ФОРОС АД /img/frontend/nomap.png"

Отношението е добро, локацията е добра и работата е хубава.

Смятам, че обучението във фирмата е на едно много добро ниво. Заплащането зависи от това, което направиш.

Здравейте, към настоящия служител с последното мнение: :) Нормално е шефовете да ти помагат и да те пускат да отсъстваш, ако ти се налага, не бих казъл че е това е привилегия. "Работата не е сложна" -  явно липсата на работа в  условията на така наречената измислена финансова криза ти допада, в което няма лошо разбира се. В подходящия влак си значи :).  Дребнавост, позмазмачество, скръндзене за жълти стотинки, постоянен психически тормоз, гъвкавост по отношение на заплатата (мотаят те докато ти я увеличат с 20 лв.), не се толерира индивидуализъм, авторитарен подход на управление, лош, почти оцеляваш мениджмънт и още други, но не ми се пише сега, Мисля че представата е ясна.

Здравейте на всички! Аз работя във Форос от около половин година и съм много доволна! Шефа винаги ми помага и когато ми се налага да отсъствам не е имало проблем.Работата не е сложна и за този етап в който сме(етапа на голямата криза) мисля че заплащането е добро.

Работих за кратко в тази компания. От малкото време мога да кажа, че впечатленията ми за там са разностранни и по повечето показатели нещата са в зависимост от това какво точно работиш във Форос, кой ти е шеф, с кого си близък и т.н.
Там нахалните и подмазвачите може и да успеят.
Недостатък според мен е, че много често търсят за определена длъжност висококвалифицирани кадри, а насреща - нищо. Много често по-кадърни хора вземаха доста по-малко пари от други, които си клатят по цял ден краката.
Това беше преди година и нещо, чувам, че има промени, но не знам дали са за добро или зло.

споделете мнение