Юнион-Ивкони ООД /img/frontend/nomap.png"

Юнион-Ивкони ООД

Здравейте,аз съм крайно обидена и фирмата!!!
При пътуване до Испания в Италия от автобуса ми беше открадната чантата с документи и лекарствата/аз съм диабетик/
Шофьорите вместо да повикат полиция без да проверят другите пътници ме свалиха от автобуса,сама без документи и пари сутринта в 6.30
Без да се обадят във фирмата просто ме свалиха и казаха да се оправям
Разплаках се че нямам пари не знам език...казаха да си хвана такси...и шофьорът ми даде пари/няма да кажа колко няма значение те са на заем/
И така беше в неделя сутринта посолството отваря в понеделник...как изкарах 30-40 часа аз си знам...без лекарства и храна аз си знам
Никой от фирмата не се обади не не ме попита как се справям!
А когато се обадих да помоля да ми помогнат да се прибера и че 20 евро не ми стигат за билет ми казаха:от България да ви го купят онлайн!!!
Отвратена съм от фирмата от безразличието безотговорното отношение
Болката и страданието ми които преживях..нямат цена!!!
отношението на фирмата са НИКАКВИ
НИКАКВО ОТНОШЕНИЕ НИКАКВО СЪСТРАДАНИЕ ...Вече четвърти ден никой не ме попита как съм се прибрала,имам ли нужда от нещо!!!
ОТВРАТЕНА СЪМ
АЗ СЕ СПРАВИХ НО ...
БОГ ЗАБАВЯ НО НЕ ЗАБРАВЯ !!!

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Супер доволните пътници продължават да влизат в БГ Работодател след курса и да изказват позитивни впечатления.
Нещо малко по-оригинално не успяхте ли да измислите?
Не са толкова много хората, които да повярват, че това са коментари на реални пътници.

Много отговорно и плавно шофиране. Пътуване без никакви проблеми. Автобусът беше чисто нов

Често са в новините заради преуморени шофьори. Правете си сметката...
Автобусите са им ужасни, никога не спират на автогари, а някъде встрани, за да не плащат.
Изоставили пътници, защото горивото им свършило извън града...

Дребните душици и хейтърчетата и тук започнаха да спамят. Давам максимална оценка на фирмата, защото съм доволна от тях!

Древни, миризливи, неизправни автобуси и преуморени шофьори, които често за заплаха за живота на всички на пътя. Лично съм ги бокотирала и не бих ги ползвала. Заобикалям с голямо внимание или спазвам дистанция, когато ги видя на пътя. Постоянно има инциденти и почти инциденти с тях (шофьори, които на няколко пъти не катастрофират, защото заспиват на волана). Сигурна съм, че и като работодал са крайно некоректни, както са некоректни към клиентите си.

Чудно ми е, каква е мотивацията на доволния пътник, след като слезе от автобуса да влезе в БГ Работодател и да си изкаже позитивното мнение?
Дали всички тези коментари не са на HR, който се мъчи да замаже пробойните в компанията?
От 10 години ЮИ е проблемен превозвач и работодател.

Пътувам редовно с тях и мога да ги препоръчам. Качествено и коректно.

Много стабилна фирма. Плаща се редовно и коректно.