, които да ви вършат работа, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ, не си заслужава психическото и физическото натоварване над което ще ви подложат!

В момента не се търсят хора

Фадата имат по-важни стратегически цели на къде ще се развива фирмата

Човешки ресурси и Ивелина Петрова по цял ден ги Мързи и не правят Интервюта

Моля Мениджърката от Англия да обърне внимание!

Да работиш в България за един без пари и да не ти оценяват труда и зачитат Мнението

Не знам какъв трябва да си

Освен Малоумен Идиот , или Умствено изостанал

Всеки който владее два езика може спокойно да си търси работа Навън!

Overall summary на фирмата:
RnD - една малка трагедия. Пълно е с некомпетентни хора.
Мениджмънт - крепи се на шепа хора - останалите са егоцентрични човечета с власт(което не би било проблем, ако бяха поне малко компетентни).
QA - даже не си заслужава да се говори.
Support - горе-долу бива, ама там развитието е нулево.
Консултанти - донякъде става, но зависи кой ти е мениджър - може да бъде много изнервящо и натоварващо.
Локацията е много зле.