ГЕОТЕХМИН Консулт и Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

ГЕОТЕХМИН Консулт и Инженеринг ООД

Бях на интервю за стаж в Геотехмин. Очарована съм и впечатлена. Удобрена съм. Може ли някой, който е карал стаж да сподели опит? Благодаря.

Видях че имат обява работа за счетоводител и главен счетоводител. Не знам как са строителите, но разбрах, че счетоводителите не се задържат много в този холдинг. В ГЕОСТРОЙ е бил за една година и сега търсят нов. Така е и в другите фирми. Защо един директор си сменя често счетоводителя? Отговорете си вие!

Прочетох доста от коментарите, зано ако искате фирма Геотехмин не мога да кажа много,тъй като имам само странични наблюдения,но относно Геострой АД напълно подкрепям мнението на бившия колега. Компанията е една от малкото в България,които могат да осигурят толкова добри и стабилни условия на труд. Осигуровки на реалното заплащане,заплати на точно определената дата без никакво закъснение,бонуси при всеки празник,дори и Гергьовден...не знам колко други фирми в БГ могат да се похвалят с това! Да,в някои от отделите може да намерите някой некомпетентен,но това го има навсякъде. Общо взето фирмата има строго определени стандарти за работа,които се спазват и ако някой е решил,че може да си клати краката и да се взима заплатката-не е така. Пари се взимат,но когато ги заработиш. Типа "кръшкачи" не се задържат много,те сами в крайна сметка се отказват и си тръгват. Повечето колеги са адски добри хора,професионалисти в своята сфера и това важи не само за колеги в офиса,но и за тези разпределени по обектите. За инж.Вутов мога да кажа- ПРОФЕСИОНАЛИСТ! Въпреки годините си той е научил много за работата,отношението към персонала и клиентите. Изключително спаведлив в решенията си и наистина добър човек! Цени изключително много лоялноста и когато види,че я имаш няма да имаш проблем с него. Мога само да кажа-ако ви се работи не пропускайте шанс да работите там,но ако искате да работите по "български"-по добре не се занимавайте,защото фирмата има Европейси стандарти за работа!

Като бивш служител на Геострой АД мога да се изкажа само положително за управленческия опит и отношението на г-н Владимир Вутов към служителите му. Грозно е да се клевети по този начин и да се подвеждат хората. Той присъства на фирмени партита, дори изказва благодарност към служителите си ,че са част от екипа му. Може да взема сам решения относно бизнеса, и то АДЕКВАТНИ!!! Когато някой си тръгва от една компания заради други приоритети не е нужно да "оплюва" хората с които е работил! На мен никой не ми е създавал проблеми, когато си тръгвах, дори напротив! Колегите ми подготвиха документите, без да ме мотаят или да ми отдържат от заплатата. Бяха напълно коректни! Също не е вярно, че не можеш да си уредиш среща с г-н Владимир Вутов. Напротив, винаги можеш и той всеки ден отделя сутрин време точно за това! Да изслушва хората, с които работи и заедно да стигат до по ефективни решения в бизнеса. Ами това е! Винаги ще има недоволни и сигурно това мнение звучи като "минута за реклама", но целта ми беше следната -да кажа на хората, които ще кандидатстват за работа там, че навсякъде има две страни на монетата и е добре човек сам да си състави мнение!

Здравейте, пиша този коментар ,за да предпазя хората решили да кандидатстват в тази фирма за работа. За Г-н Вутов не мога да коментирам или поне нищо лошо ,но за дъщерната фирма Геострой АД управлявана от сина му Владимир Вутов нещата не седят така. Той е много далеч първо от инженер едвам изкарал Минногеоложкия благодарение на баща си ,от там нататък като ръководител. Приемно време при него можеш да чакаш с години ,а и да влезеш той решение не може да вземе... Гледат колкото могат да те експлатират ,но адекватно заплащане няма! След изтичане на изпитателен срок от 6месеца няма корекция на заплатата и по-нататък пак не очаквайте... А като решите да напускате разиграване ,одръжки за какво ли не за срок на предизвестие за дрехи ... Каквото се сетите ! Привилегии има за богопомазаните и роднини... Нормални хора в тази фирма не виреят. Грубо и безразлично отношение от ръководството....Пример : Организира се фирмено събиране Вутов младши не благоволява да се яви... Нищо добро не мога да напиша за тази фирма и за ръководителя и! За бога хара не започвайте работа там! Ще си разбиете нервната система за никакви пари, не регламентирано работно време и всевъзможни одръжки! Не го правете!

Докога уважаеми ще тровите водите на река Искър?
Колко години вече се говори за съвременна пречиствателна станция?
Когато качвам Кашана реката е синя,  бяла или зелена!
Ако предприятието беше в Германия или някоя нормална европейска
страна уверявам ви вие щяхте да бъдете закрити!!!

Господин Вутов,няколко пъти кандидатствам за работа на Елаците Мед и за пореден път ставам свидетел как обявените от вас места за работа се заемат от предварително определени хора или хора близки на началниците във цеховете на Елаците,а пък тестовете които се решават за определена длъжност са просто един цирк. Същото се получи и преди три дни.Началниците на цех АРЦ си бяха определили свои хора за обявената длъжност още преди да е обявена,а хората които се бяха явили на тестовете просто се почустваха за пореден път пренебрегнати и излъгани.Явно се потвърждава твърдението:"Ако имаш вуйчо владика"ще имаш и работа на Елаците.Един народен представител беше казал "Егати цирка",аз пък ще кажа "Ебати цирка в тоя рудник".Искам да попитам до кога ще ви лъжат за всичките тия работи в очите,и до кога ще се държат все едно е тяхна собственост.Незнам дали знаете за всичките тия циркове които се разиграват на Елаците но се надявам в най скоро време да разберете.Дано прочетете писаното и да разберете истината за тоя цирк.

Уважаеми господин Вутов докато е директор Иван Александров в тази Фирма тя няма да се оправи никои от шофиорите не е доволен от него тои нчма подход към хората и само се топят нерви с него а да не говорим за заплатите юе са на минимума вземете мерки моля както е ртъгнало ще останете без служители

Бих искала да науча повече за условията на работа във фирмата. Моля, който има актуална информация да я сподели! И съответно да се аргументира. Предварително благодаря.

фирмата е стабилна и по пла6тане и жси4ко е уредено ас сам работил  и на елаците и ж геотехмин и сайалиажам 4е напуснах за да отида ж 4уйбина да искарам поже4ко пари сега само ако ме жземат пак на работа незажисимо ж коиа фирма 6те се жарна жеднага за6тото и 6ефоже и на4алници и колеги са стабилни само такижа кадето искат пари без работа им е тарсене та само плиужат по фирмите сайалиажам ама на такижа нито една фирма ниама да им хареса а подобре да си дигат 4укалата от там и да осжободиат работни места за такижа кадето им се работи и си искат сериозна работа и запла6тане там трудат се оцениажа и ти се запла6та ако не ми жиаржате обадетеми се да жи обиасна 0889747680 ми6о етрополе