Секюрити БГ АД /img/frontend/nomap.png"

Секюрити БГ АД

Нека каже г-н Бъчев къде са септемврийските заплати, октомврийските и ноемврийските на работещите в плевенските обекти. Знаете ли отговора - общината не е превела каквото дължи на фирмата и затова няма за заплати. Айде да отиде да им каже това в инспекцищта по труда да видим дали пред закона отговорна е фирмата или общината

Просто ми дължат пари. 270 лева по фактура от 18.08.2010. Управителят на Плеванския клон просто не си вдига телефона. А като звъннах от друг номер кава "Господин Венцислав Бъчев е на оперативка!". Готино, нали?

Работих в отдела на Юри ,возех един колега да спира тока на хората,работих юни,юли и август,взех около 200 лвв за три месеца,отношението към мен  беше като с куче,накратко мутренска работа те си мислиат че е сик още,като се има предвид на кой е фирмата-евро депутар от атака,Слави Бинев!не започвайте там работа ако уважавате себе си!

заплащане - след два три месеца работа ако ти го дадат е добре уважение - в козлодуй не знаят какво е това, привилегии - никакви или само за лижедупците, фирмена сигурност - това е пълен абсурд та там са само клюкари начело с ........, ангажираност не отговаря за заплащането в тази фирма 24 часа в денонощие, потенциал за развитие та това е непозната дума в козлодуй няма такова нещо, местоположение ............, колеги нито един не става абсолютни .........., ходят на работа за развлечение, работна среда - нямам думи пълна мизерия

работя в тая фирма от доста време.да кажем че познавам почти всички бивши шефове ако не лично то поне по физиономия.наслушал съм се на всякъкви мнения относно стабилноста на фирмата,фирмената политика и други такива.мога да кажа само едно-всички работим на минимилна заплата и я получавамв-рани или късно.не помня някой да си е тръгнал от тук без да си е взел заплатата.текучество на служители има -ми то на всякъде е така-на който не му изнася да си търси по добра работа.

Работя във фирмата от около 2 години. Доволен съм, защото имам работа, а съм семеен с деца. Заплатите не идват навреме, но началниците правят всичко възможно забавянето им да е колкото се може по-малко. Винаги съм намирал разбиране от страна на прекия си началник - помагал ми е с пари на заем, когато съм бил в затруднено положение. Отношенията ни са повече приятелски отколкото между подчинен и началник.

Фирмата Е ДОБРА! НО ФИНАНСОВАТА КРИЗА Е УДАРИЛА ВСИЧКИ И ТЯХ НЕ Е ПОЖАЛИЛА! СЕГА СЕ ЧУДЯТ КАК НАМЕРЯТ РАБОТА НА РАБОТНИЦИТЕ СИ ЗА ДА НЕ ГИ ОСТАВЯТ НА ПЪТЯ!
ЗА КОЕТО ИМ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ!

Заплащането е минималното за бранша и се получава след няколко месеца работа Навсякъде се работи по 200-250 часа на месец без да се заплаща нито допълнителният нито нощният труд нито работата в официални празнични дни На никой не се разрешава да си ползва полагаемият му се годишен отпуск като същият не се и заплаща
Ръководството се държи с охранителите като с хора втора ръка надменно и високомерно без всякъкво уважение и системно погазват много точки от КОДЕКСА на ТРУДА и другите нормативни документи Регионалният директор е превърнал фирмата в убежище за роднини и близки от родното му Славяново Свободно време почти нямаш От нощна смяна прибираш се в къщи спиш и вечерта застъпваш пак на смяна за 12 или 24 часа без да ти се осигурява нужната между-сменна почивка На почти всички обекти се работи с намален брой охранители но фирмата получава заплащане за пълният брой такива Ръководството изобщо негое грижа в какви условия прекарваш времето през което си на работа а това са 12-24 часа непрекъснато и ако се усмелиш да си търсиш законните права те уволняват така както на тях им изнася без да ти изплатят полагащото се възнаграждение
Като решите да работите за СЕКЮРИТИ БГ попитайте някой който работи там Не вярвайте на обещанията на ръководството в Плевен не ставайте поредните жертви бягайте на далече от лъжите и обещанията на
СЕКЮРИТИ БГ Плевен

лЛ

в плевен може и да ти харесва но в козлодуй е съвсем обратно на това което твърдиш ти така че приятелю не сравнявай плевен с козлодуй без да си запознат както разбирам разликата е огромна ако половината от това дето разправяш за плевен е така то няма защо да си недоволен

Заплащането е като във всички други охранителни фирми. Средно за страната. То е еднакво навсякъде в България. Разлика в заплатата между фирмите почти няма. Уважение има. Не съм усетил обратното. Напротив. Знам за колеги на които шефовете са помогнали при нужда с каквото могат. Привилегий има според заслуженото. Всяка година най съвестните служители работили без да имат издънки, получават премий. Всяко допълнително дежурство се заплаща. Всеки който е работил по празници, на коледа и нова година получава допълнителна премия. Фирменна сигурност има. То си зависи и от служителите. Работиме на определени графици и свободното време е нормално. Понякога се налагат и извънредни дежурства, но това е нормално. Възможност за развитие има. От охранител, можеш да се издигнеш до началник смяна, началник на обект или началник охрана за определен регион. Аз работя от 5 години и съм се издигнал до началник охрана. доволен съм. Във всеки по голям град си има регионален офис, а централният офис е в София. Всеки колега си е с различен характер. С някои се понасяме с други не. работната среда си зависи от охраняваният обект. В общи линий една от най сериозните фирми.