Асарел-Медет АД /img/frontend/nomap.png"

Асарел-Медет АД

Всичко положително,което се пише за "Асарел-Медет" се анулира. Защо? Нали взимате мнението ни, ние го пишем така както го виждаме и чувстваме-искате да лъжем ли, както всичко в България е лъжа и измама,както и този сайт

Отдавна не се беше случвала толкова елементарна HR кампания...

Голяма Фирма с голямо бъдеще

Hubavo izkazvane. Bravo K.Karaivanov shte stanem priqteli s teb.;) Podarjam mnenieto ti. Neka da ima oshte takiva hora kato tebe koito ne gi e strah da si napishat imeto i da izkazvat mnenie.

Здравейте....Виждам доста интересни изказвания или по-точно неетично отношени спрямо

иминджа и репутацията на "Асарел-Медет". Не е етично някой да се крие под псевдоним и да изказва мнение, изпълнено със злоба подхранена от наранено болно его,потъпкано самочувстви на което му липсва покритие. Погледнато обективно на нещата и ролята на дружеството като фактор за местния поминак, бих казал че всяка обида, обвинение или каквато и да е негативност отправена срещу дружеството е долна лъжа и човека коъто я отправя може да си го на.... където иска.
Обръщам се конкретно към г-жа Amalia - Ами г-жо, като толкова сте веща и запозната с фирмената политика, защо не се изправите лице в лице с хората на които опетнявате репутацията и да им го кажете лично или поне не се криите под псевдоним. Това че нямате качествата необходими да работите в дружеството и си имате проблем със кариерата никой не ви е виновен. Никой не е длъжен да ви бута нагоре след като Вие самате не сте способна сама да се изкачите. Всеки си има качества и хората които обвинявате са били достатъчно способни да си ги докажат за разлика от вас.Препоръката ми е да си намерите работа, която се работи със уста /вашата мноооого добре работи/, но в никакъв случеъ неставайте репортер.

Ех, ех. Виждате Уважаеми Дами и Господа, до къде води завистта и злобата, когато някой стой над нас./говоря за Амалия/. Ще му препишем какви ли не негативи, само и само да го оплюваме и опозорим. Затова бъдете нащрек и се пазете от такива като нея.

Vsi4ko e super tuk pri nas.Gotino nie da stavame v 6 4asa i da si piem kafenceto s cigarkata.Spokoini sme,4e ni o4akva edin dobar den s lubimite ni kolegi i nachalnici.Radvame se na visoki dohodi i mojem da si pozvolim mnogo neshta.Ne smenqme adresa si na mestojiveene,kakto se spomenava po-otdolu.Radvame se na direktori,nachalnici,lubovnici i vra4ki.No koito moje si go moje-ne se zanimavame s obshti rabotnici(kato Amalia-koqto ot zloba e qd da jivee)!!!A za KNSB i PODKREPA sa vinagi zad garba na raboteshtite vav FIRMA ASAREL MEDET.Bashticata vsqka godina ni uvelichava zaplatite i nishto losho ne mojem da kajem za nego.A i da ne zabrava neshto-prodaljavai da si jiveesh s tazi zloba AMALIA,tq shte te DOVARSHI.

niski zaplati korupcia

Ще предам мнението си само с едно изречение и мисля,че разумните и и нтелигентни хора ще ме разберат: "Гордея се,че имам възможността да работя в колектива на "Асарел-Медет".

Работя от 30 год.в "Асарел-Медет". През този период съм преминал през много трудни и хубави моменти за фирмата, а и през много началници.Трудните моменти бяха,когато медта на лондонскта борса бе на много ниска цена и спряхме работа за 1 месец.,но благодарение уменията на Г-н ......,съумяхме да излезем от това положение и сега се гордеем с много големи постижения.Както споменах преминал съм през доста началници,но сега съм под ръководството на Г-н .... .... Караиванов-Технолог РТТ и спомагателни дейности.Много лесно се работи с този човек.Споделял съм мнения и с други работници,когато той бе Началник на ЦРБ/някогашното АРЦ/ и отзивите са много добри.Има усет към работата си, а и най-важното-има подход към подчинените си,умее да ръководи и да общува с работниците си.Налагало се е да ни се обади извън работно време за станала авария и ние с готовност сме се отзовавали. Но може ли на такъв човек да се откаже.Когато пък ние сме имали нужда от неговата помощ сме срещали разбиране и съпричастност към личните ни проблеми и ни е помагал за разрешаването им.Дано и другите началници взимат пример от него и да работим в колегиални отношения и с желание да ходим на работа.