Юнион-Ивкони ООД

здравейте,често пътувам извън страната и винаги с вашата фирма.имам въпрос защо нямате стюардеси?мисля че шофъорите са достатъчно изморени ,за да вършат и работата на стюардесите.неможе, фирма която претендира да е номер едно да няма такива квалификаций и да подлагате шофъорите а и пътниците на изпитания.

здравейте,искам да направя запитване дали търсите стюардеси за сезонни или постоянни линий?готовност за започване веднага.на 28 съм ,владея езици,имам опит с пътници и често пътувам защото ми харесва.коректен и отговорен служител съм.имам огромно желание за започване в фирмата.благодаря.

Вчера пътувах с автобус N1595 по направление Русе-София в 16:31 ч. Пътуването мина много добре. Въпреки лошите метеорологични условия шофьорът се справи отлично и шофираше изключително внимателно. Изключително съм доволна от него и безопасното пътуване.

здравейте, интересувам се от работа в фирмата като диспечерка или стюардеса как мога да кандидатствам и какво е необходимо ,благодаря.

Къде са паричните гаранций господин мошенник, от по 1000 и 2000 лв.на напускащите шофьори и стюарди,трупаш ли лихви в банката с чужди пари!? Добре си го дресирал и онова лъжливо подобие на хипопотам- главният счетоводител. Но все пак нищо не остава безнаказано от горе, рано или късно,това се однася и за протежетата ти!

Почти всички от негативните мнения относно услугите им не отговарят на истината.
По скоро ги има при Биомет, Етап-адрес и Карат-С…
Винаги може да се случи някаква ситуация с техниката- автобуси …
А и всички хора не са еднакви за да се правят крайни изводи мнения за дадена фирма, без да си се убедил многократно /не само един или два пъти/ или пък да си повлиян от нечия мнения тук и там. При другите фирми го има и се случва.
Ами пътувайте с БДЖ, там няма да питате за закъснения от 15-20м. а за от 1ч. например или пък защо Ви прехвърлят на автобус заради ремонти, защо миреше на пот и др…, колко е топло или студено. Да ли има достатъчно време да карате ски във вагона, защото има нужния сняг. Да ли раздават противогази за тоалетните във влака… Защо няма ТВ и защо кара бавно.
Аман от претенции и от конкуренти от други фирми.

Оня олигоФрен "тебе гледа мене види" дет няма и средно образование Пернишки кретен и толуп Ясенчо, закопа тотално фирмата, ама нали е братовчед на Ивайло
А ти Спектра ли си не те знам каква си ама ми мязаш на Андромаха, и ти колко народ си затрила за няма нищо, ама той господ си знае работата ще си прибере вересиите,иначе добре си се научила да ближеш задни части на накадърни началници

запоцнете и се уверете сами само един де ще е достатъцно

Здравейте, днес 26,10,2014г.изпраштам синът си до Русе от Автогара Плевен в 13,10ч. При закупуването на билета, Вашата служителка ни казва ,че има място само на първата седалка, но трябва да заплатя не 11лв.,а 11,55лв.при което, дори не ми върна и рестото от 0,45лв.Първо пътува ученик отстъпка 0 ,второ чакам 10мин.за билет, трето не ми се връща ресто да не говорим че автобуса тръгна със забавяне от 10 мин.предвид и пътната обстановка прецених, че ще сакъснее и понеже правим прехвърляне на друг автобус от Русе се ядосах от неорганизацията на вашите служители, те си говореха така спокойно, за никаде не бързаха, по -голяма неуредица не съм виждала.съответно има закъснение от15,20по разписание престига15,50 ,изтървахме  автобуса в 15,30, следващият е в 16,00 -няма място и чакаме за 17,00ч.питам ако имах закупен билет предварително?нямам думи ...........и не се случва за първи път.

Здравейте искам да кажа че живея в чужбина и работата ми налага да пътувам често до България и из страната.Винаги ползвам услугите на Юнион Ивкони за пътуване в страната и на никоя друга фирма.Ако се налага чакам час два но не се доверявам да други фирми.Много ми допада онлайн закупуването на билети,защото не се налага да нося пари в брой,отделно служителките ви на касите са супер като отношение.Искам да изкажа специална благодарност на двама ваши шофьори и супер професионалисти, и супер готини хора
1. линията София - Русе 7:00 на 16.07
2. линията Русе - София 8:30 на 02.08
Отделно имате един колега на който му викат Попа е той е суперпрофесиналист и готин пич:поздрави и за него.
Искам да споделя че вашите служители се отличават от останалите, особено в провинцията,риза,панталон и много приличен вид спрямо останалите с къси гащи и джапанки
Успех развивайте фирмата и все по вече доволни клиенти