Юнион-Ивкони ООД

ХаХаха забравих да напиша,че на тръгване автобуса пак закъсна с 45мин.По разписане 09.00 на 11.07.16,а тръгна в 10.00 от автогарата.

Ако искате да съсипете почивката на някой,препоръчай те му "Юнион Ивкони".
Ужасна мизерия,закъснение с 2 часа,шофьора само където не ни наби затова,че сме решили да пътува ме със тази фирма.Разправяше се със пътниците,защо се оплакват,караше като побъркан за 8-часа пътуване направи една почивка за 15мин.Молехме го да спре за да ползваме тоалетна,един мъж за малко да се напика,защото шофьора не пожела да спре,но като видя,че става напечено спря насред магистралата за да се облекчи човечеца.Имаше малки деца,който се побъркаха от топлина,защото ДРАЙВЪР МЕНА беше ядосан и не пусна климатика.
За протокола пътувах ме от Несебър за София 12.10 часа на 16.07.16

няма ли да смените вече тези стюардеси,оставили сте две,три и то най злобните,нямат отношение за работа вече,спят и не се интересуват от положението на пътниците.имате нужда от нови кадри.срамота е.

Счупени автобуси, няма стюардеси, не се правят задължителните почивки и шофьора кара с несъобразена скорост!!!
Никога повече не бих пътувала с тази фирма!!!

здравейте,често пътувам извън страната и винаги с вашата фирма.имам въпрос защо нямате стюардеси?мисля че шофъорите са достатъчно изморени ,за да вършат и работата на стюардесите.неможе, фирма която претендира да е номер едно да няма такива квалификаций и да подлагате шофъорите а и пътниците на изпитания.

здравейте,искам да направя запитване дали търсите стюардеси за сезонни или постоянни линий?готовност за започване веднага.на 28 съм ,владея езици,имам опит с пътници и често пътувам защото ми харесва.коректен и отговорен служител съм.имам огромно желание за започване в фирмата.благодаря.

Вчера пътувах с автобус N1595 по направление Русе-София в 16:31 ч. Пътуването мина много добре. Въпреки лошите метеорологични условия шофьорът се справи отлично и шофираше изключително внимателно. Изключително съм доволна от него и безопасното пътуване.

здравейте, интересувам се от работа в фирмата като диспечерка или стюардеса как мога да кандидатствам и какво е необходимо ,благодаря.

Къде са паричните гаранций господин мошенник, от по 1000 и 2000 лв.на напускащите шофьори и стюарди,трупаш ли лихви в банката с чужди пари!? Добре си го дресирал и онова лъжливо подобие на хипопотам- главният счетоводител. Но все пак нищо не остава безнаказано от горе, рано или късно,това се однася и за протежетата ти!

Почти всички от негативните мнения относно услугите им не отговарят на истината.
По скоро ги има при Биомет, Етап-адрес и Карат-С…
Винаги може да се случи някаква ситуация с техниката- автобуси …
А и всички хора не са еднакви за да се правят крайни изводи мнения за дадена фирма, без да си се убедил многократно /не само един или два пъти/ или пък да си повлиян от нечия мнения тук и там. При другите фирми го има и се случва.
Ами пътувайте с БДЖ, там няма да питате за закъснения от 15-20м. а за от 1ч. например или пък защо Ви прехвърлят на автобус заради ремонти, защо миреше на пот и др…, колко е топло или студено. Да ли има достатъчно време да карате ски във вагона, защото има нужния сняг. Да ли раздават противогази за тоалетните във влака… Защо няма ТВ и защо кара бавно.
Аман от претенции и от конкуренти от други фирми.