Хилти България / Hilti /img/frontend/nomap.png"

Хилти България / Hilti

Хич не ги бройте Хилти.Бяха сила едни време през бума на строителството.И там като навсякъде зависи кой те е препоръчал,кой познаваш и къде работиш (в кой регион, с кои фирми).Силните менажерчита :) Атанасиус, Пангасиус и др. додоа и си отидоа, останаа ин ги заплатите, служебните колици и имената им по тефтерите.

Аз в понеделник,фаталната дата 13-и,съм на интервю при тях може пък и да е на късмет :))))))))

Здравейте.
Моето скромно мнение базирано на 2-ве години ежедневни! контакти като клиент на "Хилти"-България е повече от положително.
Ще се аргументирам и защо.
Ръководител екип съм на монтажи-HVAC.Сведущите знаят какво означава абревиатурата и колко тежки са монтажите и до колко зависят от правилни и адекватни решения както относно укрепването,консумативите,но така също и от подходящите инструменти.
Та в прав текст моето мнение е,че Търговско-техническите консултанти като Пламен Филипов,Инженер-консултантиет като Григор Райков и Георги Димитров и въобще екипа с който съм имал контакт са професионалисти от висок клас които винаги и по всяко време подчертавам по всяко тъй като съм поставял въпроси и проблеми за решаване дори и в почивните дни! и съм получавал адекватно и бързо решение.
Мога да подчертая и относно заинтерасованоста на ръководството на "Хилти"-България към служителите си,тяхната компетентност и прочие.
При положение,че лично Управителя посети 2-вата големи обект на които работим изцяло по програма и с продукти на "Хилти",а именно:Познатия на всеки Софиянец "Хермес-парк" или "Карфур мол"и Международния логистичен център-София,то мисля,че всякакви други коментари са излишни.
Не зная кой и какъв парфюм се е опитал да продаде.Но моето скромно мнение е:Концепция и отношение от професионалисти за професионалисти това е "Хилти"-България.
Искам да изкажа благодарност на всички онези които откликват с адекватните си и бързи решения и да им пожелая да продължават все така:Напред и Нагоре!

Първо беше Мишо, после Киро, а след това Митко. ХОРАТА се меняха, но удоволствието да работиш с Хилти оставаше. БЕШЕ ми кеф да ми вземат парите.
В момента обаче сте далече от истината. И двамата Ви търговци не стават за нищо. Единия се опитва да продаде парфюм на секритарката ми вместо продукт на ХИЛТИ, а другия два часа не може да намери обект, който целия град знае.
Прегледайте си кадровата политика или ще продължавате да губите клиенти така, както загубихте Мен.
Успех....................

С времето служителите на ХИЛТИ стават все по-недоволни и недоволни и изследвания от сорта на Хюит показват колко добри служители има една фирма и колко стойност добавят те, а не колко са доволни. Защото с времето ХИЛТИ се превърна във фирма с фалшива визия, в която никой не вярва и с мениджърски екип, който си е повярвал толкова, че не осъзнава, че вече отдавна не е стъпил здраво на земята. Има много въздухарски позиции, които не добавят стойност, а само проповядват политически идеи и съсипват мотивацията на останалите.

Съгласен съм, че фирмата е идеална за човек без опит - много добра школа е за дисциплина, личностно развитие и дипломация. Но за развитие - кариерно и финансово - по-добре да се ориентираш навреме към друго работно място.

Незнам кой си, но определено не си бивш служител, защото ако беше, щеше да си наясно, че компанията цени всичките си служители и немалка част от тях са над 35г.
А в случай, че не си разбрал - Хилти България е на второ място в изследването на Хюит за най-добър работодател - това е мнението на нас - НАСТОЯЩИТЕ СЛУЖИТЕЛИ

dobro mjasto za 4ovek bez trudov staz.Minesh li vyzrast 35 gledat da te izgonjat

nqkoi moje li da dade nqkakvo info za tqh. Pomognete.