ЕМБУЛ ИНВЕСТМЪНТ АД /img/frontend/nomap.png"

ЕМБУЛ ИНВЕСТМЪНТ АД

аз започван утре но сръвнение с предната  ми работа мисля,че е по добре се пак ма транспорт поне за това не мислиш и за храната аз досега работех за 270 лв. във България-К гр. Казанлък просто под всякаква критика е условията и средата на работа закъснения на пари и т.н.т дано да се сръботя с хората и да свикна

Аз съм доволен... :)Започнах от скоро и се чувствам много добре.Отношението с колегите,работната ми среда,организацията и условията на работа са перфектни.Това го предлагат малко предприятия в скапаната ни държава.Който не е доволен да е чел малко повече навремето!

Ами....какво да ви кажа за фирмата има + и - неща т.е заплащането е ниско но пък винаги на време.Има осигурена храна и транспорт.Но е много шумно и прашно.Работата не е никак лека и смените на работа не са удачни но какво да се прави хората трябва да работят и това не ги впечатлява.Можеш допълнително да ходиш извънредно на работа за което ти се плаща във вид на премия към заплатата но това е убийствено физическо натоварване.Сред хората които работят там не можеш да завържеш приятелство защото всички са лицемери пред теб говорят само хубави неща а зад гърба ти плюят това не е хубаво и колегиално....но не се учудвам явно самите хора са злонамерени.За уважението...какво да ви кажа незнам дали изобщо уважават хората или ги смятят за "аргати" да им изкарват парите работейки там.

Az puk problemi nqmah! Napusnah za po- dobre platena rabota, no firmata v koqto zapo4nah sa istinski varvari!Ako iskate da znaete kakvo e neuvajenie mojete da opitate i vie.V embul pone ti znaeha malkoto ime, i moje6e da raz4ita6 na razbirane.Pra6ni4ko e, ama nali ni davah li4ni predpazni sredstva..I hranata si q biva6e.A s pakovodniq sastav se razbira6 - sladuri sa.Saglasen s mnenieto na predhodniq - koito iska da raboti - mu pla6tat dobre.Bih se vurnal , ako me vzemat ;)

Виждам че някои бивши и настояще колеги са пренебрегнали доста положителни неща.Да вярно че заплащането е ниско, но пък има възможност да се работи извънредно и този извънреден труд ни се изплаща до стотинка.Имаме безплатна храна, и транспорт .С администрация нямаме проблем.Готови са да излушат,а на мен лично са ми влизали в положение.Само защото фабриката е труска, мисля че сте засилили нещата.Договорите са постоянни,а осигуровките реални.За мен е ок.Които иска повече, да си потърси.

Единственото хубаво за фирмата е редовното заплащане,отношението към работника е че е нищо,и няма право на глас,ако случайно изяви такъв го уволняват или заплашват с наказания.Заплащането за работата е много малко,а работата не е лека и работната среда не е добра.Изисква се много от работниците,а на среща нищо.Подкрепям всички изказани мнения и отчасти последното.Дано нещата се оправят занапред,но едва ли.

ами добре е все пак като се има в предвид доста от българските фирми кадето нещата не са никак розови,в плащането са винаги точни няма закаснение ,което в днешно време е много важно

Много ми хареса предходното мнение, поздравления за този, който го е писал, подкрепям го!

Мини Османска империя със силен комунистически привкус. Най-забавната част е,че над 80% от минусите са сътворени и процъфтяващи благодарение на потресаващо некадърни български представители на администрацията по високите етажи. Подходящо място за работа, ако не разполагате с лично мнение, елементарно самоуважение и не сте в състояние да си намерите каквато и да е друга работа. При положение, че в момента четете това :
- Вие сте грамотен;
- Умеете да боравите с PC
- Следователно имате реални шансове да започнете работа другаде.
За да не звучи твърде негативно искам да поясня, че ако във фирмата решат да се оттърват от...хмм..да кажем българският манталитет по ръководните нива нещата ще започнат да изглеждат по един доста по-различен начин. Тъй като това обаче няма шанс да се реализира в обозримото бъдеще, категоризирам фирмата като изклучително подходяща за тотално отчаяни от живота хора.

А какъв е за администрацията, щом е различен ? Заслужава ли си?