Юнион-Ивкони ООД /img/frontend/nomap.png"

Юнион-Ивкони ООД

На 02.02.2020г с Юнон-Ивкони по маршрут Сандански -София с начален час на тръгваме 12.00 ч от гр.Сандански.
Автобусът е пълен, много тесни седалки, макар и много нов едвам се побираме на седалките. Няма климатизация.
Моля да обърне внимание и при възможност в неделя по маршрута да се движат по-големи автобуси.

Работила съм там преди много години като стюардеса. Наистина е много неприятно да се работи там. Правеха някакви удръжки, които при напускането ги изплащах. Четейки коментарите, доста хора са завлекли. Но аз имах късмет да взема моите скромни 2000 лв. Имаше един Кирчо. Работи ли още там в билетния център? А онзи Табаков? Пускат ли още т. н. "тайни клиенти"? Направо имах чувството, че работя в държавна сигурност хахаха. Абсолютна експлоатация и незачитане на елементарни права. Не се хабете да започвате работа там. Виждам, че сега е още по-зле...

Фирмата е в тежко състояние.Заплатите се бавят с месеци.Отношението е под всякаква критика.Не приемат случайни хора само ако си с връзки ще те уважават.Иначе си никой.Повечето в отдел администрация не работят а иначе имат претенции.На принципа са аз да не се мина да работя повече нека случайните хора от джобса да се гърбят с работа.Тръгнах си с голям кеф от там такава простотия и мързел рядко съм срещнала.Съвета ми е бягайте и не започвайте в тази фирма дори и на интервю не ходете.

Отвратително отношение към служителите.Заплатите се бавят с месеци и се изплащат на части.Една заплата се изплаща в продължение на два месеца и това е от две години вече! Ще ми е интересно да видя този началник как ще си гледа децата с двеста лева на месец,как си плаща сметките,кредитите,пък за храна не ща да помислям!В унизително и нещастно положение са всички служители във фирмата!Старите задължения от преди няколко години останаха неизплатени....иии.Изчвзвам и аз и не само.........

Като вече бивш служител на тази "фирма" /кавичките не са случайни/
бих казал следното на тези, които се засилят да кандидатстват за работа при тях: не си губете времето с Ивкони.

Започнах преди малко повече от месец като стюард по международните им линии и за този един месец не съм имал курс, който да е минал безпроблемно - на единият от курсовете автобусът бе задържан няколко часа от немските митнически служби, защото откриха в автобуса, контрабанда скрита от шофьорите. Но понеже си част от екипажа полицията те подлага и теб на разпит, все едно си престъпник.
Тръгваш на курса и чак като стигнеш до крайната дестинация и отидеш в хотела, в който трябва да нощува екипажа разбираш, че или изобщо няма резервация за екипажа, или за теб ,ако си стюард - в случай, че все пак има резервация тя е само за шофьорите, не и за теб!
Относно заплащането - казват ти, че ще си получаваш парите след всеки курс, но не е така - три седмици нямаше кой да ми вкара данните в системата им, че съм назначен и съответно не изплащат командировките. Тези, които са писали, че фирмата редовно плаща заплати откровено лъжат - фирмат НЕ ПЛАЩА заплати, а само командировки.
Ако все пак решите да работите за тях имайте предвид: кажата ли, че ще си получите парите следващият път значи, че нищо няма да ви платят.
Накрая бих казал, че има и свестни хора във фирмата, но "една птичка пролет не прави".

Аз съм редовен клиент на тази фирма. Страхотно отношение от хората на офиса във Стара Загора и благодаря за което, относно закъсненията помислете че все пак се намират на път шофьорите не са от желязо които не спят от 48 часа минимум. Не мога да се оплача от лошо поведение и от тяхна страна,но помислете дали и на тях им е лесно да са концентрирани постоянно на шофьорското място, за да може всички пътници да пристигнат живи и здрави.Автобусите ще са мизерни защото пътниците не пазят, за това че вие решите да си оставите боклука във автобуса глобяват шофьорите И ТЕ СА ХОРА и те имат семейства и близки. Относно инспекторите които спират автобусите на места които не трябва и е забранено автобуса да спира,да се заяждат със шофьорите че нямат карта,риза или други някакви минимални глупости да им пишат глоби за щяло и нещяло, но иначе не може да различи билет от презаверен билет и да го гледа със минути, какъв проверяващ е ??

Едно не мога да разбера,пътувам от години с тях,на моменти по 10 пъти месечно само плюете,ама никои не казва как се насира като купува билети на смешна цена! А wiz air плюете ли я?

Не мога да разбера едно, защо се афишират само някакви глупости за тази фирма. Аз съм клиент от 10 години на фирмата и всичко с всяко мое пътуване си е напълно нормално. Какви са тези поостоянни глупости във форума. Да случвало се е да има проблем с някои от автобусите с които съм пътувала, но всичко е било напълно нормално. И за вбъдеще ще ползвам услугите на Юнион Ивкони. А и коя друга компания предлага такива добри цени? Според мен никоя.

Здравейте изказвам мнението си работех в фирмата общо 3г. (Със прекъсване в отдел автомивка ) таискам да ви кажа да бъдете реалисти а не да хленчите като женички Юнион-Ивкони е една от малкото фирми който изплащат заплатите си на време е да имало е закъснения ама с по една седмица две но важното че се изплащат а до колкото до отношението ммм... добро е изкам да благодаря на И.Д също така на Я.Б В.Й а ве на целия гараж многа готини хора супер фирма е беше си за 6+ през 2008-2009 година нои сега си я бива петица

Ще бъда лаконичен а всеки сам може да си прави изводите. Несигурност, добро заплащане, но се разминава доста от очакваното, поради мнооого "несериозни глоби". Много работа и неспазване на работно време. Много лоша подръжка. Анархия / не само в лошият смисъл/. Никакво разбиране от страна на ръководството / ние сме врагове за тях/. Некомпетентно ръководство.