Язаки България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Ямбол,ул. Тунджа 11&markers=Ямбол,ул. Тунджа 11

Язаки България ЕООД

Господин президент на Язаки България ЕООД . Аз съм един възмутен съпуг на ваша служителка . След като разгледах изватката от ведомуста на на моята съпруга останах поразен от това как може да се налагат групови наказания за индивидуални грешки , да не се заплаща заработена събота 04.01.2014 и големи разминавания кото на пример хора които не са биле на работа на горе посочената дата им е платено възнаграждение . И неадекватни обяснения от лидер. Моля да се провери как е свормирана работната заплата на вашите служители . И да се потърси отговорност на виновниците за грешките ако има констатирани такива и да не се търси отговорност на работника които се е жалвал .Смятам ,че ще се обърне внимание на горе посоченото от мен.
С уважение :
ПетърПопйорданов
11.03.2014 г.
гр.Сливен

Работата е доста,Условията са поносими.Работното време 9 часа като 1 час имаш почивка,разпокасана на 3 пъти.Служебен превоз.Без работно облекло,без храна от фирмата.Иначе в зависимост от поста където са те сложили си има определени плюсове и минуси.Въпроса е да си сръчен,защото понеже сме в България всичко се побългарява.Например за една референция си има определена скорост за движене на лентата,която зада стане качествена трябва да се движи по определена скорос.Да но лайнлидерите зада правят повече бонуси я усилват и хората не могат да смогнат и изнемогват.А в българия понеже може всякак заплатите са минимални и карат хората да работят повече като им обещават бонуси.Има бонуси наистина,но всеки месец са почти едни и същи.независимо колко повече броики сте дали за месеца.Но като цяло за сега съм доволен няма забавяне на заплати всичко е ок.

някой да каже ко става със сливенския завод-работи ли,наемат ли хора,какви са условията???

някой има ли информация дали взимат бивши работници от атес в язаки

Здравейте!
Не съм служител в “Язаки“,ала имам роднина там,та се зачетох във вашия форум и въпросите,които ви вълнуват.Бих се радвал да споделя собствения си опит на служител във австрийска фирма през цели 8 години.
Някой от коментерите тук ме трогнаха,признавам..

Здравейте. Искам да попитам, ако някой от тук присъстващите работи в Язаки, може ли да ми каже дали случайно няма да се открива предприятие и в Пловдив. Оставям и имейла си за отговор и благодаря предварително! [email protected]

Вярно ли е,че шефът на Язаки има споразумение със шефа на Атес Сливен да не взима на работа хора които са напуснали или изгонени от атес да разботят в Язаки?Моля ви пишете ако знаете нещо по въпроса

здр.има тука наи-разли4ни мнения по работата в язаки,не сим много запозната с нея понеже неработя там работя в Зенон БГ-ди6терна фирма на язаки,и мога да кажа само на тези които коментират като не им харесва могат да напускат няма нужда от толкожа коментари,никои не се хвали с несто а само плуят този и онзи!!!!

Здравейте!
Имам следния въпрос. Защо Язаки публикува обяви за работа в Котел, Елхово и Айтос след, като има достатъчно квалифицирани кандидати (в това число и в мултинационални компании в чужбина) за работа в град Ямбол?
Веселин, Кандидат за работа в завода от 4 години и никога не са ме канили.

някой нямали да напише нешто ново за язаки