Елемаг /img/frontend/nomap.png"

оказва се че крадете от собствените си служители, за какво уважение и отношение  говорим като вие го нямате към тях .Човек за да изисква трябва да умее да дава и да  уважава а не да се подиграва с обикновените хора ,които ви изкарват парите и те работят за пари

Господин Петракиев до кога мислите да КРАДЕТЕ от персонала си пари със ревизии на които се измислят липси които не са възможни ако човек се позамисли малко.За половин година  от ревизии сте намерили липси колкото за цяла година  от ревизийте в предишните години  до края на годината ще има липси сигурно(ще измислите) колкото за предишни две години.Вземате парите на хората които са си ги спечелили със честен труд,а вие им се подигравате в лицата така.А да не говорим че ПРОПУСНАХТЕ да дадете двоината надница за 22 септември.И с тия пари ощетихте персонала си .Как да имат някакво уважение към вас изобщо.ПОМИСЛЕТЕ СИ Г.ПЕТРАКИЕВНЕ КРАДЕТЕ ПЕРСОНАЛА СИ И ТЕ СА ХОРА И ИСКАТ ДА ЖИВЕЯТ МАКАР И С МНОГО ПО МАЛКО ОТ КОЛКОТО ВИЕ НО ВИЕ ИМ ВЗЕМАТЕ И МАЛКОТО ЗА ТАКИВА ПОСТЪПКИ ДУМИТЕ  СА ИЗЛИШНИ.ЗАМИСЛЕТЕ СЕ.ИСКАТЕ ЛИ ДА ВИ СОЧАТ КАТО КРАДЕЦ.

Господин Петракиев незнам защо си мислите че като давате малки заплати на персонала си и правите нерегламентирани удръжки на персонала за които липси те не са виновни а в повечето случаи дайе измислени само и само да се вземат някакжи пари от тях за да могат да се покрият загубите от магазините ви от Сандански и Плевен ,как си мислите че така персонала ще ви уважава.Вие не ги стимолирате по никакакъв начин те да работят.Така че докъто вие не покажете уважение и стимол към персонала си няма как те да покажат уважение към вас и НАИ ВЕЧЕ КЪМ КЛИЕНТИТЕ последните които знаете са си доста капризни и за тая заплата която доста често зве да се бави няма как да се обслужват със желание и УСМИВКА,като знаеш че имаш да плащаш сметки а няма с какво .ТАКА ЧЕ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ НАД ТОВА ГОСПОДИН ПЕТРАКИЕВ.Има една българска поговорка дай за да ти дадат .

Много работа - малко пари! Прекалени претенции! Трудът не се заплаща адекватно. Това е "Елемаг".

Мили служители на супермаркети "Елемаг", Бог да Ви е на помощ.
Това нещо не е фирма с изградени и нормални, ясни и категорични правила-това според мен е чернова на компютърна анимация.Щъкащи служители,натоварили стоката под мишница поздравяват с усмивка г-н Петракиев,минаващ да погледне с възхищение новия внос, пристигнал в деня на закъснелите заплати с големи отдръжки.
Всичко е лъскава опаковка с мухлясал крем.
Бягайте докато можете, нищо не се е променило за 3 години, няма да се промени и за 30.
Успех на всички

Какво да кажа за фирмата като почнах в началото отношението и условията бяха много различни наи вече защото напуснаха едни от наи кадърните служители(Ники Кръстев,Асен,Каменов)все хора които си разбираха от работата,които разбираха персонала и защитаваха правата им като работници.Сега положението става все по зле със всеки изминал ден.Всеки ден се измислят все нови и нови и от къде на къде по абсурдни правила понякога и противоречащи си.Що се отнася до персонала те се стараят колкото могат да обслужват клиентите по добре и бих казал че обслужването е на пъти над нивото на другите хранителни магазини,но небих казал че шефът трябва да има големи притенции при положение че по никакъв начин не стимолира персонала а само измислят някакви удръжки  за грешки на оператори които немогат да въвеждат парилно в системата и постоянно се получават липси.С две думи фирмата отива на много на зле.

бивша служителка съм на фирмата,понеже имам първокласничка ми трябваха доходите за времето,което съм работила във фирмата,в течения на половин месец така да го кажа се молих да ми издадат бележка с доходите и така се получи,че опуснах крайния срок не по моя вина,а по вина на счетоводителката,но моето мнение за фирмата е,че половината от служителите на тази фирма са некадърни,познавам ги и ги знам що за хора са...съжалявам,че съм била служителка в тази фирма...а и относно заплащането в началото тръгна добре,но после няма месец в който да не ни режеха за глупости,защото има много некъдърни хора,които незнаят въобще за какво са там...

МНЕНИЕТО НА \"МОРЕПЛАВАТЕЛЯ\" ВЕЧЕ НЕ Е АКТУАЛНО :)!!!
1.ФИРМИЧКАТА ВЕЧЕ НЕ НАЕМА, А СЪКРАЩАВА ПЕРСОНАЛ!!!
2.ЗАПЛАТИТЕ ВЕЧЕ НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ РЕДОВНО,А СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ!
3.ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ПОЛУЧЕНИ ВАУЧЕРИТЕ ЗА ПРЕДИШНИЯ МЕСЕЦ

Отдавна работих там.Беше много лошо отношението към персонала от страна на г-н Петракиев и дъщеря му. Съпругата и сина се държаха много човешки, но техния глас много не се чуваше.Заплащане на време, но все се измисляха глобички.

Явно това Руми работи на посочените работни места и държи макар и задочно да се похвали как добре си върши работата, защото надали на другите щандове или на касите са се държали зле с клиентите. Мнението ми е , че всички се грижат за доброто обслужване на пазаруващите! Поздрави на Руми ;P