Болид ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,бул. "Патриах Евтимии" 138&markers=Стара Загора,бул. "Патриах Евтимии" 138

Болид ООД

1 точка от 2 мнения

НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ТАМ !!!
ФИРМАТА Е СМОТАНА.САМО ЛЕГЕНДИ ОТ СТАРИТЕ ВРЕМЕНА
ЧЕ СЕ ИЗКАРВАТ ДОБРИ ПАРИ.
НЯМА ТАКОВА
НЕЩО!

Заплащането за Стара Загора е добро,за София -смешно.Хората в тази фирма взимат парите си въз основа на положения труд през изминалия месец, т.е. на квадрат.Проблем е че повечето работници не знаят каква е цената на повечето изработвани от тях архитектурни елементи. За да чуеш \"добро утро\" от шефа той трябва да е в добро настроение,проблем е ако имаш ангажимент два пъти в месеца дори и да си семеен(лв/кв).Сигурност има,човек който работи не е изгонен до сега, дори на против.Шефовете обръщат много малко внимание на персонала,работата се избира,за едни има хубава работа,а други правят довършителната работа което не е колегиално в тези среди.
Работата трябва да е еднаква за всички,всеки трябва да има поле за изява ако е решил да се занимава професионално.