Юнион-Ивкони ООД /img/frontend/nomap.png"

Юнион-Ивкони ООД

Здравейте изказвам мнението си работех в фирмата общо 3г. (Със прекъсване в отдел автомивка ) таискам да ви кажа да бъдете реалисти а не да хленчите като женички Юнион-Ивкони е една от малкото фирми който изплащат заплатите си на време е да имало е закъснения ама с по една седмица две но важното че се изплащат а до колкото до отношението ммм... добро е изкам да благодаря на И.Д също така на Я.Б В.Й а ве на целия гараж многа готини хора супер фирма е беше си за 6+ през 2008-2009 година нои сега си я бива петица

Ще бъда лаконичен а всеки сам може да си прави изводите. Несигурност, добро заплащане, но се разминава доста от очакваното, поради мнооого "несериозни глоби". Много работа и неспазване на работно време. Много лоша подръжка. Анархия / не само в лошият смисъл/. Никакво разбиране от страна на ръководството / ние сме врагове за тях/. Некомпетентно ръководство.

Здравейте! Бях служител в тази фирма и искам да споделя с вас за отношението им към работниците.
Всичко е перфектно в началото и много обещаващо, но в процеса на работа осъзнаваш, че нямаш лично пространство тъй като трябва да отговаряш на служебния телефон постоянно. От гледна точка на заплащане ... пълна заплата така и не получих, а вулгарното поведение на служителите от по-горен пост, които говорят наизуст е просто безумно.
Някои от шофьорите също прекрачват границата с неприлични коментари.
С две думи продължавам да си чакам парите, а лошите впечатления си остават.

ХаХаха забравих да напиша,че на тръгване автобуса пак закъсна с 45мин.По разписане 09.00 на 11.07.16,а тръгна в 10.00 от автогарата.

Ако искате да съсипете почивката на някой,препоръчай те му "Юнион Ивкони".
Ужасна мизерия,закъснение с 2 часа,шофьора само където не ни наби затова,че сме решили да пътува ме със тази фирма.Разправяше се със пътниците,защо се оплакват,караше като побъркан за 8-часа пътуване направи една почивка за 15мин.Молехме го да спре за да ползваме тоалетна,един мъж за малко да се напика,защото шофьора не пожела да спре,но като видя,че става напечено спря насред магистралата за да се облекчи човечеца.Имаше малки деца,който се побъркаха от топлина,защото ДРАЙВЪР МЕНА беше ядосан и не пусна климатика.
За протокола пътувах ме от Несебър за София 12.10 часа на 16.07.16

няма ли да смените вече тези стюардеси,оставили сте две,три и то най злобните,нямат отношение за работа вече,спят и не се интересуват от положението на пътниците.имате нужда от нови кадри.срамота е.

Счупени автобуси, няма стюардеси, не се правят задължителните почивки и шофьора кара с несъобразена скорост!!!
Никога повече не бих пътувала с тази фирма!!!

здравейте,често пътувам извън страната и винаги с вашата фирма.имам въпрос защо нямате стюардеси?мисля че шофъорите са достатъчно изморени ,за да вършат и работата на стюардесите.неможе, фирма която претендира да е номер едно да няма такива квалификаций и да подлагате шофъорите а и пътниците на изпитания.

здравейте,искам да направя запитване дали търсите стюардеси за сезонни или постоянни линий?готовност за започване веднага.на 28 съм ,владея езици,имам опит с пътници и често пътувам защото ми харесва.коректен и отговорен служител съм.имам огромно желание за започване в фирмата.благодаря.

Вчера пътувах с автобус N1595 по направление Русе-София в 16:31 ч. Пътуването мина много добре. Въпреки лошите метеорологични условия шофьорът се справи отлично и шофираше изключително внимателно. Изключително съм доволна от него и безопасното пътуване.